Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi battle group

DeMiRMaSKe

Öne çıkan mesajlar

Forumlardaki genel dönen tartışmaları, ve EU daki meşhur elemanların çoğunun(turnuvalarda falan olanlarda) migrate ettiği server Stormscale.pvp capital of euwow denio forumlarda buraya.ve bg de cyclone cidden.

yani herkesin iyi oynadığını soyleyenler var burda bazı serverlar icin ama sacma gelio bana sonucta hicbiyerde herkes ii oynayamaz ama soyle soyleyim cyclone da 31.000+ tane 2v2 takımı vardi s2 de :) yani cok fazla oynayan var ve bunlarin icinde gercekten eu daki en iyi oyuncularin cogu var

eger kasarim diosan cyclone ozellklede stormscale derim
Sosyal ağlarda paylaş

walla allah belasını versin blizzardın

20 tane pvp server arasına 1 tane pve-rp (oda bizimki) earthern ring koymus
cyclone da numunelik
en basit anlatım ile agzimiza siciolar =( yemin ediorm bg yapmaktan tiksiniyorum ben ehu.

sağlam rankli grubun yoksa girme cyclone a kebap yapıolar.
Sosyal ağlarda paylaş

hızlı sıra geliosa bence o bi yere kadar avantajdır.

blizz geçenlerde açıklamıstı "bazı bg lerde çok geç sıra gelmesinin nedeni sınırlı sayıda server olması ve cok fazla kisi sirada oldugu icin hepsini ayni anda sokamayisimiz" tarzinda bise demislerdi..yani aninda gelen serverlar varsa yada bg ler bilinki ordaki oyuncu sayisi dusuktur :)

ne yalan soyleyim 2v2 de 15 dakkalık queue ler goruyoduk cyclone da :P allahtan simdi duzellttiler bi nebzede rahatladık lol
ha bunun nesi avantaj derseniz bu server olayini duzelttiklerinde ki yavas yavas duzeltiolar ard arda ayni takima 6 7 kez gelme olasiliginiz olmuo(reckoning de ve convictionda cok basima geldi) ..bi antiniz geldiginde bazen ard arda gelip şamar oğlan oluodunuz.ama burda karinca surusu gibi takim var .bence dikkate alin eger arena yapcaksaniz pvp yapcaksaniz bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

ya kor'gallın bulundugu battle group a yeni iki server eklendi sanırım.. o gunden beri gunduzleri AV kazanmak hayal gibi oldu sanırım horde icin.. İşin salak kısmı ise gece 12 den sonra hicbir AV yi kaybetmememiz :D sanırım ufaklıklar daha iyi oynuyor allylarda :D adboabdabvşddaı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...