Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quiknet - Superonline Fiberoptik

Crawler

Öne çıkan mesajlar

Dragonmax said:

unK said:

ataköy 2.kısımda quiknet kullancısı var mı burda?

sadece "ATAKÖY 2.KISIM H-4 BLOK" ta altyapı var

biz altyapı için evrakları teslim ettik sokaktan apartmana getirecekler, 1 hafta sonra açılacak dediler de ataköyde performans nasıl diye soracaktım..
Sosyal ağlarda paylaş

şu an yurt çapınfa çok fenas bir yeniden geliştirme çalışması var. tüm alt yapıları yeni jenerasyuona geçiriyolar hayvamnlaştırıyolar. upgrade kasıyolar yni. ve bu süreç içinde her yerde performans çok kötü malesef. ama tüm upgradelşer tamalanınca uçuşa geçicek. roket misali..
Sosyal ağlarda paylaş

Hazır hepiniz buradayken bende küçük bir soru sorayım :S Bizim siteye fiber altyapısı gelmiş. Girişe levha çakmışlar hatta. Bu siteye uydunet fiber optik altyapısı gelmiştir diye. Altada internet hızları için fiyatlandırma koymuşlar hatta. Benim merak ettiğim şey ise şu. Şimdi bize fiberi quiknet getirmedi. Fakat ben internet hizmetini onlardan alabilir miyim? Yoksa bize fiberi getiren dandik kuruma mahkum muyum? Nedir ._.?
Sosyal ağlarda paylaş

Değerli Müşterimiz,

Superonline olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla sistemlerimizdeki internet hızlarını yeniden düzenlemekteyiz.
Bu sebeple 15 Nisan 2010 tarihinden itibaren kullanmakta olduğunuz Superonline Fiber İnternet ürününe ait upload (yükleme) hız değeri 1 Mbps olarak güncellenecek, download ( indirme) hızınızda ise herhangi bir değişiklik olmayacaktır.
Söz konusu değişiklik sebebi ile hizmetten yararlanmak istememeniz halinde, herhangi bir cayma bedeli veya tazminat ödemeksizin, değişikliğin yürürlüğe girme tarihine kadar, aboneliğinizi iptal ettirme hakkınız bulunmaktadır.

Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya 444 222 0 numaradan Superonline Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla
SUPERONLINE

Allah kahretsin alayını
Sosyal ağlarda paylaş

D@rkwish said:

Dragonmax said:

DL manyakları ve webçiler - servercılar için 10dow 10up ya da 10 down 20 up gibi paketler çıkartılması yönünde fikir sundum. belki değerlendirilir. değerlendirilirse güzel olur sizler için.

Bu + site harici evlere de girseler de bi yüzümüz gülse :(

An itibariyle çok zor be abi. Apartmanın girişine koydukları cihaz 80x80cm bir kutu.Bayağı pahalı bir şey olsa gerek. Kutuya fiberoptik kablo ile giriş yapıp, cat5 kablo ile çıkış yapıyorlar. Mahalleye kablo tv dağıtım kutusu gibi birşey koyup oradan evlere cat5 kablo (Bildiğin ethernet kablosu)ile hat çekmeleri gerek. Hani şu şartlar altında ben yapsam bu işi, anca 250 milyon civarı kurulum ücreti ile yapardım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...