Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

A.R.O.G

Olivies

Öne çıkan mesajlar

Filmden verilen görüntü oldukça komikti, umarım filmin tamamına yansır bu komiklik. Ama açıkçası G.O.R.A. da dahi pek eğlenememiştim ben, bu durumda A.R.O.G. beklentilerimi karşılayabilir mi, açıkçası pek güvenemiyorum. Dragonmax güzel bir metafor yapmış, üfleyerek yemek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
gorayı herhalde 20 kere izlemişimdr.hala izlesem aynı sahnelerde yine gülerim.küfür var diyolar.e kardeşim orda paşişah soyundna gelen asil bi adamı uzaya göndermiolar.halıcı adamı gönderiolar.aklı fikri çakallıga yatkın bi adam.ve türk.günlük hayatta goradakinden dha cok kufur edip duyuyosunuzdur :).

arog bencede goradan daha iyi olucak.cem yılmazın filmleriin ortası yok.bi insan yaçok seviyor ya sevmiyor.ama sevenler daha cogunlukta.ve filmlerini izlerken o kafaya ulasamazsanız gülmeniz zor.ben gorayı ilk sinemada izledim gülemedim cunku yakalayamadım cogu şeyi.dvd de o kadar çok izledim ve güldümki anlatamam
Sosyal ağlarda paylaş

teaserlar gayet komik. hoş efetkler dandini gibi ama bunada şükür.

ekşiden;
iş bu entry teaserdan alıntıdır

unuttukları bişey var seyirci**

ooooooo
1...2...3...
sımsıkı taş gibi sımsıkı taş gibi
dim dik dim dik
aralara giricez şimdik

(küfürlü bi şekilde de anlaşılabiliniyo tribun edasındayken)

Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten yeni bişeyler deneyip hem güldürmeyi amaçlıo hem de teknolojiyi parasını da vere vere zorlamaya çalışıo cem yılmaz. bu yönden takdir edebiliorum onu. bakalım ben keyifle seyretmiştim gora yı akıllıca espriler de vardı, bunda da geyik olur eğlenceli olur izlenir işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Kötü bi film olacak bence.

GORA'da çok övdüler övdüler fos bi film çıktı.Cem Yılmaz ayarında güldüren 3-4 sahne vardı, gerisi fos uyduruk türk filmiydi işte.

AROG'da farklı olmaz heralde. 1993 de çekilen Jurrasic Park filmindeki sahnelerle geyik yapan bi filmden ne kadar hayır beklenir ki zaten? 15 sene öncesi ya insaf.

Farklı kulvarlar olacak ama bence Gani Müjde ve Ata Demirer in OSmanlı Cumhuriyeti daha komik olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...