Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quiknet - Superonline Fiberoptik

Crawler

Öne çıkan mesajlar

WoW'da MS gözle görülür bi biçimde azalmıyor. Ama ilk zamanlarında yaşadığım problemleri geçersek hiç 110 üstü MS görmedim.

Modemin wireless özelliği vardı ama bize verilenler Pirelli modemdi. Şimdi verdikleri modemde de vardır tahmin ediyorum yinede.

Dragonmax bir açıklamalar yapacaktı onlara ne oldu? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz önce geldiler kapıma adamları resmen kitledim dragonmax ın sayesinde ahaha. Siz nerden duydunuz fln diyor, çalışan yüksek mertebelerden tanıdık var ama ismini veya rütbesini veremem dedim tabi ki fln dediler sdf.

Şimdi adamın bana dediğine göre daha propaketler çıkmamış, devlettin dayattığı birşey olduğu için daha öyle birşey yapmışlar, altyapıdan dolayı değilmiş bla bla. Daha henüz propaketimiz çıkmadığı için siz adil kullanım kotasına maruz kalmayacaksınız dedi. Yani hız düşüşü vs olmayacak dedi. 2 senelik bir sözleşme yapıyorlarmış, dedim ben ek madde ekletemez miyim eğer propaket çıkarsa iptal etmek için vs diye yemediler sdf. Herneyse benim derdim dl den ziyade online oyunlarda süründürüyor mu? En basitinden wow için önemli zira son 2-3 aydır ttnet ile 120 ms i çok nadir geçtiğimden korkuyorum hafiften ya fiberde sıçarsa diye =)

Bir de diğer sormak istediğim, telefonu eğer superonline'a taşırsam bu telekoma ödediğim 10-15 küsürlük vergi kısmından kurtuluyormuşum. Sadece konuştuğum dakika ücreti içinde oluyormuş vergiler vs dedi pek inanmadım ama. Yani atiyorum 2 ytl lik konuşmuşsam vergiler içinde 2 ytl gelecekmiş, ekstra 10 küsür vergi binmeyecekmiş? Bilen veya değiştiren var mı?

Son olarak İzmir Bornova civarında fibere geçipte mutlu olan insan var mı veya perişan olan?
Sosyal ağlarda paylaş

telefon fiber hattan geldiğinden yani net bağlantısı üzerinden videofon adıyla bağlandığından ayrıca vergi verilmiyormuş. ben de numaramı taşıttım henüz faturam gelmedi. tam olarak neyle karşılaşacağımı sabırsızlıkla beklemekteyim.

ayrıca şu da var, telefonu modemin arkasına bağlıyorlar. benim modem çok sakat yerde olduğu için evdekilerin alışması baya problem yarattı ve bunu ne ayaklarsa aradıklarında söylemiyorlar adamlar eve geldiğinde öğreniyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

stingbull said:

bulunduğum yerde (tam olarak bulunduğum sokak, mah..) fiberinternet için altyapı olup olmadığını nerden öğrenirim?
Herifleri aramam mı lazım çünkü oturduğum semtin adı geçiyor ama ben biraz daha dış taraflarındayım o semtin o yüzden öğrenmek istedim

ara ama ondada şu sorun va telefondaki hanım bana sizin orda yok adres gözükmüo diyo site yeni diorum o yüzden olabilir mi, hayır proje dahilindede yok hani ileride yapılacaklar listesinde bile yok gibi bişler söyledi, site yönetimine soruorum var abi altyapı nası olmaz falan dio kafam basmıo en temizi var altyapımız de çağırt elemanları varsa hat kurarlar, yoksa hat yokmuş niye cağırıosun allahın cahili derler geri dönerler :P
Sosyal ağlarda paylaş

önümüzdeki hafta superonline siteye montaja geliyor :D bugün keşif yaptılar. Bundan 1 ay önce geldiklerinde site yönetici ben anlamam deyip bana yönlendirmişti bende tabii kaçırırmıyım hemen imzaları topladım :D

Bu arada bizim karşı site malaklar ordusu :) superonline demişki bize güvenlik sistemi alın kurduralım muhauhauhahua adamlarda eyvallah deyip gitmişler :D zamanı gelince çok ağlarlar çoook.

Ben adamlarla konuştuğumda mevcut interneti iptal edince ceza ödüyoruz ya o cezayı superonline faxlayınca o ceza miktarı kadar fatura ödemiyormuşsunuz var mı böyle birşey adam bana ağızdan söyledi ama sitelerinde bir yazı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

KillerLord said:

önümüzdeki hafta superonline siteye montaja geliyor :D bugün keşif yaptılar. Bundan 1 ay önce geldiklerinde site yönetici ben anlamam deyip bana yönlendirmişti bende tabii kaçırırmıyım hemen imzaları topladım :D

Bu arada bizim karşı site malaklar ordusu :) superonline demişki bize güvenlik sistemi alın kurduralım muhauhauhahua adamlarda eyvallah deyip gitmişler :D zamanı gelince çok ağlarlar çoook.

Ben adamlarla konuştuğumda mevcut interneti iptal edince ceza ödüyoruz ya o cezayı superonline faxlayınca o ceza miktarı kadar fatura ödemiyormuşsunuz var mı böyle birşey adam bana ağızdan söyledi ama sitelerinde bir yazı yok.

aynen öyle mevcut internetini iptal et cezasını gönder superonline a faturandan düşüyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...