Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

orange box'un olayı "tüm half-life oyunları" maksatlı değil ki, sadece episode two için getirilmiş bir enstantane idi kendisi.

ha "ucuz almak istiyorum o yüzden episode two istiyorum" diyorsan, half-life 2 çıkmadan yıllar önce türkiye'de bile satılıyordu, half-life generation diye.
içinden hl, of, cs, bs çıkıyordu. senin "orange pack" ile kastettiğin böyle bişi olsa gerek (blue pack?)
hatta baya ucuza satılıyordu, 10 dolara mı 15 dolara mı ne almıştım.

şu aşağıdaki resimdeki sağ alttaki mavi kapaklı kutu:

http://img202.imageshack.us/img202/888/22436112177214488518445.jpg

o resimdeki turuncu half-life, sarı gunman chronicles ve mavi generations var bende bi tek.
ama siyah generations da satılıyordu türkiye'de.

gerçi şu var,
steam sık sık half-life ve of'yi indirime sokuyor.
şimdi de bir paket halinde sunmuşlar mesela şöyle ki:
http://store.steampowered.com/sub/40/

yani demek istiyorum ki: indirimleri takip et :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yok orange pack diye yanlış yazmışım orange box demek istemiştim orada. O hl antolojiyi kipada gördüm 30 kağıt mı ne alsam mı diye düşündüm. Hatta orda da orange box satılıyodu gene 30 kağıda. Biraz kutu hastası bi adamım o yüzden steamden almış olmama rağmen gidip kutulu alabilirim sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

zaten bütün oyunlar 5-10$ olsa orijinal almayanı sopayla dövmek lazım. (:P)

valla son bi kac senede -ozellikle dijital download, ve online oyunların da bunda payı var tabi- turkiye'de orijinal oyunlara ilgi oldukca arttı. crysis'in turkce destekli cıkması, mount&blade'in basarısı, pes'in turkce cıkması falan derken televizyon reklamlarında oyun reklamları gormeye bile basladık. ntv izlerken arada oyun reklamı cıkıyor, abd'de hissediyorum kendimi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...