Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearts of Iron 2 Hamachi derneği

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

bolşeviklerin demokratik ülkelere saldırı yapmaları halinde karşılığı oyun motorunun izin verdiği ölçüde verilecektir! B)-

ben şimdi ic simülasyonu yapıyorum, 800ic ile savaşa girebilir miyim acaba diye. (:P) artık 40 tane montana sınıfı ve 40 tane b-52'yi aynı anda fabrikalara sipariş veririm eheh
Sosyal ağlarda paylaş

Oeh, 800 ICyi kaynakların kaldırmaz bi defa; en az yarısını supply'a harcaman lazım gerekli kaynakları alıp da acıgı kapatman icin.

Ama komik yani ben simdi savasa 350 IC baslayabilir miyim'in hesabını yapıyodum adam 800 diyo =)

Bu arada Mihver Devletleri kardeslerim, bir ara gelin toplanalım konusalım. Malum bu mevzular onemli mevzular onceden planlamak lazım isimiz cok :P
Sosyal ağlarda paylaş

ombakda bir ulke secsin 10 liyalim

simdi stalin RP si yapacagimdan sovyetleri uygun yonetebilirim

neden?

cunki stratejide blunder rekortmeni bir adamim ben an olur yorulur bakmadan amerika ile arada ittifak kurmus tek provienceli kukumistan cumhuriyetine dalarim :P

yani korkmayin fazla sovyetlerden :P

(gizli ittifaklar kurmaya abslamsitir bile)
Sosyal ağlarda paylaş

Beni hepten yok saymışsınız yahu.

Güney Amerika ülkesi alıp, Axis'e katılmak eğlenceli oluyor da, Sam ABD'yken o iş yaş olur. Avrupa'da güçlüler alınmış zaten, şimdi gidip Balkan ülkesi alsak, 2 ateş arasında kalıcaz.

Sanırım en mantıklısı Asya'ya doğru kaymak oluyor böyle bir durumda.

Bana ülke önerirseniz sevinirim, yoksa Etiyopya'yla İtalya'ya karşı bağımsızlık savaşı veririrm allahıma.
Sosyal ağlarda paylaş

sona kalan dona kalır oldu. (:P)

meksika ezilmeye çok müsait maalesef 800 mekanize tümen çıkarabilen bir ülkenin komşusu olduğu için, B)- brezilya filan derseniz güney amerika fethi mi kasacak oynayan arkadaş? (ki bu durumda gene ilgilenirim kendisiyle ergeç ehe) çünkü başka cephelere ulaşabileceğini sanmıyorum.

oha yalnız demin hands-free oynarken 38 aralık'ta çin'i ilk defa aldığını gördüm japonya'nın. çok ilginç.

neyse gimli yazmış zaten boşta olan ülkeleri. ben onlara şunları ekleyeyim yüksek ic'li ve aksiyonun içinde olan:

- ispanya (50ic)
- romanya (40ic)
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye olabilirim aslında hakkaten de.

Yalnız acaip beslemen lazım beni ki, ufak da olsa etkim olsun. Supply falan kasmayıp, varımı yoğumu factory'lere yatırırsam belki bir noktadan sonra tek bir cephede tutunacak kadar gelişebilirim.

Hani kendine güveniyorsan, yatırım yaparım diyorsan olayım Türkiye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...