Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shamanlar için arena bitiyor mu?

Buyse

Öne çıkan mesajlar

earth shielde gelen büyük nerf yani 30 sn cd koyulması çok büyük tepki topladı. zaten arenalarda güç bela ayakta kalan shamanların ipini çekmek gibi birşey. official shaman forumları gerçekten yıkılıyor. artık arenada holy pala resto druid varken kim 0 cc li earth shieldi bile olmayan bir shamanı isterki yanında.

ah ben şu kafama..

neden shamanla başlarsın ki oyuna. aç bi warlock dünya yıkılsın umurunda olmasın. dotla geç..

lvl 50 olmakla en büyük hatayı yaptım zamanında. lvl 49 bg lerinin kralıydı shaman :S
Sosyal ağlarda paylaş

nerden bufflarsa bufflasınlar bunun etkisinin verdiği zararı kaldıramaz. mesele sadece hunter da değil, warlock, priest, hunter, shaman, mage dispelleyebiliyor earth shieldi zaten. sen gidip shamanın EN ÖNEMLİ skiline ( ve zaten 1k mana costuyla gayet kullanışsız skiline) 30 sn cd koyarsan, bu arkadaşım sen arenaya falan girme, girersen de ekmek olursun millete rezil olursun demekten başka birşey değil.

şunu official forumdan alıntıladım. her cümlesine imza atarım.

" Well, I am not the type of person who normally posts in these "Nref!11!1" or "Buff!11!!" Threads, but I have had enough now, really. I have been Elemental through the two first seasons, where I played in a 5v5 team with a decent rating (2200-2400 Rating). I loved elemental but since it is only really viable for 5v5 I decided to spec restoration this Season, so I could begin to play more with my RL-friends in the 2v2 and 3v3 Brackets. Trust me: This was a hard decision - Saying goodbuy to my 5v5 team and to the spec I loved was hard, but I was sure about that restoration could be fun as well, especially because I would recieve the possibility to play with my RL friends.

Restoration is actually quite fun, I can already conclude that, even though S3 just started two days ago, but it is EXTREMELY frustration that so many classes (Hunters, Priests, Mages, Warlocks and other Shamans) are able to remove/Steal my Earthshield, which is the only real survivability skill I have. It is a 41 Talent, and it requires around 1000 mana to cast?! I mean seriously, ES would be okay if it was not because it was so damn easy to remove, or if we recieved something like a HoT or some mana, or something like that when it was removed.

So you first decide to reduce the mana-cost by 50%. Well that's a bonus, but it is nothing near a fix. It will still be removed right away, and we will still be wasting a lot of mana. In other words: ES will still be quite useless In PvP. And then now, you decide to give it a 30 second CD?!?
Goodbye ES, Goodbye Survivability (Which we already not really have), Goodbye viability in Arena (Which we neither have at the moment)

I found it funny that we are the littlest played class in the 2v2 and 3v3 bracket with succes. Restoration was the only spec, which just had a little viability in these barckets - Now it will be totally destroyed! We will only have spots in 5v5 now, and that is as Elemental Spec.

We are also the only class who are NOT represented in the current 3v3 tournament at the big lan Dreamhack.

So Blizzard - Get a GRIP! Start focusing a bit on PvP instead of all that PvE.
PvP Is the future.

Either fix ES, or give us our points back (Both Arena and Honor) So we can all reroll elemental, and at least play 5v5 at a acceptable level. Thx!"
Sosyal ağlarda paylaş

keşke benim karakter bırakmamla dertler bitse. bir buçuk senelik emek var geride. shamanın şu anki durumu pvp için içler acısı. evet raidler için vazgeçilmez belki de en iyi dönemini yaşıyor shaman ama pve nin bitip pvp'nin değer kazandığı bu günlerde shaman oynamak çoğu insan için zulüm oldu.

lvl 70 mage im de var. ama o mage e baştan s1 ve honor itemlarını almak için 320k honor lazım. 320 k honor hiç yokta 2 ay demek. 2 ay sürekli honor biriktirip elimde ne olcak s1 seti + diger pvp itemları. 2 ay sonra herkeste s3 set olur.

oyundan sogumamak için 10 tane alt karakter kasıyorum artık. hunterından warrioruna kadar. yapacak başka birşeyim de kalmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

"En önemli skille cooldown, omggomgomf" çok duyduk böyle whinerları, ciddiyim artık kimse kaale almaz.

Priestler, "Prayer of Mending"e CD geldiğinde ağladılar ağladılar ağladılar, oyunu bırakıyorlardı, hepsi paladin açıodu vs. vs. vs.
Hala hepsi oynuyor.

Mageler, Hypothermia geldiğinde, üzüldüler, ağladılar, öldüler resmen, Empowered Fireball ve Frostbolt büyülerine gelen %10 coef. nerfinden sonra yarıldılar, oyunu bırakırız, aman yarabbi dediler, hala hepsi oynuyor.

Paladinler, Illumination'ın nerflendiğinde, geberdiler, akılları çıktı, sayfalarca thread açtılar, oyunu kesin bırakıyoruz, hepimiz WaR'a geçicez, Warrior Priest açıcaz, hede hödö? Hepsi hala oynuyor.

Daha benzeri çok, lütfen böyle abartı threadler açmayın, zamanı gelir tekrar bufflanırsınız, bütün arenayı zaten tek skill ile oynuyorsanız, söylenecek çok söz yok.
Sosyal ağlarda paylaş

gangren hayatında hiç shaman oynadın mı? hiç shamanla pvp yaptın mı? prayer of mending le earth shieldi ayne kefeye koyuyorsun bu nasıl bir adalet. whinnerlıkla alakalı birsey olmadıgını 2 . yazdıgım postta görebilirsin. hala bu durumu saçma buluyorsan official shaman forumlarındaki 1241241 sayfa yazıya bakıp görürsün.

acayip sinir oluyorum şu bilip bilmeden bir class, bir buf, bir nerf, bir değişiklik hakkında yorum yapanlara.

aklı başında shaman oynayan hiç kimse bunun sıradan bir nerf olduğunu söylemez. git guildindeki shamanlara sor bakalım bu ne demekmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
"En önemli skille cooldown, omggomgomf" çok duyduk böyle whinerları, ciddiyim artık kimse kaale almaz.

Priestler, "Prayer of Mending"e CD geldiğinde ağladılar ağladılar ağladılar, oyunu bırakıyorlardı, hepsi paladin açıodu vs. vs. vs.
Hala hepsi oynuyor.

Mageler, Hypothermia geldiğinde, üzüldüler, ağladılar, öldüler resmen, Empowered Fireball ve Frostbolt büyülerine gelen %10 coef. nerfinden sonra yarıldılar, oyunu bırakırız, aman yarabbi dediler, hala hepsi oynuyor.

Paladinler, Illumination'ın nerflendiğinde, geberdiler, akılları çıktı, sayfalarca thread açtılar, oyunu kesin bırakıyoruz, hepimiz WaR'a geçicez, Warrior Priest açıcaz, hede hödö? Hepsi hala oynuyor.

Daha benzeri çok, lütfen böyle abartı threadler açmayın, zamanı gelir tekrar bufflanırsınız, bütün arenayı zaten tek skill ile oynuyorsanız, söylenecek çok söz yok.

kesinlikle katiliyorum. ben hypothermia geldiginde operim bole askin izdirabini diye fire olucaktim azkalsin ama alisiyorsun bi sure sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
earth shielde gelen büyük nerf yani 30 sn cd koyulması çok büyük tepki topladı. zaten arenalarda güç bela ayakta kalan shamanların ipini çekmek gibi birşey. official shaman forumları gerçekten yıkılıyor. artık arenada holy pala resto druid varken kim 0 cc li earth shieldi bile olmayan bir shamanı isterki yanında.

ah ben şu kafama..

neden shamanla başlarsın ki oyuna. aç bi warlock dünya yıkılsın umurunda olmasın. dotla geç..

lvl 50 olmakla en büyük hatayı yaptım zamanında. lvl 49 bg lerinin kralıydı shaman :S

shaman zaten eskiden beri çok sevilen bir class olmamıştır.

warlock da kesmez seni, direk rogue açsaydın keşke :)
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Hala hepsi oynuyor.

valla gangren örneği var bunun. warriorlara TBC ile gelen rage nerfinden sonra oyunu bırakan warriorları geri getirmek için rage ini geri verdi.gerçi 1-2 ay ağlamıştı warrior community haklı olarak ama sonunda başarılı olmuşlardı. ağlamayana ekmek yok bo oyunda malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
hala grounding diyor adam. grounding toteme adam gibi skil atacak amele bulursan bana da yolla. veya hamstring atmadan seni kesmeye çalışan warrior falan bulursan mesela. earthbindmış. heh..

neyse ya.

seviyeyi bozmazsan sevinirim. amcanin oglu degilim ben. hamstring kullandiysa bas trinkete git uzaklara earthbind attiktan sonra. ayrica adamin buyuyu tam bitirirken groundingi koydun mu her turlu oraya gider ayrica groundingin olayi sheep silence gibi olaylara immune olmaktir bence buyuyu ustune cekmesi ikinci ozelligi. neyse...
Sosyal ağlarda paylaş

Darklight1903 said:

sayrica adamin buyuyu tam bitirirken groundingi koydun mu her turlu oraya gider ayrica groundingin olayi sheep silence gibi olaylara immune olmaktir bence buyuyu ustune cekmesi ikinci ozelligi.

doğru söylemiş darklight. sen kabak gibi göstere göstere dikersen grounding totemi hiç bi halta yaramaz tabiki.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
valla gangren örneği var bunun. warriorlara TBC ile gelen rage nerfinden sonra oyunu bırakan warriorları geri getirmek için rage ini geri verdi.gerçi 1-2 ay ağlamıştı warrior community haklı olarak ama sonunda başarılı olmuşlardı. ağlamayana ekmek yok bo oyunda malesef.

Bende bu vesile ile son vermiştim warrior oynamaya o nerf değildi tamamen saçmalıktı =)
İnstance'a giriyorsun üstünde 3 mob, vuruyorlar/vuruyorsun rage yok lol.
Tseric bu bug değildir kesinlikle değişmeyecek dedi bende yerim warriorı dedim acc trade ettim bi kaç hafta sonra fix geldi.Bende en sevdiğim küfürleri armağan eyledim arkadaşa :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...