Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Latency / Lag Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

yunusemre said:

yauw bu wtfast'ın muhabbeti nedir? Nasıl oluyor da bir programla bu kadar latency farkı oluyor

bir de her hafta yeni email adresi açıp, trial'ından kullanmamı engelleyen sistemi nedir bunun?
cevabım yazıyormuş :) Your trial account will disconnect from the game every 20 minutes.

trial al, survey doldur 1 haftalık beleş versin.
süre dolunca yeni bir mail adresi al
cookie'leri temizle,survey'i tekrar doldur yeni hesapla
sınırsız wtfast hesabın olsun
Sosyal ağlarda paylaş

kimse yazmamış ne zamandır. lag sorunu yok heralde kimsede benden başka.
64 bit w7 kullanıyorum. ms devamlı 300 civarında. 500 lere fırladığı oluyor. regeditten yapılan ayarları da yaptım, hiçbirşey değişmedi. 8mbit bağlantıyla 500 ms alıyorum devamlı. abv ttnet mi demem lazım yoksa ben mi bişeyleri yanlış yapıyorum?
mesela bu dword satırlarını 32 bit ya da 64 bit oluşturmamın bir farkı var mı regeditte?
Sosyal ağlarda paylaş

guernica said:

kimse yazmamış ne zamandır. lag sorunu yok heralde kimsede benden başka.
64 bit w7 kullanıyorum. ms devamlı 300 civarında. 500 lere fırladığı oluyor. regeditten yapılan ayarları da yaptım, hiçbirşey değişmedi. 8mbit bağlantıyla 500 ms alıyorum devamlı. abv ttnet mi demem lazım yoksa ben mi bişeyleri yanlış yapıyorum?
mesela bu dword satırlarını 32 bit ya da 64 bit oluşturmamın bir farkı var mı regeditte?

Belki biliyorsunuzdur ama regedit ayarlarının çalışması için "Microsoft Message Queue(MSMQ)Sunucusu" windows özelliklerinden yüklü olması gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...