Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deus Ex: Human Revolution

arcane

Öne çıkan mesajlar

oncelikle ozur dilerim; COK gec yakaladim furyayi, is guc vs derken anca oldu yakinlasmamiz, yavas yavas bitirdim..

eh..ama bitirdikten sonra bu yil (2012) cikan butun oyunlar ile kiyaslarsam..uzerine birde gamespotun verdigi 8.5 notunu eklersem, acikca AQ'yim gamespotun ve mal review'larinin demek istiyorum..

icerik kalitesinin gunumuzun oyun dunyasi ile alakasi bile yok grafik motorunun azcik yetolugundan dolayi en kotu 9.0-9.5 bir oyun..grafik yetisse (2012 icin unreal3 motoru olsa hani?) tartismasiz 10...cildirinizmi lan.

tersini dusunen ciksin ne olur karsima. ne olur yada nolur.

DLC sine de baktim bu gazla, fena gelmedi dah gaz olablirdi..e olsun, bi dlc daha ciksa keske diye aramadim degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok net değer. En zor boss bence de 1.si bu arada. Neye uğradığımı şaşırmıştım sırf o herif yüzünden bütün oyunu en zor da bitiremedim orda diff.'i bir indirmek gibi noob hatası yaptığımdan. Herhangi bir bossa giderken EMP ve EMP mine alın 2-3 tane bossları çok rahat harcarsınız. Bir de bodos lethal force astım kestim gitmek yerine oyunu en zor zorlukta ve stealth oynayıp ghost vb. bonusları almaya çalışarak oynarsanız heralde bir 10 kat falan daha çok keyif alırsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

ben yarı stealth, yarı aksiyon gittim valla. daha ilk oynayıştan give me deus ex'de oynadığım için o kadar fazla stealth ortamına giremeyebiliyorsunuz isteseniz de. ayrıca belli bir seviyenin üstünde aksiyon sunan stealth oyunlarda full stealth gitmemeyi tercih ediyorum ben genelde. oynayış tarzı tabi.

2-3 tane achievement kalmıştı ben bitirdiğimde oyunu. bir tanesi de kimseyi öldürmeme achi'si. bir ara onu yapayım diyorum full stealth gidip.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
give me deus ex te full stealth gidiyorum

mgs 4 den beri sltealther oynamaktan bu kadar keyif almamıştım ya oyun baya iyi.müzikleride çok iyi.

boss a da stealth denedim ama yemedi ahahaha

ilk boss zordu evet.2 bomba ve stun gun spam yaptım.rifle yoktu bildiğin stealth gidiyorum diye almıyorum siahları
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...