Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

BlindArcher said:

Strateji olur diyorsan, tam chaos rising i tarif etmişsin demektir :P. Oyun sistemi, geliş geliş geliş geliş geliş yüzlerce ünite bas git adamı yoket şeklinde değil. Savaş baselerde değil, mekanda geçiyor. Zamana karşıda oynuyorsunuz diyebilirim, sağı solu ele geçirmeye felan çalışıyorsun. Baya tatlı bir oyun.
http://store.steampowered.com/app/20570/

ek: youtube den gameplay videolara bi göz atarsan daha iyi olur.
Tesekkur ederim incelicem hemen:)
Sosyal ağlarda paylaş

vimpir said:

Steam uzerinden satin alabilecegim fazla vakit ayirmam gerekmeyen kapismalik :D oyun ariyorum varmi oneriniz.Single oyunlar bana gore degil :(. Lutfen gercekten bildiginiz bir oyun tavsiye ederseniz sevinirim.

TF2 de indirim var pişman olmazsın. 2. dünya savaşı arıyorsan DOD : source tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

BlackRose said:

valla aslında bana hiç farketmiyo sitikse de sitikmese de, favorilerime aldığım için oradan görebiliyorum nereye ne meşaz atılmış...

morrowindler iyiymiş dalış yapıyorum hemen ^_-

Oblivion dururken morrowind niye rose? =D

elder scrolls'lara diyecekken morrowindlere demişim hata orda :p
ikisini de aldım zaten ^_-
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

j0ker said:

bu hafta sonu tf2 bedava.
bide %50 weekend offer var.
almak isteyenler için kaçırılmaz fırsat.
9.99 şuan tf2. bilginize.

orange box d&r larda falan 20 yada 25tl civarı. ben olsam onu alırdım.

harbi öyleymiş ha.
yüklen. jasodj

http://www.dr.com.tr/Product.aspx?pid=0000000241274
Sosyal ağlarda paylaş

uu beybi, seviyorum sizi. mirror's edge bikere 5 dolara indiydi kaçırmıştım onu, şimdi gördüm burdan aldım direk.

internetten indirilebilir tabii ki ama steam'in güzelliği, indirir indirmez oynayabiliyor olmam, ayrıca full hızla indirebiliyor olmam. böylece oyunun setup'ını biyere yedeklemem gerekmiyor. tüm diskler doldu zaten oyunların setupları yüzünden.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar bol oyunun oldugu ortamda single-player oyunlara para vermek cogumuzun harci degil. Bosuna veriyorsunuz o paralari. Yazik ediyorsunuz kendinize.

Oyun cok iyidir, hakkidir demek var tabi bir de ama cogu oyun icin boyle birsey soz konusu degil bildiginiz uzre.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Bu kadar bol oyunun oldugu ortamda single-player oyunlara para vermek cogumuzun harci degil. Bosuna veriyorsunuz o paralari. Yazik ediyorsunuz kendinize.

Oyun cok iyidir, hakkidir demek var tabi bir de ama cogu oyun icin boyle birsey soz konusu degil bildiginiz uzre.

olayın normu parasını vermek, herkesin parasıyla ne yapacagı da kendine kalmış. sorgulamak doğru değil. özellikle de herkesin doğru olanı yapması için böyle hesaplı fırsatların bahsedildiği bir başlıkta.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...