Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lvl 80'e yarış yapılacak olmasının gerçek sebebi!

Sam

Öne çıkan mesajlar

Wispy said:
Neden içimden bir ses designerların warlock setleri için bayağı uğraştığını, ama diğer setlere yeterli özeni göstermediğini söylüyor. Ben rogue tier6'ından gayet memnun değilim açıkçası. Paladinler de bayağı şikayet etmişlerdi zamanında mesela

al ben de warlock olarak tier 6 setinden şikayet ediyorum.
T5 mükemmel, T1 ve T3 de gayet güzel, ama T6 palyaço gibi.
bir de bunun mavisi var, of.

Gerçi hiç biri T4 kadar rezil olamaz hehehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
T3 iimiş gerçi hiç giyemedim ama.

t6 çocuk oyuncağı gibi. kuş kafası nedir ya. druid miyim kuştan bozma kütük müyüm anlamıorum.

hele o t5 omuzluklar? çiçekler açıo kapanıo

bari kafamıza gölet yapsalardı da balıklar hoplasaydı.

E doğa adamından bahsediyoruz, kütük ve kuş başka ne koyacaklardı ya? merak ettim şimdi.

hayır gittim baktım, gayet güzel bir tier set yapmışlar. tier 3 druid seti mesela hoşuma gitmemişti ama tier 1 ve tier 2 gibi gayet eğlenceli bir druid seti koymuşlar.

warlocka versinler bu zırhı, giyerim, bedava tier 6 warlock seti verseler giymem.

hep warlocka çalışıyorlar diyorsunuz da,
wowwiki.com/Image:MaleficRaimentBlue.jpg
şunun nesi güzel allahaşkına. tek bir rengi dayamışlar, bir de kanat takmışlar, "al sana tier 6 set" demişler.
hayır demona benzese gayet güzel olmuş da,
hezarfen ahmet çelebi klonu olmuş adeta.

hunter:
wowwiki.com/images/8/8d/MalenightelffullT6.jpg
warrior:
wowwiki.com/images/d/d8/Onslaught.jpg
shaman:
wowwiki.com/images/0/07/Nicolai-Skyshatter.jpg
druid:
wowwiki.com/images/0/0e/ThunderheartArmor.jpg

gayet hoşuma gitti bunlar valla.

aslında hata etmişler. warlock için t5 ve t6'nın yerlerini değiştirmeleri lazımdı.
o t5 seti nasıl bir settir gördükçe ağzımın suyu akıyor :)

Darkwall said:
bence bana sorarsanız Blizzard'ın setini yaparken dikkat ettiği classalar başta warlock sora Rogue ve Warriorlar..bu classların çünkü hiç bi zaman aşırı çirkin tierlerini yapmadılar..(Bknz druidlere yazık valla..)

bu mu güzel:
wowwiki.com/images/f/fd/T4_warlock_fhuman.jpg
asıl warlocklara yazık yav.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
hem druidsin hem kuş temasını ağaç temasını sevmiyorsun.
nasıl druidsin diye sorarlar adama

kusları sevmiyorum demedimki abartılmıs dedim. kafaya kus omuzlara kus oraya kus buraya kus.. madem kafalıkları kuş teması ile yaptılar omuzluklardada ayı teması kullansalardı. yani.. abartılmıs sadece:D
Sosyal ağlarda paylaş

S2 mage, rogue,warrior setleri çok şahaneydi bence. Zaten direk Medivh olmuştu mage. Öyle bir hood modeli bir daha gelmez ağalar.

S3 mage set korkunç. Omuzluğa iki tane cazır cazır elektrik efekti koymuşlar, gerisi kolpa. Hele başlık. Sanki Naga kraliçesiymişiz gibi. Yaktın bizi blizz.

S3 staffları da korkunç. Yay gibi halka koymuşlar ortasına, o kadar salak duruyor ki playerın sırtında.
Sosyal ağlarda paylaş

Paladinde en karizma set t1 gelmiş geçmiş en iyi close combat class seti, birde chargeri alıyorsun renklerde uyumlu oluyor tam bir zırhlı şovalye görüntüsü.Warlocklarda t3 berbattı t6 kötü değil kanatlar karizma oluyor hele undeadde tam gargoyle oluyorsun.Magelerde t3 güzel.Priestte t2 güzel.Shamanlarda t6 fena değil.Şu oyunda hemen hemen hiçbir set bana süper karizma gelmiyor zaten
Sosyal ağlarda paylaş

MAGElerde nerdeyse her set güzel ama özellikle s2 seti gördüğüm en nefis görünümlü set bir mage için ihtişam akıyor setten
PRİESTlerde her set güzel priest havasını veriyor hatta t1den sonrası priest classına inanılmaz giden setler
PALADİNlerde genelde batıran parçalar head ve shoulder ama t2den başkada paladinlere cuk oturan bir justicar var başkada diğer setler alakasız ki zaten t2nin muazzam offşttluk görüntüsüne yaklaşan set yapamadılar justicar bile o kadar iyi değilde yinede ehh iştelik birşey hiç değilse shoulder ve headi düzgün ve set içinde uyumlu
ROUGElarda ise nightslayerin iğrenç shoulderları hariç hepsi çok güzel yakışıyor yani genel açıdan daha az renk ve daha az detay hafif kullanışlı göze batmayan görüntü classı daha gerçekçi kılıyor
WARLOCKlarda batıran parça sadece head parçası oda her sette değil mesela void heart ve maleficin head parçası özellikle çok iğrenç daha güzel bir görünüm verebilirlerdi o parçalara hatta malefic en ağız sulandırıcı set ama headin görüntüsü çok kötü o ne yaa öyle yamyassı boynuzları tauren boynuzu gibi insan şöyle sivri boynuzlu sivri yüzlü bir şey koyar panayır maskesi gibi seti bozan tek parça
HUNTERlarda paladinler gibi shoulder ve head berbat ediyor fazla büyük fazla detaylı gereksiz özellikle dragon-rift-gronn setleri hönk bune lan ! ettiriyor insanı
DRUİDlerde feral ve wild heart setlerinde head ve shoulder parçaları özellikle berbat cenarion benim bütün oyunda gördüğüm en kepaze set komple skinini değiştirmelerini istediğim tek set iğrenç yaa cüppe tamamen şile bezinden yapılmış gibi eldivenler mutfak eldiveni gibi gibisi fazla direk mutfak eldiveni!!! shoulder ve head parçaları ise çalı çırpı yaaa ne bu iğrenç dreamwalkerın shoulderlardan çıkan kaynak alevi gibi minik mavi ışıklar gereksiz olmuş yeşil yeşil parıldasa daha iyi olurmuş head parçası fazla kapalı kafa gömük gibi duruyor yoksa çok tatlı bir set thunderheartta sadec kafalık sanki shamanlardan araklanmış gibi duruyor çok büyük çok totemsi s1 seti ise çok çiğ bir kırmızı sanki derisi yüzülmüş gibi görünce rahatsız olduğum tek set kusasım geliyor böğğk!... oluyorum ciddi ciddi ekrana bakamıyorum
WARRİORlarda wrath setinin omuzluk ve shoulderları sanki 8 yaşında bir çocuk tasarlamış gibi basit saçma ve gereksiz hiç mi akıllarına bişey gelmemiş ben bu seti giyen adama baltamısın sen derim valla !... onun dışındaki bütün setler direk bir warriorun havasını veriyor zaten ağır zorlu tehditkar
SHAMANlarda setlerde bir sorun yok görüntü olarak tek sorun t3 t5 t6 shamandan çok warlock setiymiş gibi duruyor fazla demonic havaları var t4 daha çok paladin setiymiş gibi duruyor daha mistik daha ulvi birşeyler bekliyor insan sen tut setlere yapılan skinlere bak neresi bunun shaman?
Sosyal ağlarda paylaş

heh konu setlerin güzelliği/çirkinliğine dönmüş, yeşillerin ve bazı mavilerin iğrenç görünüşleri ve kel alaka kombinasyonları mizah edilirken ama neyse. ben de hazır bulmuşken yazayım bari.

bence wow'daki en şahane görünüşlü set field marshal's aegis'di. "aha budur" dedirtebilen tek set benim için, geri kalanların %75'i direkt iğrenç. ilkokulda pastel boyayla abuk sabuk karakterler çizen çocukların elinden çıkmış gibi çok set var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...