Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Latency / Lag Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

selam
kafemde cok ilginc bi sorun var
grim batolda 2.5 ile 5 k arası lag oluyor
ama dunemaulda dalaranın en kalabalık zamanında bile 200 ms
yakınlarda oturan arkadaşlar evlerinden 150 200 ms ile bağlandıklarını söylüyorlar. sizce neen olabilir bu
Sosyal ağlarda paylaş

Bir sorun olduğu kesin

100 le oynarken birden 1500-2000 lere tırmanıyor sonra 400 lere dusuyor sonra gene 1500 lere cıkıyor bunlar hep 20-30 sanıye arası oluyor hatta bazen o kadar artıyorkı dısconnect gelıyor.

Genelde 80-90 la oynarım hep 2-3 gundur problem ne anlamadım
Sosyal ağlarda paylaş

Superonline Fiberoptikçilere

Perşembeden beri ciddi sorun yaşıyodum, ama sorduklarım genelde lag sorunu olmadığını söylüyordu. Sonra 2 tane daha fiberoptikçi arkadaşla konuşup farklı bölgelerde oturmamıza rağmen aynı sorunu yaşadığımızı öğrenince sorun superonlineda heralde dedim. Bugün de guildde millet lag mag diyodu "fiber misiniz" diye sorunca hepsi evet dediler. Haliyle evet fiberoptikle wow arasında var bi haltlar.

4 kere teknik desteği (0850 222 0 222) aradım. İlkinde bir ayarlar düzelttiler olmadı, ikincisinde genel çalışma var dediler, üçüncüde sesiniz parazitli geliyo dediler, kısaca hep farklı şeyler söylediler. Sonunda 4.de konuyu bilen bi adama denk geldim. "konunun farkındayız yurtdışı çıkışları problemli, 2 gün içinde düzelmesini bekliyoruz" dedi. Bunun dışında daha önce de wow'a özel bir sorundan şikayetler geldiğini söyledi.

Kısaca arayıp söyleyin ama hemen genel bir bağlantı problemine yoruyorlar başta, "hayır internetim downloadım iyi, sadece oyunda böyle böyle" diye özellikle vurgulayın. En azından ne kadar çok şikayet, o kadar hızlı sorun giderimi olacak muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

patch geldiğinden beri oynayamıyorum kıbrısta 150-200 ms ile oynarken bir anda 2 k lara çıkıyor,sonra dc.
random dungeon yaptırmıyor,quest yaptırmıyor sıkıntıdan bayılacam artık ve buna bir çözüm de bulamadılar hala,bu kadar fark eder mi yahu bi patchle kesin içine ettiler oyunun.
Sosyal ağlarda paylaş

işin ilginç yanı,hani lag spike girer yersiniz bi bakarsınız böyle 20 saniye oyun kasar,bakarsınız 5k+ms var noooluo falan,şimdi bana 40-50 saniye giriyor ve 1.5k ms gösteriyor.
eskiden spike a girdiğinizde yazı yazardınız en basitinden onun ne zaman çıktığına göre davranırdınız,şimdi yazılar anında çıkıyor hiç bi şekilde anlayamıyorsunuz kaç saniye spike yediğinizi.

abv blizz başka dicek bişi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...