Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

saç uzatma tutoryeli

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

valla bizim bi elektrikli bi hede var evde duşta.. 3 derecesi var... sadece üçüncü derecede ısıtıyo. ama 3.derecede 3 dakikada sigorta atıyor (faking sıtudınt havz)

o yüzden az banyo yapıyoruz hem dünyaya yararımız dokunuyor
hemde kutuplar falan :p

gerçi ben mutantım bu saç 2 senede uzadı çünkü ki bu yazınki foto. ama saçı yıkamadıkça çabuk ve hızlı uzuyo

ha şimdi 1 aylık tatilim var diye kalktım izmirden döndüm istanbuluma yuvama falan.. annem dayadı loreal saç bakım setini.. dahada bir gürleşti saç falan

ama kısacası bekliyon uzuyo. (nokta evet)
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:
valla bizim bi elektrikli bi hede var evde duşta.. 3 derecesi var... sadece üçüncü derecede ısıtıyo. ama 3.derecede 3 dakikada sigorta atıyor (faking sıtudınt havz)

ani su ısıtıcı o. 7000W elektrik çeker. yazıktır günahtır. açınca evdeki ampullerin parlaklığı azalır, faturayı kabartır. sökün onu.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamon said:
ghost_boo said:
Bele gelince konuşun...

sdf.. Bir ara resim çekeyim ben =P

Belime mi gelsin, belime mi gelsin? Lan yürü git, kıvırcık diye belli olmuyor da o saçı çektiğin zaman götüme değiyor. Alayınızı alırım saç konusunda.

aman abi kıl dönmelerine dikkat
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bu konuda bi sorum olucak:

2 senedir saç uzatıyorum ben(sırtıma filan geliyo) ama çok feci dökülüyo ya. Bi banyo yapıyorum bi yumak saç çıkıyo.
1. senemin sonlarına doğru biraz kestirmiştim belki dökülmesi yavaşlar diye ama aynı hızda dökülmeye devam ediyo.
Bioxcin şampuan ve ampul içindeki o sıvıdan kullanıyorum ama pek fayda etmiyo(tabi kullanmasam ne kadar dökülürdü bilmiyorum o yüzden kesin bişey söylemiyim).

Bu saç dökülmesini engellemenin(veya yavaşlatmanın) bir yolu varmıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:
Benim bu konuda bi sorum olucak:

2 senedir saç uzatıyorum ben(sırtıma filan geliyo) ama çok feci dökülüyo ya. Bi banyo yapıyorum bi yumak saç çıkıyo.
1. senemin sonlarına doğru biraz kestirmiştim belki dökülmesi yavaşlar diye ama aynı hızda dökülmeye devam ediyo.
Bioxcin şampuan ve ampul içindeki o sıvıdan kullanıyorum ama pek fayda etmiyo(tabi kullanmasam ne kadar dökülürdü bilmiyorum o yüzden kesin bişey söylemiyim).

Bu saç dökülmesini engellemenin(veya yavaşlatmanın) bir yolu varmıdır?

Açıkçası bende de dökülüyor da öyle böyle değil ..Napıyorum?
1. Saç Kremi kullanıyorum.
2. Saç bakım kremleri var böyle peeling'in saç versiyonu. Ondan al kullan, saçlarını rahatlatır .
3. Bir kuaför'e danış.

ya da ;

Dokunma yıkama yağdan yapışsın hiç dökülmez.Kel bile olsan haberin olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...