Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne olacak bu Wrath of the Lich King'in hali diyenler

Girtlak

Öne çıkan mesajlar

WoW'da tam olarak açıkça belirtilmese bile bir grafik yükselişi söz konusu.

Mesela TBC ile birlikte, Outlands maplerinde daha fazla poligon var. Aynı şekilde yeni armor ve silahlar ile birlikte Belf ve Draenei karakterlerde de.

WotLK harita SSlerini gördük az biraz hepimiz, bu trend devam ediyor, daha bi güzel yapmışlar. Ayrıca Azeroth / Outlands FPS farkını herkes biliyordur zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

Herşeye grafik yönünden bakılmazki. Asıl konu şu wow emeğe saygılımı değilmi. Online oyunlarda asıl konu harcadığınız zaman , emek , para nekadar süre size zevk veriyor ve tatmin ediyor. WoW un bana göre meğe saygısı çok çok az , hatta yok. Senelerini verenler var ama görünüyor ki her ek pakette aylarca saatlerce uğraşıp aldığınız itemlar vs. bir anda çöp oluyor. Uzun süre oynadık kendi kendimizi kandırarak ama sonunda arkadaşımla karar verdik yapıyoruz kasıyoruz sonra eeee ? ne oldu şimdi aylar içinde ek paket gelince sil baştan ne anladım bu işten ? , oyun pvp üzerine değil item üzerine kurulu. PVP server diyoruz out world de player bulabilmeniz epic binekle bile okadar zorki. Herkes bg ve dungeonlarda. Nerede pvp ? bg ler için bana kimse pvp demesin , bg ler ameleler topluluğu zırvalığından başka birşey değil :). Bu oyun patlar patlıcağını bildikleri için fazla vaktini geçirmemiş oyunları 1 sene daha bağlamak için ek paketler getiriyorlar. Ben oyundan gerçek anlamda şehir savaşları dışardaki map üzerinde geçen pvp ile zevk aldığımız , oyunun büyük oranla item üzerine değilde oyuncunun yeteneğine bağlı olduğu S N N UO günlerini özlüyorum :) WOW SUCK :p
Sosyal ağlarda paylaş

Itemi sadece statları için aldıysan tabiki mezara gidicek.
Ama sanmıyorum, şu an için bile
asscandysi olan bi warriorun onu attığını
veya zamanında arcane reaper kullanmış birinin onu atacağını.
Ben whirlwind aximi bile tutuyorum yahu.

Gitmez eşya, sırf stat için almadıysan.
Sosyal ağlarda paylaş

wow'un can sıkan yanı pvp'cilere az şey sunması, arena dışında pvpden zevk veren bişi yok,outdoor pvp'nin tadını da hiç bişi tutmuyor :)
warcraft'ın grafikleri kötü değil. ayrıca video seçeneklerinden 24 bit color 24 bit depth 8x multisample ve üzerine bütün ayarları fullerseniz şahsi düşüncem yeni oyunlardan çok da altta kalır grafikler sunmuyor. Ha geliştirilsin mi? kesin geliştirilmesi taraftarıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

Grafik derken detay, direk bambaşka boyuta sokuyor oyunu.
Şimdi açın bakın şu warlock petlerine. Onların bu farklılığını hep demon olmalarına yani böyle hani sanki bu dünyaya ait değiller ondan farklı çizimleri var diye düşündüm.
Fazla ciddiler wow için. Ama süperler,

Ayrıca WOTLK da grafik upgradinden once şu druidin oturunca belinin kırılma sorununu çözseler super olur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...