Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Protector Paladin ile Levelling

Xo

Öne çıkan mesajlar

arasıra girip takıldıgım level 36 bir paladinim var. sahip oldugum main karakterim rogue ve pretbc main de mage olunca damage dealer bazlı karakter kasmak sıkıntı verir oldu. şimdi bu 36 level pala mı ben prot yapıp, dungeonlarda tank takılsam o şekilde farmlayıp level kassam olur mu ? tamam yavaş olur retriye göre belki ama nasıl olur ? mesela aoe farm ile level kasabilir miyim :D prot pala oynayan patilerin görüşlerini ve yorumlarını almak istiyorum kısaca =) olursa nasıl talent vericez, gear ve skill usage vs iyi olur (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Human Rogue kasıyorum, benimle beraber horde da 3 farklı spec te paladin ile her mekanda karsılasıyorum.
1. Retri: Gördügüm yerde kesiyorum(cd kullanarak), oldukça hızlı lvl alıyor ve bence en iyisi.
2. Prot: outlande lvl60 ta girdim, adam çok geri kaldı, sanırım bayaa yavasladı lvl atlaması. Gördümmü bulaşmıorum, kesme şansım yok.
3. Holy: Çok bela, gayet güzel damage yapıo ama sürekli su/yemek ile dolasıor, sanırım kesemediği class yok lvl atlarken kendi lvlinde. Tavsiye etmem, retriye göre yavas, ancak gank yeme korkusu yok, preperation ile tüm cd ler hazır olsa dahi, pot bandaj atmama ragmen adamı alamıorum.

Yeni paladin kasan arkadasım, 35e kadar retri.
35-50 prot
50-70 retri gitti, ve oldukça rahattı.
Sosyal ağlarda paylaş

holy shield acilana kadar retri

sonra respec gogo prot gittim lvl 40 da

su anda 55 im retri ile asiri bayik 2 mob ayni anda gelince bitiyorsun her pullden sonra su filan

protta ise kendimden 4 level yuksek moblari melee ise 4 er 4 er alip kesiyorum

slay bilmemnex20 questleri melee ise sahane

emmeeeeeeeeeee kendimden 3 level dusuk tek bir caster canima okuyor

ayni anda iki caster cekince direk kaciyorsun filan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...