Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyaca ünlü elemental shaman satılık

cabbarnuke

Öne çıkan mesajlar

Greeny said:
lafım arkadaşa değil de

elem shaman nasıl böyle imba oluyor anlamıyorum. 2 totem ve 2 tane büyüden ibaret değil mi?

Chain lightning 30 yard range
AV 10% spell dmg buff
Battle stand 10% dmg
Orc racial 120 spell dmg
Trinketler..
Totem of wrath
Elemental Mastery 100% crit on all targets

Chain lightning
4000 3000 2100
Lo proc
2000 1500 1050
Nature's swiftness
Chain lightning
Lo proc

1.5 sn de 25k dmg :)
Sosyal ağlarda paylaş

haddim olmayarak biraz eleştireceğim ;) umarım yanlış anlaşılmam. Muthemelen söyliceklerimi sen de düşünmüşsündür...

isim yapmış bi karakteri sattığına değmez. Oyunu bırakmaksa nedenin, hesap bilgilerinin bi başkasının elinde olmasına gerek yok.

Bahsettiklerinden sonra para için satıyosan bu karakter için söylüyorum kazandırcağı paraya değmez. İlerde bu karakter benimdi sattım demek var, o karakter benim demek var :)Bu küçük ayrıntının yanında bahsettiklerinin doğru olduğundan yola çıkarsam bu karakter ilerde satılmak için oynadığın bi karakter gibi gözükmüyor, bence bu yüzden satman şart değil :) Sattığında itemlar karakterinde kalır ama şöhreti aynı dakikada uçar. Hele ki hayranların varmış, onların hayalkırıklığını da hesaba katmak lazım... Bunu hesabı alacak olanlar için de söylüyorum, herhangi bir s2/s3 itemlı arena shamanı olursunuz.

ayrıca ilanda yazdıkların çok ilginç, tanımadığın hayranlarından çeşitli hediyeler alıyormuşsun. bütün bu sevgi gösterisi belki kimine göre komik veya saçma ama saygıyı hakediyor, oyunu bıraksan bile frozen kalsın o hesap.

Ha eğer bu yukarda bahsettiklerime bi fiyat biçebiliyorsan iyi şanslar demek düşer bana ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Bence e-bay'de sat o kadar fanboyun varsa mutlaka yüksek fiyata gidecektir zaten.

Ama bana kalırsa satma bu kadar isim yapmışsın birisi oynayamaz adı rezil olur,şimdi bırakırsan charın efsane olur,bundan sonraki bütün ünlü shamanlar seninle karşılaştırılır; "cabbarnuke burda olaydı bu adamı keserdi!" denilir...

satarsan birinin eline geçer o da oynayamaz,rezil olur bütün emeğin 2 ayda unutulursun bence paraya ihtiyacın yoksa satma
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
hehe cabbar ilk olarak şunu söyliyim.
patide kendinle ilgili bir mesaj atarsan kesinlikle 3 5 kişi laf sokmaya falan çalışır buna alış.buralarda övünen birini kaldıran insan sayısı çok az;)
2. olarak bi kaç videonu izledim biliyorum ben seni fakat videolar bana çok saçma geliyodu yani mazur gör ama anlaşmalı gibi.

benimde videolarım vardı wc movieste falan ama bende sattım charı nick değiştikten sonra sadece eskilerden oynayanların aklında hatıra olarak kalıyosun.
ben chromaggusta arkadaslarınkiyle şu an oynarken ben rsl dediğimde direk toplaşıyolar yanıma ama sadece o yetiyo zaten.

içimde iki türlü düünce var.
iyi ki satmışım.
2.si mage oynayanları ve imma teh imbaşekliyle durotarda dolaşan 2k up ratingli adamları görüyorum zamanında taktik soran adamlar.Onların bu durumuna bakıp ya ben olsam ne yapardım acaba diyosun.
sonra keşk satmasaydım biraz oynar tekrar kapatırdım diyosun falan.

durumunu bilmiyorum ama bende çok sıkışık oldugum bi zamanda sattım rahatlatmıştı beni.

ayrıca karakterin 500 ytl falan eder kafadan.
iyi satışlar dilerim inşallah bulursun bi müşteri.
Sosyal ağlarda paylaş

bence paticik olarak biraz takdir etmeyi ogrenelim.
hele genclik yıllarını harcıyosun hede hödö lafları çok saçma geliyo bana.insan neden hoşlanıyosa onu yapmalı.

btw tebrikler cidden.last stand videosunda bariz latency var yani çubuk hep sarı.buna da dikkat çekseymişsin biraz keşke o zaman fanboyların ağzı açık kalırdı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...