Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warlocklar

Stblack

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:

pala + sp nası kesemezsiniz sl/sl locku diğer 2 elemanı saymıyorum bile, ua yok bişey yok ne atarsa dispelle gg. sorun tamamen sizde bence.

Hayır sorun herzaman Warlock klassının aşırı kuvvetli olmasıdır çünkü bi insan evladıda hatayı kendinde aramaz..
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Oyun öyle bir hale geldiki artık 2vs1 kazanma şansı kalmadı gibi hiçbir classın nerdeyse Ki bu gayet mantıklı. Ne kadar iyi olursanız olun karşı taraftaki 2 kişi oyunu biraz biliyorsa artık 2vs1i kazanma şansı yok kadar az.

2'sinden biri classını bilsin yetiyor :) pretbc de kaldı o 4vs1 vs olayları :p aslına bakarsak da bu arena pvp'yi oldukça pro yaptı. tbc'den önce pvp denen olay BG Zerg'den öteye gidemiyordu... arkasına 2 healer almış warriora boş boş vuran adamlar şimdi arkasındaki healara cc yapmayı öğrendi, harita dizaynını lehine kullanmaya başladı vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
-Wissy said:
Use manaburn and dispel drain/dots...

qft

pala + sp nası kesemezsiniz sl/sl locku diğer 2 elemanı saymıyorum bile, ua yok bişey yok ne atarsa dispelle gg. sorun tamamen sizde bence.

tbc'den önce aff lock'lar ciddi sıkıntılıydı çünkü evet herşey dispellenebiliyordu. şimdi dispel resist talent ve debuff ekleyen salak talent mani oluyor, dot'lar ya da drain eskisi gibi kaldırılamıyor. hatta aff locklara karşı mana drain yapmazlarsa uğraşmıyorum şahsen artık cleanse ile. ona yakacağım manayı heale yakmak daha karlı.
Sosyal ağlarda paylaş

gelen butun class bufflar anti-warlock demiş arkadaşımızda.15k hp 500 resilience 6k hs critleme+siphon life+life drain ile sn ler içerisinde hayvani ölçüde kendini heallama+petinle aldığın damagein %20sini paylaşma+LoL coil+fear+4 dot+240 resistli immune to magic takılan silence atan ve bütün bufflari silen fel hunter.Daha sayimmi? Bu tip şeylere sahip olan bir classın antisi ne yazikki daha yapılmadı B)-

Bende warlock kastımda lvl 29 a kadar beleşeybıla dayanabildim sonra sildim charı :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sam, sl/sl lock a karşı dispelden başka ne çaren var ? mecbursun dispellemeye adamın tek damage kaynağı dotlar. zaten affliction kadar vuramıyorlar, anca dot + fear sonra drain tank, 2 dispel attınmı bitti işte. outheal etmeye kalksan zaten rahat cok vurmuyor çünkü. o buildin olayı max survivability zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Bassist said:
gelen butun class bufflar anti-warlock demiş arkadaşımızda.15k hp 500 resilience 6k hs critleme+siphon life+life drain ile sn ler içerisinde hayvani ölçüde kendini heallama+petinle aldığın damagein %20sini paylaşma+LoL coil+fear+4 dot+240 resistli immune to magic takılan silence atan ve bütün bufflari silen fel hunter.Daha sayimmi? Bu tip şeylere sahip olan bir classın antisi ne yazikki daha yapılmadı B)-

Abartmayalım lütfen...
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
Sam, sl/sl lock a karşı dispelden başka ne çaren var ? mecbursun dispellemeye adamın tek damage kaynağı dotlar. zaten affliction kadar vuramıyorlar, anca dot + fear sonra drain tank, 2 dispel attınmı bitti işte. outheal etmeye kalksan zaten rahat cok vurmuyor çünkü. o buildin olayı max survivability zaten.

aff locklar için dedim ben zaten orada, dispel resist talentı yoksa gene sorun değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...