Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vanndar ve balinda

Popeye

Öne çıkan mesajlar

İki tarafında arttı ama Av horde açısından çok dengesiz. Ben bir tower ele geçirmek için o towerdaki NPC leri kesmem gerekiyor. Ama ally druid ve rogue lar nasıl bir amaç edinmişlik duyguları varsa ilk 3 dakika içinde bütün horde towerlarını ele geçiriyorlar. Tabi ally in tower cap ederken herhangi bir NPC kesmeside gerekmiyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış okumuşum popeyeı,

önce bu duyuruldu ama patchden son anda çıkarıldı:

said:
(Removed from live version) Warmasters/marshals in Alterac Valley now increase each other’s maximum health and damage by 20%. This is a stacking effect.

daha sonra hotfix olarak:

said:
We’ve recently applied a hotfix that increases the hitpoints for both Balinda Stonehearth and Vanndar Stormpike in Alterac Valley. This change is being made to help assist in balancing the opposing sides and their ability to compete in the battleground.

We will continue to track the balance of the battleground and the factions as they fight for supremacy in Alterac Valley, and continue to make further changes as needed.

hpler arttı ama damageda değişiklik yok, evet.
Sosyal ağlarda paylaş

janis said:
İki tarafında arttı ama Av horde açısından çok dengesiz. Ben bir tower ele geçirmek için o towerdaki NPC leri kesmem gerekiyor. Ama ally druid ve rogue lar nasıl bir amaç edinmişlik duyguları varsa ilk 3 dakika içinde bütün horde towerlarını ele geçiriyorlar. Tabi ally in tower cap ederken herhangi bir NPC kesmeside gerekmiyor zaten.

sizi bilemiyorum ama bizim serverde All Av yi kazandığında bayram yapiyor millet daily i bitirdik diye! bende o daily questi tam 1 hafta durdu. en sonunda

/dance
Sosyal ağlarda paylaş

Hazır AV konusu varken sormak istedim .

Hordenin ezici olarak kazandığı , pinglerin iyi olduğu ve BG ler için bekleme süresinin (AV için 2-3 dk yı geçmeyeceği) fazla olmadığı realm yada battlegroup larını belirtirmisiniz ?

Bulunduğum realm ping ve Bg süresi bakımından çok iyi fakat ne hikmetse heryerde BG kazanamıyoruz diye ağlayan Allylar bizim battlegroup ta %90 a yakın bir kazanma yüzdesiyle oynuyorlar. Bıktım AV başına 50-100 bilemedin iyi günündeyse 150 hp almaktan.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Ve horde towerı savunurken alan minnacık 2 mage gelip aoe yapsa kaçamıyorsun :)

yaw orası öylede allyda tower savunmasında sadece 1 kişi yetiyor.O bayrağı almak için içeri girmek zorundasın ve merdivenleri çıktığın anda sana bakan 5 tane bowman...1 kişi bile 2-3 kişiye karşı tower savunabiliyor.Ally towerlaarı gereksiz büyük.yukarıda dendiği gibi adamlarıkesemeden flag alamıyorsun zaten.Ally base girişine değinmek bile istemiyorum:D
Sosyal ağlarda paylaş

Herşey zaten allylar için tasarlanmış oyunda. Tamam ilk başlarda Ally oyuncular gerçektn aşırı NOOB tu fakat artık iki tarafta dengelendi Bloodelf lerden sonra. Daha önce Blizzard mecburen Ally lara kolaylık saglıyordu bu pek fayda göstermesede . Ama artık resmen horde ezilmeye başladı BG lerin biçimsizliğinden. Ayrı bu AFK botlarada Blizzard in tek yapacağı sey kaybeden tarafa honor point verilmemesidir. Bak o zaman nasıl oynuyor millet. Bu AFK botların %70 i de neredeyse türk oyuncular. Gecen AV de bilmem ne türkler diye küfür ediyorlardı ayrıca sırf bu leecher topluluğu yüzünden rezil oluyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

janis said:
Hazır AV konusu varken sormak istedim .

Hordenin ezici olarak kazandığı , pinglerin iyi olduğu ve BG ler için bekleme süresinin (AV için 2-3 dk yı geçmeyeceği) fazla olmadığı realm yada battlegroup larını belirtirmisiniz ?

Bulunduğum realm ping ve Bg süresi bakımından çok iyi fakat ne hikmetse heryerde BG kazanamıyoruz diye ağlayan Allylar bizim battlegroup ta %90 a yakın bir kazanma yüzdesiyle oynuyorlar. Bıktım AV başına 50-100 bilemedin iyi günündeyse 150 hp almaktan.

Tarren Millde oynamanı tavsiye ederim.Pug grupla premade allyleri ezim ezim eziyorduk bglerde.Şu an Dentargtayım Dentargta güzel hem ping güzel hemde horde eziyor bglerde..
Sosyal ağlarda paylaş

Evet farkındayım ;

Görünmez olan priest,hunter ve warriorların.
Durdurulamayan Gnome ların.
Poisonlayamadığın Dwarfların.

Hepsinin farkındayım. Horde de sadece Forsaken .
2800 honor point : Trinket . Al sana forsaken :p

Hiç Horde bi karakterle AV de oynadınmı ? Lütfen taraflı düşünmeyin. Sparta filmindeki sahne aklıma geliyor hep.
Horde kötü taraf , Ally ise spartalılar.
Kötü taraf dar bir kanaldan geçmek zorunda Ally base e gitmek için. Ve 500 yardan sana charge atan NPC ler . 5 tane archery her kulede ve onların hepsini kesmek zorundasın bayragı almak icin.

Ben ally oynadım AV de , Druid le ovadan bayırdan kosuyorum her hangi bir agro almaksızın ve Horde base e gelince stealth oluyorum. Çıkıyorum kuleye ve hiç bir combat a girmeden Bayragı alıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

trinket 2 dakikada bir kez işe yarıyor. wotf'da varsa 2 dakika da o. fear bazında dakikada 1 korunma demek. 5 saniyelik immunity de cabası. war stomp, +%5 hp, stun resist, blood fury, berserking bunların her biri dereceli olarak pvp'de en az alliance racialları kadar iş yapan raciallar.

AV eski AV değil genellikle hiçbir yerinde bir direniş olmuyor. eskiden de köprü nasıl geçmesi zorsa frostwolf village ve keep önü kuleler de öyle geçmesi kolay mekanlar değildi. köprünün altından ikinci bir rota olmasının da altını çizerim. belki en zor nokta köprüydü, ona katılabilirim.

game breaking olmasından bahsediyorsak alliance vs. horde adına horde'un racialları kadar game breaking birşey yok bence.

vanndar ve balindaya gelince. al vanndar'ı vur balindaya, yorumum budur arkadaş ehue. AV gibi mis gibi meydan savaşı ortamı PVE yarışına döndü ya piyasasından bulsun blizzard...

sevgiler, Frostmane'den Swarley
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:
trinket 2 dakikada bir kez işe yarıyor. wotf'da varsa 2 dakika da o. fear bazında dakikada 1 korunma demek. 5 saniyelik immunity de cabası. war stomp, +%5 hp, stun resist, blood fury, berserking bunların her biri dereceli olarak pvp'de en az alliance racialları kadar iş yapan raciallar.

AV eski AV değil genellikle hiçbir yerinde bir direniş olmuyor. eskiden de köprü nasıl geçmesi zorsa frostwolf village ve keep önü kuleler de öyle geçmesi kolay mekanlar değildi. köprünün altından ikinci bir rota olmasının da altını çizerim. belki en zor nokta köprüydü, ona katılabilirim.

game breaking olmasından bahsediyorsak alliance vs. horde adına horde'un racialları kadar game breaking birşey yok bence.

vanndar ve balindaya gelince. al vanndar'ı vur balindaya, yorumum budur arkadaş ehue. AV gibi mis gibi meydan savaşı ortamı PVE yarışına döndü ya piyasasından bulsun blizzard...

sevgiler, Frostmane'den Swarley

Valla süper yazmışsın Av meydan savaşı olmalıyken pve ye döndü cidden.Resmen 40 tane ally 40 tane horde un yanından geçiyor ve birbirlerine dalmıyolar.Bizim gibi ortada bekleyip sürüden ayrılanı kurt kapar misali davrananlarda oluyodu arada tabi :D

Racial konusuna gelince horde racialleri tam pvp için gerçekten.Will of The Forsaken ve Orcların Blood Furysi efsane resmen.Alliancede bir tek Gnome ların escape artisti çok süper oda gnome rogueların frost mage kesmesini sağlıyor diğerleri sux horde a göre...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...