Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deus Ex: Human Revolution

arcane

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
%75 indirim var steam'de. nasıl bir oyun almalı mı sizce? askerde kaçırdığım oyunlardanmış bu da. hiç incelememişim =) çok rpg oynayan biri değilim. çakma rpg diyebileceğimiz stalker serisini fln çok severek oynadım. skyrim oynuyorum bu aralar o da sardı baya.

oynanış, detay fln konusunda artısı eksisi nedir skyrim'e göre fln bi özet geçebilecek birisi var mı? =)
Sosyal ağlarda paylaş

Skyrim serbest takıl gez dolaş oyunu, bu oyun görev bazlı. Skyrimin dünyasının yanında baya küçük kalıyor DX dünyası, ama gerek karakterler, gerek senaryo, gerekse oynanış olarak Skyrim'in fersah fersah ötesinde bir oyun. Bilimkurgu havasını güzel yansıtan sağlam bir atmosferi var. Stealth action rpg diyebiliriz türe, ama skyrim gibi bi hibride göre çok daha fazla rpg öğesi içeriyor.

Özetle tavsiye ediyorum, 2011'in en iyi iki oyunundan biri. Diğeri de Witcher2ydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

en iyi deus ex ilki ama panp

2. de en dandiği

zamanında oynamak lazımdı ama. mafia1 fln gibi önceden severek oynadığım oyunları tekrar oynarken sıkıntı olmuyor eski olması ama ilk defa oynayacaksam geçmişten gelen bi sempati olmadığından her şey göze batıyor =)
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

Silphatos said:

en iyi deus ex ilki ama panp

2. de en dandiği

zamanında oynamak lazımdı ama. mafia1 fln gibi önceden severek oynadığım oyunları tekrar oynarken sıkıntı olmuyor eski olması ama ilk defa oynayacaksam geçmişten gelen bi sempati olmadığından her şey göze batıyor =)

deus ex şu an oynanır çok güzel ki geçen yıl 3243234. kere bitirdim, retail oynamıştım hep zamanında bi de steamden bitireyim dedim. ayrıca grafik modları da var illa grafik diyosan, dx11 renderer falan yapmıs adamlar ayrıca texture packler falan var

Daesu said:

abi böle bölümler arası ölümcül 5dk loadingler vardı. dergilerde cons kısmına yazmışlardı hatta long loadings dye asdad

patch fln gelmiştir belki, steamde otomatik cektinden

o ilk sürümün sorunu falandır, direkt çıktığı gibi patch yemişti zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...