Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Big Bang Theory (2007) - CBS

arcane

Öne çıkan mesajlar

3 günüm boşa geçti ve bu sabah günceli yakalamış oldum yani 6.sezonda bitti. Son 3 sezon ilk 3'e göre daha sakin yani ilk başlarda sürekli bir gülümseme varken sonradan 2-3 bölüm normal bir bölüm iyi gibi gitmeye başladı. Tabi bunda karakterlerin artmasınında etkisi var kanımca ama çok keyifli bir dizi.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ard arda izleyince tabi sıkabilir. Ben bazı bölümlere hala gülüyorum mesela. Aryaa serpiştirmişler...Mesela "moleculess" dediği yer, ya da sheldon'ın Leonard'a eşşek şakası yaptığı yer=)... bunun gibi belli yerler çok iyi. Gerisi yemek yerken seyredilecek bölümler. En azından hımym gibi kötüleşerek devam etmedi hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
zeper said:

Sheldon: asosyal, toplumsal etik kurallarından ayrılmış, manyak falan ama....
adam teorik fizikçi, belli bir IQ da, yapılan göndermeleri bu kadar anlamaması...biraz abartı.
öhh artık dedirttiryor bazen.

Dizi "nerd" temasının üstüne abanmaktan ibaret, mantık aramamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bence o hali daha iyiydi. evlilik dönüştürdü, kamçıyı yedi.

artık raj'a bir hikaye uydurup, bağlamalarının vakti geldi. haline gülemiyorum bile.

dizide zerre düşüş yok çünkü hala aynı formül. risk almıyorlar. sheldon'ın absürdlükleri spam, abartılı nerd şakaları, biraz bromance falan. çok nadiren yeni birşey deniyorlar. howard'ın evlenmesi, raj'ın dilinin açılması, leonard'ın penny'i tekrar kazanması, amy'nin gelmesi falan. 7 sezon değil de 3-4 sezon geçmiş gibi.

hani böyle polisiye izlersin, bölüm hikayesi vardır, bir de sezon hikayesi vardır. dersin ah keşke şu ana hikaye / sezon hikayesine abansalar biraz. o lazım bu diziye. ama işte altın yumurtlayan tavuk hesabı, emmy de alıyor zaten eleman.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen. kaliteyi koruyor ve her bölüm güldürüyor. Olayı bu zaten dizinin. karakter gelişimi falan zor bu tarz dizilerde. Zaten o amaçla izlenmiyor. Maksat güldürsün, bundan 5 sene sonra random bir bölüm açıp iyi zaman geçirmek ve gülmek için izleyeceksin. Arada bi karakterleri özleyeceksin. Budur yani daha fazlası değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...