Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quiknet - Superonline Fiberoptik

Crawler

Öne çıkan mesajlar

D@rkwish said:

Dragonmax said:

CAT5 değil CAT6 :)
resim hoşmuş.
bu arada switch dolabı (ki burdaki cisco) 3000$ en adisi..

ozaman benim eve 50/5 hayalim hayal kalır, bizim apartmanda heralde bi ben alırım bu bağlantıyı getirseler zaten , tek başımada 3000+ dolar veremem ona doğal olarak :D

o dolabı, bina içi ankastreyi ve ev içia nkastreyi superonline beleşe gelip takıp yapıyo.

kingpin said:

dragoncum upload hakkındaki hede doğru mudur?

malesef upload 5'ten 1 e düştü. zaten 1'di de eski abonelerinki 1'e düştü. çok eskiden 5 veriolardı çünkü.

bir de adil kullanım hedesi var. o yeni çıktı. çok fena :(

Superonline Adil Kullanım Koşulları Nedir?

Superonline bireysel hizmet abonelikleri, Superonline tarafından hizmetin verildiği adreste ve bireysel kullanım için geçerlidir.
Superonline bireysel hizmetleri, hizmetin verildiği adres dışında kullanılamaz.
Superonline internet erişim hizmeti paylaştırılamaz. Hizmetin paylaştırılması, yeniden dağıtılması, hizmetin amacına uygun kullanılmaması gibi nedenlerle oluşabilecek performans kaybından ve/veya yasal yükümlülüklerden Superonline sorumlu tutulamaz.
Superonline bir hizmetin satışını bir kampanyaya ve ilgili kampanyanın koşullarına bağlamış olabilir. Bu koşullar altında kullanıcı ilgili kampanya koşullarına uymayı kabul ve beyan ederek söz konusu kampanyadan ve ilgili hizmetten yararlanır.
Superonline’in sağladığı hizmetler Adil Kullanım Koşullarına tabii olabilir. Adil Kullanım Koşulları, Superonline tarafından sağlanan hizmetin limitsiz internet erişimi, limitsiz ve yön bağımsız telefon hizmeti ve Superonline tarafından sunulan her tür diğer hizmetler için belirlenmiş olabilir.
Bir ürün, hizmet ya da kampanyada Adil Kullanım Koşulları uygulaması var ise; Superonline, ilgili ürün, hizmet ve kampanya için Adil Kullanım Koşullarını kampanya koşulları içinde yayınlar.
Adil Kullanım Koşulları her bir hizmet için Superonline tarafından belirlenir. Adil Kullanım Koşulları, söz konusu hizmetin türü ve amacı dışında, diğer kullanıcıların haklarına ve aldıkları hizmetin içerik ya da kalitesine etki edecek şekilde her turlu nitel ve nicel durum ile kullanılmasını engellemek amacıyla oluşturulmuştur.
Superonline tarafından belirlenen Adil Kullanım Koşulları’na uyulmaması halinde, Superonline ilgili internet erişim hizmetinin hız, kota ve limitinde, telefon hizmetlerinin süre, yön ve kontör artış periyodunda değişiklik yapma; hizmeti kısmen ya da tamamen engelleme, durdurma veya sınırlandırma hakkını saklı tutar.
Superonline Hizmet Kullanım Koşulları, ilgili hizmetler için düzenlenmiş sözleşmelerin ve kampanya koşullarının ayrılmaz bir parçasıdır.
15 Nisan 2010 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Superonline Fiber İnternet hizmetinde, limitli veya limitsiz abone olunan paketin download hızının 5 katı GB kadar download; upload hızının 10 katı GB kadar upload adil kullanım koşulu olarak uygulanacaktır. Fatura dönemi içerisinde adil kullanım koşulu miktarını geçen kullanıcıların hızları bir sonraki fatura kesim tarihine kadar dowload için 512 Kbps, upload için 128 Kbps’ye düşürülecektir. Fatura kesim tarihinden sonra, adil kullanım koşulu uygulanan abonelerin paketleri ilk haline geri dönecektir.

Örneğin; 10 Mbps Limitsiz paketteki bir abonemiz, upload hızı olan 1 Mbps’nin 10 katı olan 10 GB upload ‘u aştığı zaman adil kullanım koşullu uygulaması kapsamında fatura kesin tarihine kadar upload hızı 128 Kbps’ye düşürülecektir.

Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun. düşüşleri görünce abonelerde akılları başlarına gelir. almanyadayken bu adil kullanımı getirmek için kasmışlardı baya iki üç tane servis sağlayıcı varken. sırf bu yüzden lokal ve ülke boyutunda onlarca yeni servis sağlayıcı türedi. aynısı burada da olur umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

sözlükde garibanın biri de yazmış 10mbps için 50gb neyinize yetmiyor diye. ulan quiknet bağlatan adam divx falan mı çeker kardeşim? gider 720p çeker 1080p çeker. bir dexter sezonu 720p 16 gb zaten anasını satiyim neyin hesabından bahsediyolar?

altına ferrari çekip gaza basmıcaksın basarsan arabayı şahin'e çeviririm demek gibi bişey resmen lan bu...?!
Sosyal ağlarda paylaş

ben demedim siz duymadınız

bilmiyosunuz görmediniz hatta

editlendi.. görenler göremeyenlere pm le aktarsın. üzgünüm. ve ayrıca uyaran arkadaşlara da çok çok teşekkür ederim. sizleri seviyorum. öpüldünüz :)

fiberci tagı istiyom adımın altına. ciddiyim. hakediyorum ben bu tagı nütfen :(
Sosyal ağlarda paylaş

Harbi çok sinirlendim. Bu kadar şerefsizlik olurmu be. 50gb ne lan! 1 gecede indiriyorum 50 gb. Bi konuda da şöyle yapmayın lan adi herifler. Eee 1 yıllık kontrat imzaladık. Yokmu hiç şansımız. Biz konuştuğumuzda böyle birşey yoktu arkadaş. Hani sözleşmemiz biter sonra ne bok yiyorsan ye. Ama 1 sene benim bağlantıma nasıl dokunur bu adam?

Karamemet hapislerde çürü. O 3 milyarlık kutualar kaçsın bir yerine de gör.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...