Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warlocklar

Stblack

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:
Ölmesine 1hp kala bubble açıp full hp yapan herkesin ağlama hakkı vardır :P

valla demin açtım, ilk healı atamadan scream ile koşmaya başlamıştım.

ha ayrıca 5dk cd'si olan bir spell ile SIFIR cd'si olan spelleri bir tutman hayli ilginç olmuş abso. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Fear mı insta olan spell. Trinket sonrası 3 bilemedin 4 saniye koşarsın Sam. Ama ben senin 5 dakkada bir yaptığım bubbleda ne yapabilirim?
Hele ki kendin dışı birilerini de healleyebiliyor isen :)
Bubble self only olsu no zaman ayvallah ama değil :)
2 kişi gelir ikiside ölürken bubble açar paladin al sıfırdan 2 rakip :)
Sosyal ağlarda paylaş

hatta ice block gibi olsun öle kitlensin paladin icerde!

hatta bubble sonrası parladığı için daha kolay vurulan paladin +5 to be hit -%5dodge ve -%50armor alsın, üstünde adını unuttuğum bubble debuffı olan apladin yorgunlukta attığı heallar %50 etkili olsun verdiği dmglar %75 azalsın.

12 SN IMMUNE ABI DAHA NE ISITYOSUNUZ IMMUNE ADAM OLUMSUZ FFS KAKA PALADINLER111
Sosyal ağlarda paylaş

nesi mantıklı ben onu anlamadım?

5dk cd li yanı bi combatta bi kez kullnılabilinen, zaten ateş gücü düşük bi sınıfın, kilit skillerinden biri, üstüne dispellenebiliyo, zaten su andaki halile ip sütünde duran bi skill, genelde üstündeki debuffları kaldırmak için kullnılıyo sadece geriye zaman kalırsa ki cok kalmıyo etrafa heal atmak için.

e bide catingi düşürmek oldukca mantıksız.

recklessness &95 crit veriyo bence %95 dmg increasede vermeli o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

-Wissy said:
Judgementi var bunun, Conc'u var. Var oglu var.. Sen bubble actiginda karsindakine bandaj bastiriyorsan bosa oynamissin bunca yil Paladin.

valla retri iken bastırmazdım ama holy isen adamın dibinde olmuyorsun her zaman. ayrıca bir süredir judgement'ları resistlemeye başladı oyuncular, eskisi gibi değil. adama jor basıyorum resist çıkıyor çat. moonfire gibi 100km'den spamlenecek şeyler değil bunlar.

zaten olayın bandajında değilim ben, (öyle böyle bozulur bir şekilde, bozamamışsam da sağlık olsun) sadece holy shock çözümü değil. 31 talent verilip de bu kadar iğrenç ve verimsiz olan talent var mıdır bilmem.

abso trinket dediğinle çıkınca bir daha basıyor, bitince bir daha basıyor adam. trinketle başlasan bile 10sn minimum koşuyorsun. artık o sürede drain mi kasar, atına atlayıp kaçar mı, arkadaşını mı öldürür, seç beğen. daha bu akşam iki sıra debuff'la (iki lock bir priest neler varsa dizdiler) bozulmadan 6-7sn koştum. hala fear bozulmadan rahat 10k hp filan kaybediliyor.

cc dediğin dmg alındı mı bozulacak. paladinlerin stun cd'sini kaldırsınlar ya da. nasıl olsa druidler de artık 6 + 3 + 1.5sn kitliyor maşallah. bir paladin eksik kaldı karşısındakini 826742136871 saniye kitleyemeyen.
Sosyal ağlarda paylaş

ama bırakta paladinin öyle bi skili olmasın.
isyan olurda bu kadar olmaz :)
5 sn stun +5 sn de diğer stun var etti 10 .
geriye kalıyo 20 sn falan cc yenilenmesi için.
paladin için çokta makul bi süre bana kalsa.
zaten katır gibi armor eşşek gibi heal deli gibi interrupt aura var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...