Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL Sivasspor - Fenerbahçe

Smoke

Öne çıkan mesajlar

Gelecek bir haftanın gazete/futbol programları/forum konularını baştan yazayım:

*Ligin kalitesi düştü (Türkü)

*Sivasın başkanı fenerli (hicaz)

*Bülent Uygun fenerli (kürdili hicazkar)

*Hakem Uğura sarı kart göstermedi (alternatif)

*Biri Alex'i nerflesin (yakarış)

*İnönüye geleceksiniz daha (arabesk)

*Samiyene gelecesiniz daha (pop)
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:
rLx said:
banko sivas.. fenerin oyuncuları o sogukta hayatta ayakda kalamaz. Maçdan sonraki açıklamaları goruyor gibiyim... "donduk" "saha futbol oynamaya elverişli değildi bu konuda birşey yapmayan federasyonu kınıyoruz" Kejman:"Dişlerim titredi" vs..

dEaThMooN said:
Yalnız bu saha alttan ısıtmalı değil .. Öyle dünyanın her yerinde oynamaya benzemiyecek :)

Çok süper bir çocuk said:
2-1 Sivas alir.

slm
ahahahahaha harbiden slm.
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL Beşiktaş Topicinde demiş ki! said:
zemin önemli değil oynamak isteyen çıkar çatır çatır oynar yeter ki oynamak iste
Ben bunları dediğimde bana bi dünya laf yaptılar ne oldu bugün Fenerbahçe o zeminde nerde ise sezonun en iyi topunun oynadı demek ki oynamak istiyorsan oynarsın.

Maça bakacak olursak Fenerbahçe Sivas'a önde bastı ve defanstan oyun kurmasına izin vermedi orta saha genellikle Fenerbahçe'nin kontrolünde olunca özellikle sağ kanattan Gökhan Gönül ve Deivid iyi koşular yaparak Sivas defansını bayağı bi yordu.

2.yarıda 55 ve 56 dk kaçan gol pozisyonundan sonra gölü yiyince Fener 64 dk ya kadar biraz bocaladı ama Zico aksayan Uğur'u çıkarıp yerine Uğur'dan daha iyi bir savunmacı olan Vederson'u aldı ve yeniden direnç kazandı.

Semih'in yerine Kezman'ı sokmasıda çok akıllıca idi Semih çok yorulmuştu.Nitekim Kezman attığı 2 gollede bunu gösterdi.Bence iyi bir Kezman çok yararlı olur.

LucifeL demiş ki! said:
Sivas'ın biraz haddini bilmesi lazım oynayacağı takım Fenerbahçe karamürsel sepeti değil.
Sivas çok büyük bir hava ile hazırlandı ama ve haddini bilmedi ve Fenerbahçe'de rahat ve konsantre olunca yenilgi kaçınılmaz oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:
Acaba zico haftaya kezman mı semihlemi cıkacak,ıkısıde formda ıkısıde her maç gol atıor artık.
İnsallah çift forvet oynatır dıyecegım ama bu seferde yardımlaşmaz bu ıkısı,hayırlısı...
Sorunu kendin söylemişsin zaten.. Fenerbahçe son haftalarda oynadığı oyunu incelediğimizde inanılmaz ölçüde yardımlaşıyor.. Herşeyden öte TAKIM olduğumuzu oyuncularımızın birbirine alıştığını anladık.. Şu an ne bjk ne gs için ilk onbiri ŞU diyemiyoruz fakat Fenerbahçede herşey yapılandı gibi

Kalede Volkan
Defans Gökhan - Edu - Lugano - R.Carlos
Ortasaha Deivid Aurelio (Selçuk - Kemal) - (Uğur-Vederson)
AMC : Alex
Forvet : (Semih - Kezman)

Şimdi bu açıdan baktığımızda Selçuk Kemal ikilisinin paylaştığı MC mevkiinde Aslında Appian'ın sakatlığı yüzünden 2 side alternatif oyuncular.. Maldonado transferi de bu mevkiideki AS oyuncuyu belirleyecektir.. Uğur - Vederson ikilisi Birbirlerinin açıkları neyse tam onları tamamlayan 2 farklı tip Sol açık oyuncusu.. O an ne gereksinim duyuluyorsa o mevkiide o yer alıyor..

Fakat sorun şudur ki .. Forvetlerimiz Kezman ve Semih ikiside kendilerini kanıtlama çabasında.. ikiside O mevkiide doğal olarak kendi yer almak istiyor..Ha eğerki olurda 2 forvet yardımlaşmasını görürsek.. Ve ikiside Formasının kendinde olduğunu düşünüp Bireysel kanıtlama çabalarından çok yardımlaşma olayına girerse zaten Avrupa kupalarındaki üst sıra arayışıda gelecektir.. Selçuk Kemal ikilisinin yer aldığı mevki'i Alexi geri çekerek Alexe teslim edersek .. Aurelio yu dmc ye çekip Forvete Semihin Yanına Kezmanı koyarda o sistemde başarılı olursak .. Tüm fenerbahçelinin istediği başarılar gelecektir diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:
Fenerbahçe zorlu deplasman serisini burada noktaladı , antep e 5 , alanyaya 10 , sivas a 4 sallayarak , 3 maçta 6.3 gol ortalaması yaptı , bence herşeyden önce Kezmanı tekrar kazandık , attıgı ilk golde 100 metre depar atarak taraftara koşması , formasını öpmesi , bazı şeyleri ne kadar çok istediğini gösterdi..
Sıra artık başka zorlu(?) deplasmanlarda...

böyle futbolcum olsun sonsuza kadar takımımda tutarım... tebrikler kezman, tebrikler fenerbahçem.
Sosyal ağlarda paylaş

Maçı izleyemedim ama fenerbahçeyi tebrik ediyorum,gerçkten zor bir maçtı her açıdan.Kazman olayı da ayrı bir konu tabi.En azından ligin bu yarısı yukarılara taşıdığı performansı ile sezon sonu kluple yollarını ayırırsa,fener karlı çıkmış olur;fiyatını artırır.
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçe'ye helal olsun. gerçekten çok sevindim sivasın yenilmesine. şimdi görücez bakalım sivasspor iyimiymiş kötümüymüş. bu haftaya kadar geldiler bi şekilde ama dün fenerbahçeli bi arkadşımla konuşurken dediğim gibi bugünkü maçı kaybettikten sonra sivassporun düşüşü başlar diye düşünüyorum. çok fazla eksikleri var ve yakaladıkları hava ve gaz ile gidiyorlardı bir şekilde. karşılarına çıkan ilk ciddi rakipte patladılar sağolsunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...