Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tamamen ücretsiz MMORPG'ler

Bone

Öne çıkan mesajlar

wikipedia'daki sayfaya baktım.

"Premium üyelik olmuyacak" dediğim 4, "Item'lar için para ödemeyeceğiz" dediğim de 3. kısma giriyor.
o durumda 1 ve 2'ye bakmam gerekiyor.

dahil olan oyunlar Gekkeiju Online, IVAO, Planeshift, SubSpace, Underlight, Urban Dead, VATSIM, Crossfire, Anarchy Online, Jennifer Government: NationStates, Shadowbane, Utopia gözüküyor.

Ama bunlardan Urban Dead, Jennifer Government, Utopia, tam mmorpg değilmiş, browser oyunuymuş.
Anarchy Online da ek paketleri için ayrıca para gerekiyor.

Gekkeiju Online'ı merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Premium'ları da deneyeyim (premiumsuz tabii) dedim de, bu Soul of the Ultimate Nations, Hero Online, Knight Online, Archlord gibi oyunların ne gibi farklılıkları var ki?
Yani hepsi birbirine çok benziyor. Grafikleri olsun, senaryosu olsun, ayırt edici pek bir özelliği yok gibi gözüküyor.

Yalnız SUN'ın grafikleri ilginç gibi gözüküyor.
http://photo.mmosite.com/sun/2008-01-29/w13622818t23ic1.shtml
Onun da ingilizce sayfası kapatılmış herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Martial Heroes var, aslinda belli itemlari yine ''heroes store'' adi altinda satiyorlar, ama pek bir farklilik yaratmiyor. satilan itemlarin bir cogu oyun icerisinde satiliyor, moblardan dusurulebiliyor, eventlari takip edersen item dusureyim diye saatlerce farm yapman da gerekmiyor, kimisi zaten kullanissiz sadece dekoratif itemlar heroes store da satilanlarin.

Martial Heroes
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...