Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vanndar ve balinda

Popeye

Öne çıkan mesajlar

Aly kuleleride tek okçu kesmeden alınıyor. Ben holy pala gidip bizim ilk kule alınmadan alylerin kuleyi alıyorum. Ancak anlamadığım bileş varsa oda bizim kuleler alınınca nedense piyasada okçu kalmamasına rağmen, alylerin kulelerde kule yanana kadar okçuların orda kalıyor oluşu.

Ve racial diyorsak pvp olarak nispeten yalan olsada PvE olarak dranie racialları çok imba. Tüm gruba %1 hit, tüm gruba 5 dakika CD'li 1000 mana. 10 dakkalık bir boss savaşında grubuna 10k mana demek bu :D.

Not=Kuleyi almak için bayrağın arkasında duran çatıyı tutan kolonun yanına gidin. Yüzünüzü kulenin içine, sırtınızı kule dışına verip sağ yanınızla kolona yaslanın. Geri geri bayrağa tıklayabildiğiniz max range'e çıktığınızda hiçbiryerdeki okçu size saldıramıyor. Sizde bayrağı kimseyi kesmeden alabiliyorsunuz. Öndeki kulede tam karşıdaki okçu size dalabiliyor ama oyunun başında dışardan sürekli oyuncular geçtiği için onlara odaklanıyor gene size dalmadığı için bayrak alınıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
tek tuşla snare bozan gnomeların ya da tek tuş ile tüm kanama efektlerini ve poisonları yok eden dorfların mı racialları kötü ?

eskiden blind da kaldiriyordu bu galiba.

ayrica gnomelarin kucuk olmalari pvp de buyuk avantaj, gecen targetlayamadim bg de mousela etrafimda donerken.av de falan agaclarin arkasinda saklanip gankliyolar falan.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle meydan muharebesine girdiğimizde bir saat dürüyor oyun..zaten 0 bonus ile çıkıyoruz oyundan horde 600 ile.7k life time killim var elimde 2 parça lvl 60 epic pvp item var horde ile girdiğimde(RP serveri) 3k life time ile nerdeyse full 70 pvp epic set. ne anladım ben bu işten.

not:düşük lvl'li charım var gidip OGG'da inspect atiyorum pis hordelara.
Sosyal ağlarda paylaş

Alakasız birşey o bahsettiğin, Vanilla WoW oynayan karakterlerin LifeTime HK her zaman çok olur.

TBC ile başladığım Alliance NE Druid'im mesela, 1.5k LifeTime ile Full S1 set + Vindicator'a falan sahip.

Zaten girdiğim hiçbir AV'de PvP yapmam ben, toplam şahsen bir skill kullanıp (aktif olarak saldırıp yani) öldürdüğüm NPC ve player sayısı 5 - 7'i geçmez :p

AV =/= PvP (Pure skillz PvE)

1. Galvanar
2 - 3. Yolda saldıran 2 tane FW Legionnaire
4 - 5. FW Keep'te towerlardaki bowman
6 (veya 7 işte) Drek'Thar
Sosyal ağlarda paylaş

İşin ilginç olanı AVde eğer aktif olarak sürekli PvPde iseniz yani görev aşkına lanet olsun ben kelle avcısıyım modunda iseniz ve sizin gibi toplam 30 kişi varsa Ally ve Horde olarak. Bu PvPmaniayı yapmayana göre yaklaşık 40-50 honor fazla alıyorusnuz HKlerden dolayı :)
Sosyal ağlarda paylaş

oktayca said:
Kendine 2 dk da bir renew atabilen bir "warrior" verilmiş aliancemi recialde hordeden kötü durumda? öeh yani...

ciddi misin? tatsız bir şaka yaptın herhalde..

Xo said:
tek tuşla snare bozan gnomeların ya da tek tuş ile tüm kanama efektlerini ve poisonları yok eden dorfların mı racialları kötü ?

veee karşı köşede orc stun resistance + wotf + aoe silence + war stomp + %5 hp + berserking. sadece en "pvp için tasarlandım beeen" diyenleri saydım.

haaa bir de priest racial'ları var. troll'ler güdük MS curse ve shadow shield, undead'ler drain life disease alırken ne'ler efsane güdük bir channeling alıyor. dwarf'ların ve draenei'nin fw'yi herkese verince ne aldılar emin değilim ama human da staffla rencide edince mana yakıyordu sanırım lol
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:
Ya bide eskiden 5-6 saat falan suruodu av ler. Tamam super zevklıde, 1 adamı 4 ten fazla kesınce hk vermıyordu sanırım.
Haybeye kesişioduk=))

Eski honor sisteminde yoktu o dediğin.Ne kadar uzun o kadar iyiydi.Rank 14 için haftada 1-1,5m honor kasan adamlar biliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

sam Allah aşkı için şimdi racial sux, alliance sux diye QQ yapmaya başlama ; /

wotf ne kadar imbaysa stoneform da o kadar imba..
war stomp ne kadar imba ise escape artist en az o kadar imba..
2v2 arena'da perception oldukça yararlı bir racial. malum bol bol druid / rogue bracketları var.

aynı şekilde stoneform'un blindı kaldırdığı dönemlerde dorf priestlerin fear ward eşliğinde godmode gezdiği günleri de unutmadım rogue olaraktan :P

yani ama wotf bühühü QQ yapmaktansa, l2adapt :p
Sosyal ağlarda paylaş

racial sux diye şimdi başlamıyorum, oyunda daha pvp'ye başlarken açık ve net belliydi racial'daki dengesizlik. ki gameplay olarak aradaki tek fark budur pvp'nin her alanında görülebilecek. av'nin şekli gibi birşey değil.

perception bayağı rezil, adamı sap range'e girdikten sonra gösteriyor çoğu zaman ya da beynine gouge yeme menzilindeyken. zaten artık buff olarak tepende perception gösterilirken yüzüne 10 yard yaklaşacak kadar avanak rogue bulunmuyor. o kadar avanağına da perc birşey farkettirmiyor zaten.

wotf ile stoneform kıyaslamak? wotf alliance priestlerle horde priestler arasındaki yaşam süresi farkı resmen. ardından immune olmak bir kere kaldırıp yandaki locktan ikinci bir howl yemekle aradaki fark.

aoe stun demek ne demek? earth shock + aoe stun + earth shock ile normalde ölmeyeceğin bir yerde ölmek demek. stun resistance ne demek? normalde stunlayacağın bir adamın seni güle oynaya öldürebilmesi demek. aoe silence ne demek? spell interrupt verilmemiş sınıf paladinin gelip spellini bölebilmesi demek.

ağlama dersen ben de "kilometrelik av'nin şekli 3-5 metre kayık diye depresyona girme" derim ama bence bu tembel tarz blizz'in dandirik forumlarında bırakılması gereken bir yaklaşım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...