Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warlocklar

Stblack

Öne çıkan mesajlar

11k hp varken soul linkli iken (yaklaşık 13k hp demek) trinketi kullanmış olmama rağmen mace rogue nasıl beni stundan çıkmadan keser ya bu mu adalet şimdi :( Hem de ne Clos açtı ne bişi :)Öyle kuzu gibi izledim sadece. Çıksamda bişi olmayacak daha trinketi var Closu var.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız absolut'un filan roguelardan bu kadar çekmesine şaşmıyorum. yeşilli mavili daha yeni 70 lediğim rogue'um ile üstü başı arena s2 giyinmiş Warlockları deli ediyorum hatta Zamanlamayı iyi ayarlarsam bana dokunamadan ölüyorlar bile. Kaldı ki elimde s1 kılıçları ve Full combat build var :) hatta bir lock'ta dikkat ettim Howl of Terror'u rahat 5 sn'de cast edemedi üstüne tekme ile engelledim. Warlock bir çok sınıfın antisi olabilir ama roguelar Warlock ların canına okuyor abi.
Sosyal ağlarda paylaş

hocam ben stblack in irl arkıyım.başlıı açtıında çok konuştuq bu konuda.ben size bi olay annatıımda olayın ciddiyetini kavrayalım hep birlikte.ben lock oynuorum 425 resill 12.5k hpim war.sl sl yim şu an ve full gladdy (honorla alıunmış) rogla duel yaptım.ben taşımı yaptım ve felhunterla başladım(arenada kullanıcaam için roglara naapabilirim die duel ediorum).adam geldi bana sap vurdu cs attı (2 combo)(skill nedir dien arkadaşlara cvp).peti saldım üstüne ona gauge attı kaçtı invis oldu.sona geldi cs attı ve bf ve ar açtı vurmaya başladı.cheap shottda trinket kullandım blind attı direq ve petimi kesti gene kaçtı.ben demon talentiyle peti çıkarmak için tıkladım sap yedim.sap bitti cs yedim cs den sonra kidney yedim ve hpim %17 kaldı.stun bitti cos açtı hp %3 flnken taş attım %25 gibi bişi oldu adam vanish attı.sonra ben peti çıkardım adamı gördüm ama ona dot atana kadar sap yedim.sonra cs kidney yerdeyim.şimdi 1v1 de lock op dien arkadaşlar daha arada yediim mace stun effectleri yazmadım.söleyin buna ne yapılır?.1 duelim daha war.onda abartısız %56y dı hpim,adama dot atamadan öldüm sırf mace stun affectden.bunu stblack belki seeretmiştir kafedeydim ve artıq "NERF MACE STUN" die anırıodum.ayrıca hangi class 10 dan fazla tuş kullanıo,belki hunter.hangi class hem heal yavaşlatmaya hem 1 clasıı fearla cc lemeye hemde peti kontrol etmeye çalışıo.3 dotla ölüosa charınız çok ciddi şekilde silin o charı yada pvp den bahsetmeyin,boşa zaman ve para harcıyosunuz demektir.pvp gearlı kim olursa olsun 3 dotla ölmez.ayrıca dotlar şu kadar vuruo bu kadar vuruo dien arkadaşlara,20 snyede 6k dmg yedim bu ne nerf dienlere.dier tüm classları düşünün 20 snyede neler yapıolar.mageler roglar warriorlar vs vs.ben bu zaman kadar her classla oynadım hemde her classla ve lock pvpsi en zor olanı.skill şart yoqsa hiç bi işe yaramazsın.skill bence hızdır ve hızlı deilsen senden hızlı olan adam al aşşa ederseni.locklara "noob class" dien arkadaşlara tavsiyem gidin bi lock oynayın,warrior kiteleyın(O.o),3 dotla adam kesin 2k rating yapın rank alın tabi yapabilirseniz....
Sosyal ağlarda paylaş

cursebringer said:
ayrıca hangi class 10 dan fazla tuş kullanıo,belki hunter.

Rogue oynuyorum kullandığım skiller;

Cheap Shot / Garrote
Shiv
Sinister / Hemo / Mutilate / Backstab (spec neyse artık :p)
Kidney Shot
Rupture
Kick
Eviscrap
Slice and Dice
Evasion
Blind
Vanish
Sprint
Deadly Throw

diye uzar bu liste.. sırf daha rahat oynayabilmek için g15 aldım keybind manyağı bir insanım.. ayrıca o yukardaki skilleri uygularken kontrol edilmesi gereken energy miz ve range / kite olayımız var..

got it ?
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe curse saol destek icin derdimi anlatmıssın:)ben warlock skill istemez dien arkadaslara bi soru sorcam.hangi class bi yandan healer classı cclemeye calısırken(fear,shamansa totemi kır,tongues at, spell lock yap vs vs) ve bu arada dier adama dot at vs vs yapmaya calısıo?tabiiii eger karsındaki druid healersa 2 hot atsın outheal yapsın.ya ben anlamıorum warlock skill istemio dien mage arkadasları.sheep nova frostbolt icelance pet nova vs vs ha arada bi de healera ya da her kime ise counterspell.rogue kitelamak emek ister, calısma azim hırs gerektirir ehehe saka bi yana ii dedin be curseüm valla halimden anlıo kendileri lock oynadıı icin baska dicek bisi yok valla.haa bakın gene yanlıs anlamayın eet warlock cogu classın antisi ama warlockun da cogu class antisi ben taaaa en basından beri bunu solemek icin yırtındım adeta yani skill istemez falan lafları cok sinirimi bozmustuda..neyse konu deismis olay stun resiste falan girmis lol.ama topici acan biri olarak ben stun resistleri paladinleri shamanları merak etmiorm onları baska baslık altında tartısırsanız warlock dısındaki herhangi bi tartısmayı buraya sokmazsanız sevinirim...
Sosyal ağlarda paylaş

yeni okudum rogue ve mage bindları hakkındaki seyleri.rogue da oynadım magede rogue gercekten ii oynanması zor bi class ama anlamadıgım sey neyin savunmasını yapıosunuz hic kimse burda tutupta rogue kolay dedi mi?tartısmayı farklı yerlere cekmeyelim curse o yazıyı eminim warlock oynamak skill gerektirmez diyenlere yazdı yoksa her class kendine gore ayrı zor
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
cursebringer said:
ayrıca hangi class 10 dan fazla tuş kullanıo,belki hunter.

Rogue oynuyorum kullandığım skiller;

Cheap Shot / Garrote
Shiv
Sinister / Hemo / Mutilate / Backstab (spec neyse artık :p)
Kidney Shot
Rupture
Kick
Eviscrap
Slice and Dice
Evasion
Blind
Vanish
Sprint
Deadly Throw

got it ?

Cheap Shot / Garrote stealthbar
Sinister / Hemo / Mutilate / Backstab ayrı ayrı speclerde tek bind harcaman yeterli
Kick(genelde duz action bar)
Eviscrap(gene duz action bar)
Blind(gene duz action bar)
Vanish(gene duz action bar)
Deadly Throw(gene action bar)
geri kalanları yazmaya usendim onlarda action bar:)
kac tane sayalım mı?en kucuk interfaceler roguedadır cunku stealthte ve stealth deilken kullandıkların ayrıdır..

warlocku saymıyım istersen butun o curseleri ve dotlar ha illa karsılastırmak istersen buyur karsılastır 70 bi warlockun interfaceini hazırla bak bakalım ne farklılıklar var...
Sosyal ağlarda paylaş

vanish, sprint, blind, shiv, evasion, cloak of shadow vs bunların hepsi keybindde benim bilmiyorum :p

zaten bunları action bara atıp clickleyerek pvp movie yapan adamlarla iyi testis geçiyorlar off-forumlarda :p

yani hayır HARP UD Rogue'un biri gelip tüm cd'leri burn edip warlock indirebilen class. söylesene peki felhunterlı bir warlock non-undead mage'e neler yapıyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

bak arkadasım hani bi olay var shift 1 shift 2 falan filan die action barı deistirebildiin onu dene istersen bak bakalım kac bind kullanman gerekiomus:)
ha sen bana dersenki o cok zor iste oyle yapanla da dalga geciolar falan filan die ornegini gosteririm istersen ne kadar hızlı ve rahat oluo:)
Sosyal ağlarda paylaş

ben hiç bi class kolay demedim ayrıca rogların kullandıı skilleride biliorum ama hiç rog oynarken"ulan bunu hangi tuşa atıcaz klavye bitti" die bişi düşünmedim.bence rogue pure pvper bi classdır bi çok skilli kaçma ve imba dmg verme üzerine ki rog oynian adamların çouda genelde pvpyi tercih ediolar,hem daha keyifli hemde pve de genelde çok tercih edilmeyen bi class.ama kimse roglar imba yada 1v1 de rog op demio warsa yoqsa lock.blizz de bunu körüklüodu zamanında.kim ne derse desin bu oyunun en zor durumda kalan classı paladindir.bubble nerflendi daha ne olsun.ki bu sadece en son örnek ama onnar bile locklara dövülen adamlar kadar aalamıo.ben lvl 60 da lock döven retri palada gördüm,2 warriorı aynı anda silen rogda(warriorlarda legendry mace lar fln war yane boş deiller).yani bu oyunda pvp skilldir ve skillde hızdır bence ve bunu ii kullanan karşısındaki kim olursa olsun 1 adım öndedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Stblack said:
bak arkadasım hani bi olay var shift 1 shift 2 falan filan die action barı deistirebildiin onu dene istersen bak bakalım kac bind kullanman gerekiomus:)
ha sen bana dersenki o cok zor iste oyle yapanla da dalga geciolar falan filan die ornegini gosteririm istersen ne kadar hızlı ve rahat oluo:)

biliyorum sağol ama bir warlock kadar zaman lüksüm yok.. yani bir curse'u 2 saniye geç atmakla kick, stun, blind vs 2 saniye geç atmak arasında baya bir fark var gibi... neden sadece "f" tuşuna basarak cloak of shadow kullanmak varken, shift+2 basıp cloak of shadow'un kısayoluna ulaşayım ?
Sosyal ağlarda paylaş

cursebringer said:
2 warriorı aynı anda silen rogda(warriorlarda legendry mace lar fln war yane boş deiller)

grim - total annihilation evet forumlarda sayfalarca tartışıldı o x2 sulfuras warr vs grim olayı.. hdd'nde ise açıp bir izle o kadar mı izbe olunur.. amcam blade flurry / ar açmış warriorlar interceptten, disarmdan vs bir haber, kıç kıça auto-attack takılıyorlar :p ve orada gösterilen, eğer 2 warrior idiot gibi oynarsa rogue 2 sini de alabilir mi? evet aldı..
Sosyal ağlarda paylaş

Stblack said:
peki soruyorum ii skilled bi rogueu 1v1de frost mageden baska alabilcek bir class soleyin esit sartlarda.gerci su ambush+shadowstep buffı geldikten sora magelerinde isi zor ama neyse..

ambush'u opener olarak kullanan kaldı mı ya ?
Sosyal ağlarda paylaş

haha.pardonda hangi lüx:D.nası oldu annamıorum ama locklarım spll bookunda 3 tane dot war onnarda sırayla o üçüne basıo ve adam kesio düşüncesi wow oynian insanların kafasına"warlock tanımı"olaraq kazınmış.o zaman bende sana"kickmi vuramadın cos açarsın,kidneyimi tutturamadın vanish atar kaçarsın sanki bana boss mu tanklıon" desem sence bu rog oynian bi adam ,hatta rogdan annıan ve bu işi becermeye çalışan bi adam hakaret olmazmı.stblack taaa en başından beri bişi sormuş.neden tüm melee skiller yada buffları sadece lockların lehine işlio die.ama rog warrior enc shammy falan filan ne kadar melee oynian arkadaş warsa sadece lockları aşşalamak ve onnarı "zate 3 dot atıonuz adam kesionuz daha ne istionuz"konumuna getirmeye çalışıo.ben söylerim açık açık,1v1 de rog dışı kralı gelse zorlarım hatta keserim,ama magelerede hak vermio deilim.pvp setlerinde manaları bence az.yada fire talentiyle pvp yapamıolar eer bi yerlerde olmak istiolarsa.yada paladinin ve şamanın arenada healer olaraq şansları çok zor bi priest yada drooda göre.ama bi rog,warrior yada drood çıkıp"2k plus olmak istiosan rog yada drood veya warrior olcan bu oyun böle mekanik böle"demio.anca milletin classına pislik atıolar.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam ben bıraktım ya :D

warlock en zor class oyundaki. o kadar skill bağımlısı bir class ki yüksek bracketda olanlar parmakla gösteriliyor ve herhangi bir classı kesebilmeleri için karşı tarafın naked ve skill yönünden idiot olması lazım

oldu mu gönlünüz ? xP
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...