Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en sevdiginiz & imba boss

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

c'thun
mother shahraz(milf lul)
performans artsın diye voice/music disable ettim o yüzden kim ne diyor cıgırıyor pek bilmiyorum :>
ama geçen za bitti zul'jin yatınca orda music nice flm dediler açtım baktım hoşmuş gerçekten,yetemiyorum mount rolluna pf bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi encounter: c'thun (hem güzel challenge var, hem de boss fight'a yakışır bir kaos ortamı. bir de zart zurt dönen göz bence wow'un en iyi canavar animasyonu heh)

en karizma boss: ragnaros (aha boss budur dedirten bir karakter)

en zor boss: patchwerk (elimin titrediği tek encounter)

en iyi seslendirme özel ödülü: shade of aran ("BAT AYYY HEVV PAVIRRSS OV MAY OVNNNNNN" beynimin içinde yankılanmıştı uzun süre olmadık zamanlarda)
Sosyal ağlarda paylaş

Hex Lord bence baya zevkli, özellikle yetenekli bi grupla gitmişseniz.

ben healer olarak kestiğimde daha çok eğlendim, dragonkin i uyutuyosun, milleti healliyosun, clothier lere giden addları cyclone yapıyosun, o arada senin hibernate bozuluyo, çat paladinin birisi hammer of justice fırlatıyo ona. birden arkandan ogre fırlıyo, priestin biri koşup fear çakıyo beni 2 shot la yatırmadan önce :) baya heyecanlı savaş eğer aşırı sağlam gear yoksa ve tüm addleri CCde tutmak zorundaysanız.

onun dışında SM GY nin ilk bosuna bayılıyorum...

Tell me... tell me everything!
Naughty secrets!
I'll rip the secrets from your flesh!

ezbere bildiğim tek boss repliği, canım sıkıldığında hala guild chate spamler dururum :P

bi de Arcatraz son bosun introsu super :P Millhouse ftw!

oyunu oynamak ve zevk almak icin cok fazla sebep olduğunu gösteriyo bu bence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...