Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pug ally vs horde (bg)

Jaan

Öne çıkan mesajlar

argue aynısı hordeda da var, ama allianceta daha çok haklısın. ya bir de nefret kusmadan geçmeyeyim, en sevmediğim pug tipi hordeda STcılar, allianceta farmcılar. gidip kendilerini azdirip, bu uğurda LMi ve GMi vermekten çekinmiyorlar, delirtiyorlar beni hep. allahın premade görmemişleri, iki tane sağlam gruba tesadüfen girip çat diye farm ST alıp 2 dkda 5-0 kazanınca aha süper taktik öğrendim diye dalıyorlar sonraki puga

bir de allianceın AVde üstünlüğü tartışılmaz yav, horde için AV easy win değildir hiçbir zaman, genelde de bizim battlegroupta pek kazanamazlardı zaten. bakalım şimdi daha yeni yeni girmeye başlayacağım AVye horde olarak aynı groupta, ne olacak bilmiyorum =P
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:
retri pala çok overpowered, hele BE ise, 5dakkada bir alamıycagı class yok.Çok sağlam gear ile tabi.

Shaman da overpowered, enchnatment biraz sux odapve talenti dersek ki pvp de de fena değil, elemental cozutturuo, resto holy paladan bile iyi durumda...

SP/Lock testis geçerler.(Çok sağlam gear dediğin pve ise zaten direk yalan olurda wpn hariç)
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bulundugum battlegroup ta ally ların ezici bir üstünlüğü var. AV , AB , EoS , WSG hepsinde alliance %90 kazanıyor. Ilginctir ama bazen şaşırıyorum , neredeyse her adamın başında bir healer var. Healerin başında da bir healer var sanki. Demekki ally oyuncular healer toon oynamayı seviyor. Bu arada AV nin map i Ally için cok uygun. Rogue ve druidler , hatta mageler bile stealth olarak towerlara cikip cap edebiliyorlar. Horde de ise bunkerlarda bulunan arhcerlardan en az 3 ünü kesmesi lazım. Gerçi oyunda çoğu şey Alliance için tasarlanmış. Blizzard da haklı. 9 milyon oyuncunun 5 i alliance. Bu arada gece 12 den sonra Horde biraz üstünlük kurmaya başlıyor. Sanırım onunda sebebi , ally oyuncuların yaş olarak küçük olması ve zorunlu uyku halleri.
Sosyal ağlarda paylaş

dun uzun zamandır oynadıgım en iyi av idi.horde belinda veya balinda ugramadıgımdan yanına bilmiyorum kesti. Biz ib tower ve mezarlıgı aldık 3 kişi kalanlar galvada reskill yedi. Horde sh yi almadıgından doganlar kuleleleri geri alarak ilerledik.Bu arada ilerleyen bi grup bas ekuleleri aldı hordeların ib mezarlıgı elimize gectiginde 1 kulemiz ve kaptan ölmüstü bizde,horde da 4 kule gitmişti, ordan galvaya gidip 5-6 kişi kestik.En son horde basede hut ı aldıgımızda 13 res vardı hordeda bizim basein ordaki mezarlıgı aldıklarından hut ı alınca hepsi oraya gitti.Bize sadece 2 köpekle kalan drek kaldı kesilicek onlara ise 3 marsallı vandar X(
uzun bir ardan sonra 99 kill vardı ki normalde 2-3 killle cıkarım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...