Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beast with in .. ?!?

Fin

Öne çıkan mesajlar

-Wissy said:
Az bi skill kullan. Void sacrifice et, meleeye kos. Ordan drain spamle. 18 saniye goz acip kapayincaya kadar gecer. Ha evet deathcoil atmak gibi super zor ve yetenek isteyen bir seyin 18 saniye boyunca hunterlara atilmamasi cok buyuk haksizlik warlocklara ama olsun.

kesemedim dedimmi herhangi bi cümlemde böylemi oldu dedim ?
hayır 1500ratinglerle gelip bık bık ediyorsunu üzülüyorum sonra nedir bu yerme çabası.
Sosyal ağlarda paylaş

-Wissy said:
Az bi skill kullan. Void sacrifice et, meleeye kos. Ordan drain spamle. 18 saniye goz acip kapayincaya kadar gecer. Ha evet deathcoil atmak gibi super zor ve yetenek isteyen bir seyin 18 saniye boyunca hunterlara atilmamasi cok buyuk haksizlik warlocklara ama olsun.

o tatik tam bir hüsran kasmayın boşuna.void sacrice et max 3 sn dayanır drain yaparsın çat arcane patlar tepende dispel olur büyü çat pet stun gelir 3 sn ettimi 6sn terar drain life edersin aaa bakarsın üstünde aimed shot gelen %50 lilik bir azalma var derken çat bi arcane daha patlar tepende tabi orada petin hoşnut olmicak critlier hunter critlier max 14-15 sn gg olmuş olursun.Yani boşuna kasmayın derim onu bana 207894328470943287342890 lock yaptı hepsinede yazık oldu...
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
warlocku amma abartmışsınız yahu. :-P
stunlock rogue ile

Stunlockun lock u gitti stun ı kaldı, cheapshot attın, resistler 0 cp le patlarsın öyle , kidneyshot atarsın dodgelar resistler. Tutturdun mu trinketler sonra yaldır yaldır koş

Bone said:

zaten trinket'i yoksa gerisi çok basit.

E yani rogue un da trinketi yoksa gerisi çok basit
Sosyal ağlarda paylaş

Draine baslarsin. Arcane gelir, tekrar draine baslarsin. 1 tusa 2. kez basmak mi zor? Petten stun gelir, trinketle cikarsin melee range girersin. Aimed falan yemezsin zaten 1 v 1'de trap disinda. Bu arada dotlar vuruyor. Siphon Life da calisiyor. Zaten 490 resillience, 14k hp, SL lock 18 saniyede senin senaryoda bile yatmaz ya neyse...
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:
-Wissy said:

kesemedim dedimmi herhangi bi cümlemde böylemi oldu dedim ?
hayır 1500ratinglerle gelip bık bık ediyorsunu üzülüyorum sonra nedir bu yerme çabası.

Kesebiliyorsan sorun ne? Daha kolay kesmek mi istiyorsun?
1500? lol...
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
warlocku amma abartmışsınız yahu. :-P
stunlock rogue ile her türlü warlocku alırsınız :)
görünmez olup, peti uzakta başkasıyla uğraşırken arkasına geçip stun'ı koydunuz mu zaten trinket'i yoksa gerisi çok basit.

bu haftaki "bonec ile zaman tuneli" programimizda 2005 yilini ziyaret ettik... Bir dahaki hafta gorusmek uzere

Az Sonra: "Beast Within konusunda stunlock muhabbeti" adli sabah cayi programimizla birlikte olacaz
Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

bu haftaki "bonec ile zaman tuneli" programimizda 2005 yilini ziyaret ettik... Bir dahaki hafta gorusmek uzere

Az Sonra: "Beast Within konusunda stunlock muhabbeti" adli sabah cayi programimizla birlikte olacaz

bunu diyince ne oldu şimdi, boyun mu büyüdü

hahahahaha :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
HellHound said:

bunu diyince ne oldu şimdi, boyun mu büyüdü

hahahahaha :)-D

hayirda super espri yapmis doggy
yere dustum okucunca
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...