Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

A.R.O.G

Olivies

Öne çıkan mesajlar

ben ortalama buldum filmi. büyük beklentilerle gittim ama ne biliyim sıkıldığım yerler çok oldu. ama güldüğüm yerler de boldu. yalnız aman çocuklar izliyo vs. kısımları saçma geldi. hakikaten çok saçmaydı hem. ayrıca tezahürat kısmını çok kısıtlı bırakmışlar tek tezahüratta. o tezahürat ilk seferde güzeldi falan ama 1-2 kere daha tekrar ettikleri kısımlar bayattı bence.

genel olarak hoş gidilesi ama gorayı 2-3 kere izlememe rağmen bunu 2inci kere izlermiyim bilmiyorum. izlesem de gülermiyim okadar onu da bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:
ben hala sinemaya beklentiyle gitme konseptini anlamis degilim.

cem yilmaz bi şovunda kendi ağzıyla söylüyor.. "buraya gelmenin amacı salyalar saçarak, düşünmeden gülmektir." diye. stand-up gösterisi için diyor bunu gerçi fakat bu gora ile arog'un da stand up şovlarından farkı yok gözümde. Salyalar saçarak gülme beklentisiyle gitcem ben yine. yeterince güldürmezse de beklentimi karşilamamiş olur yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu filme gülmeyen adam gercek hayatta neye güler merak ettim.Kendini çok şartlarsan yok abi ben gülmücem kesin suludur film(Ki bence sulu sahne ciddi anlamda baya coktu)dersen gülmezsin begenmezsin.O kadar cok espri konmaya calısılmıs ki filme birine gülmezsen digerine kesin gülersin.Şahsi görüsüm futbol sahnesine kadar komik film ama ondan sonra biraz bayıyor.O futbol kısmına pek özen göstermemişler bence.Sonu da cok tırt ama eglenmek istiyorsan git derim.
Sosyal ağlarda paylaş

keldron said:
Ya bu filme gülmeyen adam gercek hayatta neye güler merak ettim.Kendini çok şartlarsan yok abi ben gülmücem kesin suludur film(Ki bence sulu sahne ciddi anlamda baya coktu)dersen gülmezsin begenmezsin.O kadar cok espri konmaya calısılmıs ki filme birine gülmezsen digerine kesin gülersin.Şahsi görüsüm futbol sahnesine kadar komik film ama ondan sonra biraz bayıyor.O futbol kısmına pek özen göstermemişler bence.Sonu da cok tırt ama eglenmek istiyorsan git derim.

hayatımda bukadar saçma bi şekilde iddialı bi mesaj görmedim.

telekomlarda satılan cemyılmaz dvdsini izlerken katıla katıla gülmüştüm, ne biliyim tek kişilik dev kadroyu izlerken çok gülmüştüm vs ama bu filmi izlerken çok az güldüm. şahsen hiç "gülmücem kesin sulu filmdir" diyerek gitmedim, aksine baya iyi güldüreceğini düşünerek gittim. ama sıkıldığım kısımlar boldu filmde
Sosyal ağlarda paylaş

Ya çekilen bir filmde asla ve asla oyunalrındaki kalite olamaz.Orda binlerce konseptten yararlanıyor.Burda bi konu var o konu etrafında espriler yapmak zorunda.Benim o ilk cümlede demek istedigim Cem Yılmaz kanımca herkeze hitap etmesi için filme kendince kalitesiz gördügü esprileri bile yerleştirmiş.Yani filme girip film boyunca somurtup cıkılması imkansıza yakın.Kiminin böle espri mi olur dedigi yerde başkası kahkaha atıyor.Onun susttugu yerde sen gülüyorsun.Burda da zevk meselesi ortaya cıkıyor.Bunu anlatmaya calıstım.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm ben yanlış anlamışım özür dilerim. filmde güldüğüm yerler elbette oldu yani anlatmak istediğin oydu ise haklısın. ben "bu filmi sevmeyen" olarak algıladım biraz da "bu filme gülmeyen" dediğin kısmı. yani gülünür tabi gevşek gittinmi osuruğa bile gülünür ama yinede eğlenme ve filmi sevme olayı başka bişey bence. filmi izlerken eğlenemedim ben =/
Sosyal ağlarda paylaş

Dun gece 12:30 seasında izledim.

Çoğunda güldüm çünkü ihtiyacım vardı gülmeye : )

Ama kötü olmuş.

1 - Mesaj kaygısına girmiş.
2 - Küfretmeyeceğim diye götünü yırtmış.
3 - Genel anlamda bilindik espirileri bir araya getirmiş.

Bunlara ziyaden, cemyılmaz esprisi vs.. deniyorda, espri konusunda daha gelişkin bireyler olabilir ve bu insanların algıları da daha kuvvetli olabilir ve cmylmz onların altında kaldığı için esprileri beğenilmeyebilir. Ya da sıradan gelebilir. Cmylmz en üst seviye değil yani.. Ona göre bir belirleme yapmak ilginçmiş.

Muro bakıldığında espri kalitesi olarak çok daha iyi bir film, tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...