Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:

200 para istiyor, introyu geçip bi 10 15 dk kasarsan 200 yaparsın sonra lockdowna giriyosun karlı haritada yerden kar topu alıp rakibe sallıyosun ama buglı şu an eski yapanlar hariç store register etmiyor achievementı.

yok bug diil heralde. benim yaptığım 2 achi de gözükmüyodu bugüne kadar, şimdi baktım 2 kömür olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Day of defeat source oynayan var mı?

Aktif bi multi hayatı var mı lan? Çok merak ediyorum source dod oynamadım çok merak ediyorum.

Alınır mı yani?

Kesinlikle değer. Aktif serverlar var server sıkıntısı yok ama tabii ki çok fazla oyuncusu olduğu söylenemez. Oyun biraz zor olduğundan yeterli ilgiyi görmedi bence. Zamanında en iyi mod ödülünü almışlığı vardır :)
Sosyal ağlarda paylaş

bunch of heroesmudur ne boktur, uzak durun bu berbat oyundan 5 para etmez bisi

hani indie severim genelde, destekliyelim vs de bugdan oynanmayan oyuna dlc cikaran devoloperlarda ac kalsin bi zahmet

achivemeent icin evrdigi challenge easy de o kada roveruned ki brutal diyebilirlermis, solo bitirmenize imkan yok zaten illa 4 kisi yapicaksiniz

aptal saptal game breaking buglar var, karakteriniz roll da takiliyor bi saat yuvarlana yuvarlana zombie kesmeye kasiyorsunuz

7-8 silah var, kontroller bok gibi, silahalrin cephane cuk gibi ise ayrar silahalr yaninda kendinizi bi halta yaramayan yiginla silahla bogusurken buluyorsunuz

en rezaleti ise online play tam anlamiyla facia, kim hangi ulkeden baglanmis bilemiyorsunuz kesinlikle, BR HUEHUE kendi gridigim oyuna bi girdi adim atamadik lagdan, tabi ehrhangi bi ping indicator falan hakgetire

hersey yetmezmis gibi survivalda kesinlikle health pack filan dusmuyor, her geberdiginizde respawn time 2 katina cikiyor, siz gebermesenizde takimdan biri geberse gene yiyorsunuz bu penaltiyi, en son 1200 saniye civari abuk bi respawn time yedik, resmen ortaya bi mob biraktik bi sonraki wave spawnlanmasin diye ve 20 dakika onu kiteladik olen adam reslenene kadar

kisacasi bok gibi oyun, direk sildim verdigim paraya acidim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...