Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CL: Fenerbahçe - Sevilla ( 20.02.2008 - 21.45 )

Xobalt

Öne çıkan mesajlar

ya futbol sans isi zaten birakin, sdf, edunun attigi gol de bal, yok oyle bisi, ayagin altindan topguna hafif deyip oyle acaip bir yol alip kaleye girecek falan... garipti. Futbol bu, olur boyle seyler, her takim sansla yenip kaybediyor, gs de sanssizdi atamadi onceki macta? yarin sansi tutar da evire cevire dover insallah.
Sosyal ağlarda paylaş

Gilean said:
abi siz de olayın öbür tarafından yakalamada ustasınız yani ne gerginlik çıkarıosun..adamın önceki postlarını okudun mu? şansın bazı durumlarda yver gittiğini kabul etmiomusun? adam fener çok kötü oynadı falan mı demiş

Yani.. Mesela Leverkusen hakikaten 4-5 yemeden gidemezdi.

Ama Avrupa takımıysan da gol pozisyonuna girdim mi atacaksın. Fenerbahçe bunu çok iyi yapıyor, hatta pozisyona girmeden bile atıyor golleri. Galatasaray oynuyor oynuyor atamıyor, elin Helsingborgsu gelip 3 atıp gidiyor.

Not: Elin zencisi hat-trick yapıyor aklıma geldi :D
Sosyal ağlarda paylaş

iste benim icin basari budur, gs avrupada ust uste 5-6 sezon oynaya oynaya oraya geldi, biz de oyle oyle gelecegiz... mtkya, cannes'a, mariborlara falan az takilmadi fener, simdi sevillayi eler miyiz elemez miyiz tartismasi yapiyoruz.

Ben taraftar olarak memnunum arkadas. Yarin daha iyisi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
ya futbol sans isi zaten birakin, sdf, edunun attigi gol de bal, yok oyle bisi, ayagin altindan topguna hafif deyip oyle acaip bir yol alip kaleye girecek falan... garipti. Futbol bu, olur boyle seyler, her takim sansla yenip kaybediyor, gs de sanssizdi atamadi onceki macta? yarin sansi tutar da evire cevire dover insallah.

yok aga o şansizlik degildi şimdi abartma, bir tanesi şansizlik 2 tanesi şanssizlik ama 3-4-5-6 olunca beceriksizlik oluyor.. Haa ama o maçta galatasaray'in orta sahasina hep destek tam destek süperdiler.. Arda şahaneydi felan filan..
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam tamam şans...

göte bala geçiyoruz turları

şansına interi yendik... adamlar da şansına bir daha yenilmedi

şansına cska'yı yendik şansına psv'yi yendik... deplasmanlarda da şansına yenilmedik bu ikisine... zaten şansına kolay kura çekmiştik. İnter kim? psv kim? cska kim? avrupanın ikinci ve üçüncü sınıf takımları...

zaten şansına sevilla çıktı kurada. Avrupa'da bir şey yapamamış dördüncü sınıf bir takım. onuda luganonun kezmanın kafasına çarpan toplarla yendik.

ne tartışıyoruz ki? Turu geçsek de şans ıvır zıvır diyeceksiniz. zaten carlos da kötü topçu.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Abi onlar da aşırı şanssızlıktı. Bir de Sevilla iki kere ardarda UEFA'yı almış takım, bugün pozisyonlara rahat girdi hiç atamadı. Son pasları veremedi, son şutları güzel çekemedi. Sevilla avrupa takımı değil mi? :D

Adamlar Ümit Karan ve Nonda'nın kaçırdıkları gibi boş kaleye kaçırmadılar ama :D
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Abi onlar da aşırı şanssızlıktı. Bir de Sevilla iki kere ardarda UEFA'yı almış takım, bugün pozisyonlara rahat girdi hiç atamadı. Son pasları veremedi, son şutları güzel çekemedi. Sevilla avrupa takımı değil mi? :D

dogru diyorsun aga ben o yuzden dedim ya yukarda..
Fenerbahce verdi hep sevillaya, sevilla oynamadi diyorum, atamadi diyorum, sevilla sevilla degildi diyorum..

Normal'de sevilla'Nin nasil bir takim oldugunu herkes biliyor..

Ama bu sevilla sahasinda da yenilebilir.. Defans yok aga resmen yok. 4 kişinin 4u de bosa cikiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi CSKA ne PSV ne yani. Onu geçtim diğer takımlara bakınca Sevilla şans. Sen bekler miydin peki Sevilla'dan o futbolu? Benim bildiğim Sevilla öpsen o kadar mal oynamaz yani.

Fener kötü oynuyor da demiyorum gruptan çıkmayı gayet hak etti lafım yok. Şansa geçtiniz de demiyorum ama şans faktörü hep sizden yana oldu yani onu söylüyorum. Sevilla normalde Fener'i indirir, havaya atar bi daha vurur indirir yani. GS'yi de BJK'yi de. Bu da bir gerçek.

Bu akşam çok mu iyi futbol oynadınız Smoke bana onu söyle. Biz iyi oynuyoruz futbolun melekleri yüzümüze bakmıyo 6 atacakken 0-0 kalıyoruz, siz aman aman oynamazken defansları iki kafada bomboş bırakıyorlar atıyorsunuz iki tane. Bizimkilerde var bi şanssızlık hiç duş almıyor olmalarından şüpheleniyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

@Azmodai

2 sayfa geçmiş ama cevap vereyim, saçmalamışsın yahu, sen uyuz olmaya devam et, ben mi capel posteri koymuşum, ben mi 3-4 atar sevilla demişim? hoş beraberlik oynadım diyorum hala böyle saçma saldırılar yapıyorsun. objektif görüş yazıyoruz birileri kuduruyor, uyuz oluyor. git aşı yaptır kardeş.
Sosyal ağlarda paylaş

aga fenerbahçe'de sevilla'yi çok büyüttü..

Futbolculardaki korkuyu ben burada izlerken farkettim.. Resmen top sevilla'ya gecince herkes korkuyor ne yapacagini şaşiriyor. Caliyorlar topu geri veriyorlar.. Bi kişi geliyor yanlarina hemen saçmaliyor fenerbahceliler felan.. Garip bi maçti. 2.maç daha boyle eglenceli olur galiba. Fenerbahce resmen basmadi. Basan fenerbahce basmadi. Defans cizgizi orta sahaya yakin olan fenerbahce resmen cakildi. Yani ona ragmen boyle 3-2 felan iyiydi..

Bi de edu golu atinca takim coktu resmen, taraftar sustu. O arada gene gol yemediler attilar bide. Daha ne olsun.

Bence sevilla yoktu yani. Resmen yoktu sahada..
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray bu sene şanssız?
Bordonun elini ayağını öpün leverkusen'le oynuyorsanız bugün.
yada bursanın 27'sinde fener maçı oynayacaksanız kupada.

yukarda çok güzel yazmış şimdi hatırlamadığım bir arkadaş. 5-6 posizyon kaçırınca o şanssızlıktan öte beceriksizliğe giriyor diye.

fener yenince inter de sevilla da normal furbolunu oynamadı diyorsunuz. Şansına turu geçersek de barcelona gelirse ve yenersek yine şansına barça'nın kötü gününe denk gelmiş olucaz. e kupayı alsak döte bala almış olucaz. ne tartışıyoruz ki burada ozaman. Eskisi gibi kötü olalım da huzurumuz kalsın bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi adamlar korkmakta haklı. Sevilla'nın orta saha oyuncuları topu alınca iki pas yada iki çalımda ceza sahanıza iniyorlardı. Sonunu getiremediler. Defans da yoktu. Orta saha harikaydı ama forvet defans yoktu Sevilla'da bugün :D

Neyse arkadaşlar tebrik ediyorum darısı başımıza diyorum. :)

İyi geceler.

@Smoke iki tane harika transfer yapıyoruz biri ömründe sakatlanmamış sezonu kapatıyor, diğeri üst üste iki sakatlık bir tartışma yalan oluyor. Ayhan 4 ay sakatlanıyor. Bordeaux'un elini ayağını öpmeyiz çünkü ilk maçın ilk yarısı 5 olacakken 1'de kalıyor. Helsingborgs'a karşı da 8-9 tane net pozisyon var sadece 2 atıyoruz. Beceriksizlik dediğin de aynı oyunu ligde oynayınca 4-6 tane atıyoruz ama UEFA'da var bi şanssızlık olmuyor işte. Çok mu şanslıyız yani.

Maçı bir gün geçe koyarlar, kar yağar oynanamaz, ertesi güne alırlar aptal bi zeminde iki adam sakatlanır maçımızdan önce. Dinlenemeden, antreman da yapamadna takım Almanya'ya gider. Gerçekten hiç şanssız değiliz ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Smoke said:
Şans???

intere atılan gol mu şans?

Bu akşam ki goller mi şans?

Psv cska maçları mı şans?

Şanslısınız diyip kestirip atacağınıza hangi sebeplerden dolayı şanslı olduğumuzu bir söyleseniz de biz de görsek?

Allahtan daha kupa kazanmadınız, bir de UEFA CL falan alsanız da ertesi gün "o kupa tesadüftür" diye açıklama yapsa boş boş birisi iyice delirirdiniz heralde 1-2 maça şans denince bu kadar kızıyorsanız :)

Futbolda şans da çok önemli bir faktör bunu kimse yadırgayamaz.

Şöyle bir bakarsak, FB 4-4lük ya da Avrupa'nın önde gelen takımlarına yaklaşacak bir futbol oynamıyor. Bu bir gerçek. Ama özellikle son senelerde eskiye göre çok büyük bir değişim var. Eski pısırık ve korkak futbolundan uzaklaştı, ciddi ve güzel oynuyor. Ha süper mi oynuyor derseniz hayır. Hataları var, pek çok hatası var. Özellikle defansif anlamda çok eksik bir takım FB. Ama oturmuş bir sistemle, birbirini tanıyan oyuncularla, star denmese (Carlos hariç) de yetenekli ve işini bilen oyunculara oynuyor, çok iyi maçlar sonuçlar alıyor. Bunda şansının da çok yardımı oldu evet. Gerek çekilen kuralar, gerek maç içindeki durumlar. Ama FB'nin eskiye göre kat kat iyi oynadığını, bir dev kulüp gibi olmasa da "Avrupalı" gibi oynadığını (GS'nin 2-3 sene öncesine kadar oynadığı şekilde) görebiliyoruz. Ayakları alışmış artık oyuncuların, tecrübeleri yeterli.

Şans faktörü FB'nin yanındaydı bu sene, bunu kimse inkar edemez. Ama tutup da bu başarıyı "şans" diye geçiştirmek de haksızlık olur, ayıp olur. Zira burada doğru transfer politikasının (ki bunu da son 2-3 senede öğrendi FB, eskiden habire forvet alır dururdu Real Madrid gibi, sonra da adam yokluğundan o forvetleri sağ sol kanada forvet arkasına falan monte ederdi. Gerçi Deivid de öyle oldu da o ayrı.), Aziz Yıldırım'ın (karakter olarak hiç sevmediğim ve pek çok kötü karakter özelliği olan biri ama takımına çok şey katmış ve FB'ye adeta statü atlatmış başarılı bir yönetici) başarısının, Zico'nun oturttuğu sistemli futbolun ve yıllarca gerekirse 0 puan alarak gerekirse abuk takımlara elenerek de olsa edinilen tecrübenin takıma aşılanması sonucu rahat oyunun, yine özellikle geçmiş senelere göre çok farklı ve iyi bir Alex'in gözardı edilmesi söz konusu, ki bu çok yanlış.
Sosyal ağlarda paylaş

valla aga şimdi bakinca, gokhan gonul cok iş yapmadi ama iyiydi, gayet guzel maç oynadi. Aurelio gene oyle. Alex eeeh idare eder, onu zaten buyuk takimlar oynatmiyor kitliyorlar..

Ama bir de,

Kezman var, aslansin kaplansin diyorum.
Ugur Boral var, abi sen neymişsin be ne maç cikardin helal..
Deivid var, defansi dagittin helal, hep yaptigini yapti, resmen adam caliyor herif, bi sokuluyor araya ne yapacagini şaşiriyor defans..
Volkan var, bugunun en başarilisi gibi bişi, cok iyi toplar cikardi helal.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...