Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lvl 80'e yarış yapılacak olmasının gerçek sebebi!

Sam

Öne çıkan mesajlar

3-4 ay mı :S

daha Sunwell gelecek ve hakkında BT'den daha zor olacağından başka da net bir bilgimiz yok.. ayrıca TBC çıkmadan 6-7 ay kadar önce level 70 talent&skills duyurulmuştu.. blizzard büyük ihtimal Sunwell ile birlikte sezon IV Arena ve yeni talentları da getirecek ve bunu Warhammer&AoC ile aynı zamana getirerek insanlara yeni bir content sunarak oyalama yoluna gidecek..
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Neden içimden bir ses designerların warlock setleri için bayağı uğraştığını, ama diğer setlere yeterli özeni göstermediğini söylüyor. Ben rogue tier6'ından gayet memnun değilim açıkçası. Paladinler de bayağı şikayet etmişlerdi zamanında mesela

Sana tamamen katılıyorum.Blizzardın oyunu neden warlock ve diğer classlar olarak ayırdığını bilmiyorum ve anlamıyorum.Hem talent hem armor vs en çok warlockla uğraşılıyor.Tier 5 warlock setinden daha güzel görüntüsü olan bir set varsa söylesin biri lütfen.Rogue un tier 5 seti resmen ninja kaplumbağlardaki shredır(adını tam bilmiyorum)onun setine benziyor.Rogue tier 6 da sadece undead in üstünde biraz güzel duruyor diğer classlar giymesin bile.
Mage in T6 seti ise mage leri biraz gay e benzetmiş açıkçası :) o kafalık falan rezalet
Warriorların seti demir döküm atölyesinden çıkmış gibi
Priest t6 set female charlarda güzel duruyor bir tek.
Ve warlockun dışındaki bütün diğer class setleri gösterişsiz.Warlocku 10km öteden tanırsınız t4 t5 ve t6 ile.Blizz bu yüzden çok oyuncu kaybedicek bence şu warhammerdır age of conandır çıktığında..Warlock first mantığını bırakmalılar artık..
Sosyal ağlarda paylaş

Warlocklarda oyuna aynı parayı ödüyor diğer classlarda :) bedava verseler mage t6 seti giymicek 20 tane mage arkadaşım var lol.Mage t5 tede gerçi bi hava yok öyle.Mage dediğin birazdaha havalı olmalıydı..Rogue un T2 sinden sonraki bütün setleri yalan.Warrior T3 efsane görünüyodu.Birazda göz zevki olmalı yaw hehehe
Sosyal ağlarda paylaş

Zevkler ve renkler tartışılmaz dostum ben beğenmedim sen beğenebilirsin hehe.Ama şu bir gerçek çoğu tier set laf olsun diye çiziliyor wow da buda çok belli oluyor bazı setlerde özellikle :)
Forumda kim hangi class açsam diye yazsa hepimiz warlock aç diyoruz.Bunun sebeplerinden biride bu tip settir talenttir en çok warlockun üzerine düşülmesi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...