Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Big Bang Theory (2007) - CBS

arcane

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 7 ay sonra ...
Bright said:

sabonis said:

En az 1 ay önce çekildiği için o sana öyle geldi muhtemelen

Alakasi yok, cekimler esnasinda oldu leak ki sahne sahne cekiliyor her dizi ve burda bahsedilen sahne bolumun son sahnesi.

Cok net sekilde oradaki icloud muhabbetini leakten sonra eklemis senaristler.

Yahu yahu yahu yahu.... Son sahne ilk sahne önemli diil. Bazen uygun ise Son sahneyi, ilk sahneden hemen sonra da çekebiliyorlar. Öyle net kurallar yok.

Eğer bir bölümün çekimi 12 gün falan sürmüyor ise, leakler daha sonra çıkmıştır. (ki sitcom dediğin 3 4 gün sürer Max).

Ha çekimlere ola ki 28 Ağustos'ta falan başlandı ise bilemicem ama pek mantıklı değil.

Kaldı ki yıldız oyuncularını rencide etmek isticeklerini pek sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Son sahneden kastim sonradan da eklenmis olabilecegiydi.

Sezon ici cekimler tas catlasa 2 hafta onden gidiyor, sezon basi max 1 aya o fark ya cikiyordur ya cikmiyordur.

Chuck Lorre'dan bahsediyoruz bir de, hersey mumkun. Umrunda olmaz yildiz oyuncu falan. Adam Charlie Sheen'i kovdu 2.5 man'den Charlie Sheen TV'deki en fazla para alan aktorken.

Wikipedia / Chuck Lorre / Vanity Cards said:

Several of the cards were believed to have legal implications for Lorre's contractual relationships with Charlie Sheen.

Bana cok normal geldi acikcasi Kaley'in orada trollenmesi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bu arada bir daha baktım da net bilinçli olarak yapılmış.

Hatta leonard penny'e "and you thought they all had a silver lining" diyor. kabaca her kötü şeyde bir iyilik vardır" gibi bir deyim. Yani sen her şerde bir iyilik vardır diye düşünmüştün ama bak icloud sayesinde sheldonun fotoğraflarını görmek zorunda kalacağız" gibi bir gönderme yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...