Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avea'nin Türkiyenin % bilmemkaçında çekmesi?

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Yeri burası mı bilmiyorum ama yazdım...Son günlerde iyice kafayı yemek üzereyim. Reklamlarda gördükçe deli oluyorum birde bu yüzdebilmemkaçından çekiyoruz muhabbetini. Ya tüm Türkiye çekiyor da, bi benim çalışma masamla bilgisayar dolabının orası mı çekmiyor ya. Sürekli şebeke gidiyor, kırk kez deniyorum, odanın bi ucundan bi ucuna gidiyorum mesaj gitsin diye. Yapmadığım şebeklik kalmadı telefon çeksin diye. Yok babam jammer mi kurdu eve anlamadım:) Sizde de var mı acaba bu hattın gitme problemi...

Birde Turkcell de ara sıra gidiyor ama o daha az.
Sosyal ağlarda paylaş

Yunan hattı falan yine alıyo sizinki. benimki bi gidiyo 40 saat sonra geliyo az önce pencereden dışarı tuttum anca geldi şebeke...delirmemek işten değil. birde bugün yine enteresan birşey oldu, kız arkadaşım saat 11 sularında bi mesaj atmış, 1 saat önce geldi, konuyla alakasız falan baktım, daha sonra gördük ki o mesaj taaa o saatte gönderilmesine rağmen yeni gelmiş...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bunu bana hem avea hem turkcell de çalışmış bi arkadaş anlatmıştı...

Avea'nın baz istasyonları turkcellinkilerden daha high-tech miş. Yani turkcellin 3 baz istasyonuyla kapsadığı yeri avea tek baz istasyonuyla kapsayabiliyomuş. Ama işte baz istasyonundan kısınca aynı anda sunabildiği servis miktarı bağlantının kalitesi falan da azalıyo doğal olarak...

Avea en yeni operatör diil mi türkiyedeki? Turkcell in bugüne gelmesi kaç sene aldı bi onu düşünün. Bi kaç sene sonra ave a da kendini toplarlar...
Sosyal ağlarda paylaş

avea kadar aptal bir operatör görmedim, sanki herifin tekini koymuşlar, millet konuşurken tam ortasında kessin diye, çat diye gidiyor konuşmalar 3:00, 4:00 gibi dakikalarda. sonra geri arayınca fazladan 2 kontör atıyor her seferinde. hani %90 oluyor bu 1 saat konuşacağım kontörle yarım saat anca konuşabiliyorum.

ayrıyeten bazı periyodları oluyor her gün belli saatlerde asla mesaj gönderilmiyor, hadi gönderildi, iletilmiyor, 4-5 saat sonra gidiyor, karışıklıklar çıkarıyor falan.. 10 dakkası 2 kontör muhabbeti olmasa asla çekilmez, ha bu varken gidip türksel de kullanılmaz ama. 50 kontöre dolu dolu 1 saat reklamı vermişler geçen gün yolda yürürken güldüm durduk yere..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...