Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deus Ex: Human Revolution

arcane

Öne çıkan mesajlar

Oyun güzel rpg+action sevebilen biriyseniz sizi acar..hikaye biraz klasik gibi dursada islenis olarak begendim 7.5/10 gibi bi puan veriyorum ben..

Birinci boss: stun gun+shutgun(activated)

İkinci boss: stun gun+shutgun(activated)

Ücüncü boss: granade launcher

Son boss: Plasma + granade launcher

gibi kısa bi taktik vereyim hic zorlanmadan en son zorluk seviyesinde rahat rahat gecersiniz..
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız takedown animasyonları efsane ancak komik olduğunu itiraf etmem gereken birşey var. ağzını burnunu kırıp omzunu çıkardığım adamın 30sn sonra arkadaşı tarafından uyandırılıp hammerspace'den tabanca çıkardıktan sonra voltaya aynen devam etmesi. e arkadaş senin biraz önce vücudundaki kemik sayısı %15 arttı?
Sosyal ağlarda paylaş

aynen sam bi de daha sessiz öldürme teknikleri uygulasa daha iyi olurdu.

bi adamı işte bayıltıcam mesela ama 5 metre ötede bi adam daha var sırtı dönük sessizce yaklaşıyorum ağzını burnunu kırıyorum önce sonra adamın tutup yukarı fırlatıyorum sonra yere düşmeye başlayınca ensesinden tutup şiddetle yere vuruyorum adamı bayılıyor. arkadaşı ise bunları hiç duymuyor. :) çünkü sırtı dönük.
Sosyal ağlarda paylaş

Lyvanna_Dolores said:

hala oynamadim sunu bi de utanmadan parami sega collector pack e yatirdim

desktop um tirtladi yenisi anca bipucuk haftaya gelir o zamana kadar odevler abanir iyice
peki simdi sorarim ne halta yaradi pack almam !!111

o indirimi yabmayacaktin steam............... bari total war mac te oynanabilse=((((

bkz: bölüm kuralları -sam
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...