Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyaca ünlü elemental shaman satılık

cabbarnuke

Öne çıkan mesajlar

bende zamanında böyle bir char satmıştım sylvanasta imba bi rogueydu bu kadar ünlü değildi fakat ismi çok iyi biliniyordu hatta horde lardan ally char acıp tebrik eden falan çok olmuştu neyse sözün özü bence satma. Ben sattım sonra tekrardan lock açtım oynamaya başladım.
Kesin bırakacağından emin deilsen satma acc den gelen para zaten hayır etmiyor. O zamanın son teknoloji telefonlarından birini almıştım acc den gelen parayla 2 hafta sonra çalındı. Tesadüftür sonuçta ama böyle acc paraları çevremdeki kimseye yaramadı.
Sosyal ağlarda paylaş

artık öyle kıskançlık ihtiras aşk entrika falan varsa adamlarda bilemiycem. bu adamla alakam olması sadece junrawr diye bir shamanla dueli var o shaman benim tanıdığım. laughing skull daki arkadaşlarım a sordugumda da iyi şeyler anlatmadılar cabbar hakkında artık bir husumetleri mi var bilemem..
Sosyal ağlarda paylaş

geffen said:
dünyaca ünlü olabilirsin. internet mahir gibi.

madem bilemicen ve emin değilsin ki hiç bir zaman emin olamassın ozaman bu şekil emin konuşmayacaksın.İnsanları ve emeklerini sırf burda karalamak için "bir arkadaşım dedi bu herif şöleymiş böleymiş" gibi laflar için uygun bölüm değil burası.Bu tarz laflar için garbage bölümü var orayı kullanarak tatmin olabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

KosPer said:
geffen said:
dünyaca ünlü olabilirsin. internet mahir gibi.

madem bilemicen ve emin değilsin ki hiç bir zaman emin olamassın ozaman bu şekil emin konuşmayacaksın.İnsanları ve emeklerini sırf burda karalamak için "bir arkadaşım dedi bu herif şöleymiş böleymiş" gibi laflar için uygun bölüm değil burası.Bu tarz laflar için garbage bölümü var orayı kullanarak tatmin olabilirsin.

gerekli argümanları da sunarız yakında hiç endişe etme sen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir tavsiye vereyim...

Bir video daha hazırla. Baştan savma olmasın tabiki :) Hazırlayıp videonun sonuna oyunu bırakacağını belirtip karakterin satışına ilişkin Ebay linkini ekle. Bunca zamandır videoları izleyen kişilere şükranlarını sunduğunu ifade eden bir yazı eklemeyi unutma.

Bence bu şekilde çok geniş kitlelere ulaşabilirsin. (satış anlamında) Dolayısıyla karakterin değeri artar.

Bol şans.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...