Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ajansa Düşen Günlük İrtica Haberleri

fedaykin

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Prawler said:
Liberaller bile anladı AKP'nin ne olduğunu, kafaları karıştı destek konusunda. Ama sir ve saz arkadaşları inatla kapalı tutuyorlar gözlerini, açtıklarında da onlar için geç olacak.

hahaha yok yeeeaa? hangi liberaller anlamış bekir coşkun mu emin çölaşanmı, ertugrul özkök mü? yok yeeea?
Sosyal ağlarda paylaş

"seriat geliyor kacin lol"

disinda bir argumanlari yok

aha hukuemtin irtica faliyetleri bu diye adam gibi gosteriyoruz

adam gibi cevap vermek yerine sacmasapan koseyazarlarindan ogrendikleri "seriat geliyor kacin lol" temasini papagan gibi tekrarliyorlar

ya post kasiyorlar yada bizide beginsiz saniyorlar

ben artik ciddiye almiyorum bu tipleri

biz adam gibi neden seriatin gelebilicegini yazarken onlar neden gelemiyicegini yazamiyorlar

akpli degilim ama... ile basliyan cumlelerinizi yiyim

milletin yarisi akp ye oy verdi ama birtanesi delikanli gibi cikip ben verdim demiyor nedense

cumle hep ayni

akpli degilim/oy vermedim ama...

neden korkuyorsunuz acik acik akp liyim diyemiyorsunuz merak ediyorum
hadi "seriat geliyor kacin lol" u samimiyetsizliginize ve papaganliginiza verdik bari bu ikinciyi aciklayin

acikcasi bu gayriciddi tavirlar beni rahatsiz etmeye basladi

said:
6. Genel olarak Garbage alanı dışında forumun bütün bölümlerinde konu gidişatını baltalayacak, ciddiyeti bozacak ve üyelerin forumu kullanımını zorlaştırıp kısıtlayacak her türlü içerikteki mesaj foruma gönderilmemelidir.

bundua seyediyim tam olsun
Sosyal ağlarda paylaş

"şeriat geliyor kaçın lol" diyen birisi olarak açık açık akp ye oy vermediğimi söyleyebilirim. istersen ömden hangi partiye oy verdiğimi de söyleyeyim. şeriatın gelmeyeceğine inanmak = akp yandaşı olmak yakıştırması baştan hatalı bi yakıştırma zaten ve hala da açıklayamıyosunuz diyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı geyiğede devam edecekler. "Hani nerde kaldı şeriat lol" cümleleri devam edecek. Aynı eskiden "laik olmak nedir, tabiki şeriat istiyoruz" diyen Tayyip'in değişmediği gibi "hadi be kemalist ." diyenlerde değişmeyecek.

Bu kadar gerici bir ortam uzun zamandır olmamıştı bu ülkede, bunu yazarak belirtsekte, örneklesekte, bu kadar alenen gözüken bu gidişata rağmen "şeriat nerde lol"'ler devam edecek.
Sosyal ağlarda paylaş

mesela şimdi bende size fetoboylara neden fetonun bi yalancı olduğunu ispat etmiyosunuz desem, e inanmaz onlar gibi bişey dersiniz. sizinki de o hesap biraz. ad hominem oldu biliyorum ama şimdi ben birbirinin yüzünü görmeyen insanların olduğu bi yerde şeriat şu şu sebepten gelmeyecek diye yırtayım mı kendimi. ben inanmıyorum. şeriat gelecek dediğiniz her topikte de inanmadığımı "şeriat geliyor lan kaç lol" şeklinde ifade ediyorum. madem bu ifadeden rahatsız oldunuz, ( fikirlere saygılıyımdır ben) bidahakien "şeriatın geleceğine inanmıyorum" yazarım. illa neden inanmadığımı yazmak zorunda değilim heralde. bunu yazdıktan sonra akp karşıtı olduğumu söyleme zorunluluğum zaten yok.

yani bunları hiç bişekilde bi kızma, bi ayara ayar vereyim şeklinde yazmadım. teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:
biz inanma nedenimizi yaziyoruz ortada somut olaylar var

peki neden inanmama nedenini kimse yazmiyor?

yazinda belki ikna oluruz

ya sen ne psikomanyetik şizofren hayallere dalan bir insansın.
forumda 2-3 aydır makaleler yazıldı sir sam ben malik forgiver ve diger düşünenler tarafından.

ya hiçmi yalnız başına kaldıgında şu düşündüklerinin muakemesini yapmıyorsun,ben neler diyorum neler yapıyorum diye düşünmüyorsun?

eskiden ben din özgürlügüne karşıyım deyip,milleti faşistlikle suçluyordun.

ben ve diger arkadaşlar yazmaktan yoruldu artık şeriatın gelmedigini,
istersen bir daha yazalım güzel kardeşim benim.

şuana kadar HANGİ YASA şeriat la alakalı olarak degişti?

bu sorunun cevabı kutunda saklı.aç bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

zaman gazetesi komple başlı başına buraya konulsun bence.

ben bukadar mal bir gazete görmedim, yemin ediyorum bu kadar abarti olacağını dusunmezdım ama arada girip bakıyorum harbi olucak gibi değil.

zamandan yorum said:
Halt etmissiniz siz, milletin tukruguyle bogulursunuz!

zamandan yorum said:
Sindire sindire hazmedeceksiniz özgürlükleri.gülüde istemiyordunuz alıştınız demi.pazartesi olmazsa salı günü pes diyeceksiniz.demokrasi sel gibi geliyor önünd

bu son yorumdan ne cıkardık ayrıca? gül= özgürlük deemekmiş bide

ayrica ben pazar günü pes demiştim, pes yani size diye!
Sosyal ağlarda paylaş

eger birkonuda bisey bilip soylemem diyorsan bende hicbisey bilmedigin ve inandigin seyin yalan oldugu konusunda cok gzuel suclarim seni

yapilan argumana cevap vermessen isyan etme hakkin olamaz

yuzunu gormeden konusmam bir bahanedir

"neden kasiyim" diyorsun dalga geciyorsun

peki dalga gecmeye mesaj atiyorsan konuyu tartimak umrunda degilse tartisma topiclerine niye bakiyorsun?

yaptiginin tahrikten ote bisey olmadigini bir gorus bildirmedigini bilmiyormusun?

bir dusunceyi savunmak birseye inanmak guzel biseydir

ama ben simdi dunya duzdur desem ispatla dendiginde sizinle ne tartisicam dunya yuvarlakmis lol desem yaptigim nedir?

said:

5. Siyasi ve dini propaganda içeren mesajlar foruma gönderilemez. Üyeleri kışkırtıcı, bazı değerlere saygısızca yaklaşarak forum ortamını gerecek ve ayrımcılığa götürecek her türlü mesaj foruma gönderilemez. Siyasi ve Dini konularda güncel olaylar çerçevesinde yorumlama, bilgi alışverişi ve eğitici&öğretici çerçevede mesaj atıp konu açmak serbesttir.

gene forum kurallari

yorum yapilmiyor
bilgi alisverisi desen degil cunki bilgi yok
egitici ogretici degil cunki aciklama yok

peki "seriat geliyor lol" un tahrik disindaki amaci ne olabilir?

yok iste
seriat gelmez cunki hebele hubele zart zurt desen bisey biliyor payalsmis deriz

neden diye sorduklarinda cevap veremem diyorsan mesaj atma yani

ki zaten forum kuralalrina aykiri bu yaptiginiz
Sosyal ağlarda paylaş

Feto'nun dersanelerinde olanları hepimiz biliyoruz. Bu fetonun ne bok olduğunun kanıtıdır zaten. Sırada ki...

Türban yasası direk ARKA PLANINDA ılımlı islamı yada şeriatı destekleyen yasadır. Bu en güncel örneğimiz. İmam hatiplerin yolunu açan yasada örneklerden biridir, kadroların değiştirilmesiyle zorla "dini özgürlük" adı altında zorlamakta örnektir.

Ama işte ne kadar çok örnek göstersek "ama o özgürlük için" diyeceğiniz için yol kat edemeyeceğiz.

Haremlik seramlık davranışı heryerdeyken, kadınları arka plana iten zihniyetin silahı türban'a özgürlük gözüyle bakabilmeniz bile ne kadar zeki (!) olduğunuzu gösteriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ehahaeıajejflgidfgşlhja insaf edin artık vallahi billahi insaf edin ya..

şurda kaç aydır paragraflarca yazı yazdım, sokaklarda böyle bir gerginliğin olmadığını, akp seçmeninde şeriat özleminin kalmadığını, her türbanlının örümcek beyinli olmadığını yazdım durdum..akp'nin nası bu kadar oy aldığını, diğer partilerin nerde hatalar yaptığını, toplumda hangi kesimlerin ne düşündüğünü ve bu konulardaki eleştirilerimi yazdım.

sizse çok farklı yönlere çekilebilecek münferit olaylarla geçmişteki bir takım gerginlikleri harmanladınız, getirip "aha şeriat işte geldi" demekten başka bişey yapmadınız. bu yetmezmiş gibi halkı cehaletle, görgüsüzlükle, yobazlıkla suçladınız, akp'ye oy verenlere hain, satılmış, yalaka gözüyle baktınız. sevmediğiniz, katılmadığınız her düşünceyi düşman kabul ettiniz ve argümanlarınızın zayıflığı nedeniyle sık sık en ağır hakaretlere, en yersiz suçlamalara gereksinim duydunuz. yeri geldi demokrasiyi bu ülkeye çok gördünüz, yeri geldi faşistliğinizle övündünüz. tartışma adabını öğrenemediğiniz gibi, farklı düşüncelere saygıyı da çok gördünüz.

ben başkaları adına konuşamam, sadece kendi adıma konuşurum ve yine söylemekte hiçbir sakınca görmüyorum ki akp'nin taraftarı, seçmeni, herhangi bişeyi değilim, zaten benim akp'yi savunmaktan kazancım ne olabilir ki? para mı veriyo bana akp?

türban serbestisini savunmam için akpli olmam gerekmiyo ama siz henüz bunun ayırdına varamadınız. bunun farkına varana kadar arasıra şeriat lol demeye devam edicem, üzgünüm.

olsun, belki zamanla o da olacak. durmak yok, yola devam plz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...