Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lider Sivasspor , yürüyün be yigidolar .

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

eldar said:
Sivas Şampiyonlar ligi ön elemesini dahi geçemez, sonra hiç takım yollayamadan kalırız. Ayrıca Sivas'ta şampiyonlar ligi maçı oynanacağına ihtimal vermiyorum, Olimpiyat stadında oynanır ancak.

Ha şampiyon olsunlar mı? Olabiliyorlarsa olsunlar ama bu kış bu kadar soğuk geçmese Sivas kendi sahasında bu kadar galibiyet alamazdı. Bok atmak için demiyorum iyi takımlar kendi çaplarında ama baharla beraber önemli bir avntajı yitirecekler.
sezon başından beri kış değil ya
Sosyal ağlarda paylaş

sivas gitmesin diyenlere soruyorum, sivas yerine giden takımlarımız bizi hep başarıyla mı temsil ediyor? seneye sivas yerine bjk gs yada fener giderse hangisinin grupdan cıkmasını kim garanti edebilir.
sivas gitsin türkiyenin böyle şeylere ihtıyacı var yoksa 2ıncı sınıf futbolumuz devam edecek
Sosyal ağlarda paylaş

Rıza Çalımbay lı Denizli vardı uefada 4.tur oynadı lyona elendi.

Sivas ıda isterim ki şampiyonlar ligine kalsın hatta gruba kalsın 0 çeksin ama kalsın kasası dolsun.

Fakat sivasda kaybolucak gidecek. Neden?

Anadolu takımlarında profesyonel yöneticilik anlayışı yok.Sivas kalır şampiyonlar ligine ama bu sene mehmet yıldız ı satar.Zaten iyi oyuncuları gidecek bu sene.Tutunduramaz klup.Para gelsin cep yapsın anlayış bu.
Bunun en büyük örneği cavcav. İstese fenerle beşiktaşla gsla yarışır.Yapmıyor neden ? adam para kazanmak için yöneticilik yapıyor.Köle ticareti yapar gibi al sat.

Bi yandanda sivas tarafından düşünmek lazım.Sivasa yakın adam akıllı bi kent yok.Sivas da da futbolcu yaşamak istemez.
Kalkıpda Carew ayarında bi topçu sivasta ne yapsın? Kimi getirebilir.Yine 3.sınıf topçuları getirip parlatmak göndermek zorunda.
Şimdi mehmet yıldız durur mu bu takımda?
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

Cisse'ye laf etmişsiniz , bence bu konuda çok fazla yanılıyorsunuz , cisse'nin istatistiklerine bakman onun ne kadar iyi oynadığını görmene yeticektir. Şunuda iddaa ediyorum Cisse bir süre sonra Türkiyede adından çok söz ettiricek bir ortasaha oyuncusu halini alıcak.

+1 :p
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:

Anadolu takımlarında profesyonel yöneticilik anlayışı yok.Sivas kalır şampiyonlar ligine ama bu sene mehmet yıldız ı satar.Zaten iyi oyuncuları gidecek bu sene.Tutunduramaz klup.Para gelsin cep yapsın anlayış bu.
Bunun en büyük örneği cavcav. İstese fenerle beşiktaşla gsla yarışır.Yapmıyor neden ? adam para kazanmak için yöneticilik yapıyor.Köle ticareti yapar gibi al sat.

.

Mehmet Yıldız böyle giderse euro 2008de milli takımda iyice parlar; ya hakan şükürü emekli edicek olan gs alır, ya kezmanı göndercek olan fb alır.
Sosyal ağlarda paylaş

Jay-Jay said:
bLackcha0s said:

.

Mehmet Yıldız böyle giderse euro 2008de milli takımda iyice parlar; ya hakan şükürü emekli edicek olan gs alır, ya kezmanı göndercek olan fb alır.
iyice parlarsa yanlız avrupa takımları da alabilir aslında
Sosyal ağlarda paylaş

Avrupa takımları Türkiye Anadolu kulüplerini izlemiyor ki? En fazla Rusya'ya gidebilir ki o da kariyerinde en ufak bi ilerleme sağlamaz. Ne Fatih Tekke ne Caner ne Hasan Kabze bir başarı elde edemediler kariyer olarak rusyaya gittikten sonra. Ha belki Rusya'da başarılıdırlar ama kendi kariyerleri açısından hiçbir gelişme olmadı. İsimleri yitti gitti. Bırakın transfer çabasını ya da isim yapmayı milli takımdan da oldular.
Sosyal ağlarda paylaş

mehmet yıldız'dan cacık olmaz. nesini begeniyolar bu adamın ben cozemedim daha. medyanın cok sisirdigi gokhan unal ve mehmet yıldız ancak kucuk takımların buyuk golcusu olur. abartıldıgı kadar onemli olduklarını hiç düşünmüyorum.

gokhan unal'ı gs alabilmek için cok calıstı, alamsınlar diye umdum hep. sezon sonu hakan gidince insallah yine cabalamazlar almak için.
Sosyal ağlarda paylaş

mehmet yıldız bildik forvet tipinin biraz dışında bi adam. genelde bu tip adamlar ingiltere liginde seviliyor aslında, fizik gücü yüksek, rakip defansla ikili mücadelelere girebilen, ama gol yollarında diğerleri kadar etkili olmayan, tekniği sınırlı bir futbolcu öldürücü şutları yok ancak sürekli koşan rakip defansı rahatsız eden yapısı iş görüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:
mehmet yıldız bildik forvet tipinin biraz dışında bi adam. genelde bu tip adamlar ingiltere liginde seviliyor aslında, fizik gücü yüksek, rakip defansla ikili mücadelelere girebilen, ama gol yollarında diğerleri kadar etkili olmayan, tekniği sınırlı bir futbolcu öldürücü şutları yok ancak sürekli koşan rakip defansı rahatsız eden yapısı iş görüyor.

Gözümün önüne direk Peter Crouch geldi :) Bir nevi Hakan Şükür şubesi işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...