Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

emoturkey

fede

Öne çıkan mesajlar

Öpüşen emolar diye topic acmıs dengesizin bitanesi ama bence o topic'in adı öpüştügünü zannedipte bi b.ktan haberi olmayan emolar olmalı bence. düpedüz lezbiyen muabbeti çeviriyo lan bunlar. buda adult anasını satıyım 18- degil 15- tipler takılıyo ee ne iş? öpüşmek nedir bilmeyen hayatında french kiss in f sini yapmamış bebeler resim çekiyo koyuyo. hay bu siteye domain veren firmanın ben taa...

öhöm. öhö öhömm öhöm. hay ben seni yaratana kurban olim sen nesin böle inmisin cinmisin perimisin melekmisin encılmısın ama duygusal bi encılsın.

Sosyal ağlarda paylaş

Suçunuz çok belli etmeniz. Buraya yazmayın abi nickleri falan. İzleniyorsunuz diyorum anlamıyorsunuz.

Kimse beni anlamıyor. Hayat çok boş. Hatta hayat bombok. Ölüm choook dathlu. Ölmeq 1st1y0rum.

HEPİNİZDEN NEFRET EDİYORUM. ANNEMDEN BABAMDAN DA NEFRET EDİYORUM BENİ BU YIĞRENÇ HAYATA GETİRDİĞİ İÇİN.

Şimdi düşündümde murat kekilli emo olabilir mi? Bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz, sieeeeen bile tutamazsın yıldızlar tutamaz hesabı...

Neyse arkadaşlar aramızdaki casusu bulun lütfen. Ben birşey diyemiyorum. Atar yiyorum. Bulun ve haddini bildirin. Sonrada saldırıya devam edelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni nesil emo'lar artık gülüyor mu?
Şaka bi yana ,18'ine kadar falan kızlarda tatlı durabiliyor çok abartmadıkça bu tarz nasıl 90'larda depresyon hırkalı grunge gençlik varsa şimdi de bunlar var sanırım.Ama ilerleyen yaşlarda güzel durmuyor,çocuksu bir tarz çünkü.Saçları seyrelmiş,göbek yapmış 25 yaşında falan kazık kadar bir adamın bi zahmet siyah dar pantolonu düşüp,g.tündeki düzüşen iskelet motifli donu gözükmeyiversin.
Sosyal ağlarda paylaş

Senin utancından kendimi sorumlu hissedip çok üzüldüm ama şimdi. Bak yapma böyle. Utanma. Hayat berbat, bizide anlayan yok zaten.

Ama ordaki tiplere dikkat! Güzel oldukları kadarda kişilikler bozuktur. Tikydirler. Ayarlarsanız birini sizide çok kötü madara edebilirler.

Eğer siz böyle duruma düşerseniz ben yine çok üzülürüm :( .

Neyse burdan EMOTURKEY.COM adminine selamlar. Bizi izlediğin için teşekkürler.

Edit: İmla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...