Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deus Ex: Human Revolution

arcane

Öne çıkan mesajlar

40 saatte bitti tam. neredeyse her yere girip çıktım, her pc'yi hackledim, her maili okudum. sadece bazı ebookları okumadım loglandığı için, onları da bi ara okumak lazım. herhalde uzun zaman sonra ilk kez bi oyunu 2. kez oynayacağım birkaç ay sonra şu alarmsız ve kansız bitirme olayını yaparım. bu oyun varken gidip skyrim'i falan goty yapmazlar inşallah. daha çıkmadı biliyorum ama bethesda'yı da biliyorum.

bu arada tracer tong rescue görevi deus ex 1'e portlanıyormuş geyik değilse sdfghjkl

işin ilginci augmented editionım var ama retail değil dijital olduğu için oynayamadım tracer amcamın görevini ki çok severim onu.

tong

gerçi velet tracer tong iskelede bomba patladıktan sonra selam çakarak kaçtı, hiç olmazsa görmüş olduk

Sosyal ağlarda paylaş

Bitirdim şimdi, herşeyi yaptım, çok fazla yapmadıgım şey kaldıgını pek sanmıyorum.

Oyun baya güzel. Bu kadar senaryoya bel baglayan bir oyunda daha iyi bir "ilerleme" hissi olması lazımdı lakin. Hikayenin sonlarına geldigini hiç hissetmedim oyunda, böyle bir build up olmadı nedense. Sürekli Metal Gear Solid 2'yi anımsattı teması, bazı sahneleri falan ama aynı tension'ı veremedi. Ya sürekli tek karaktere odaklandıgımız ve diger karakterler çok düz oldugu için yada direkt senaristler arayı dolduramamış. Ahlaki karmasayla derinlik yakalarken sürecinde çok büyük bosluk olmuş, o yüzden oyun boyunca detektifçilik oynuyoruz, ve kopek gibi hissediyor insan kendini. Paso kovalamaca. Boss fightlar ve bosslar olmasaymış daha iyiymiş, 2 tane Typhoon atarak kesemedigim boss olmadı zaten. Sadece son boss'taki 3 hatun ve gg olduklarındaki kanat detayları falan göz doldurdu gerisi meh.

Hiç bir tutku beslemiyorsun bosslara ateş ederken, çok teknik kalıyor her aksiyon. Son boss'un adı var, ünvanı var ve karsında oldugunu biliyorsun mesela. Bütün olay bu kadar.

Meh çok daha iyi yapılabilirdi şu senaryo. Ya da ben çok tatminsizim bilemiyorum.

Korkunc kolay bir de. Plasma Gun spamledim son boss, 2 kere de keyfim gelsin diye typhoon attım robotlara. Cazır cozur öldü herşey.

Baya godmode. 5 tane infantry çok daha tehlikeli oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

İşin dram kısmı hack/stealth RP oynadım sadece. Paso ghost ve smooth operator kastım, yine zorlanamadım bir türlü.

Invisibility basıp geçebileceğim hiçbiryeri inatla geçmedim falan, çok güzel oyun, normal combatlar zaten çok güzel. Ama boss fight direkt yok. Bosslardan sadece ilkinin adını biliyorum, no bir motive ne bir çıkar çatışması. Mercenary kestirdiler bana boss diye.

Metal Gear'ı geç, Metal Slug bosslarında bile daha fazla tutku ve background var.
Sosyal ağlarda paylaş

misafirler ancak ayrıldığından bugün başlayabildim de, (tactics ogre indirimiyle aynı ana denk düşmesi kötü oldu) herşey güzel gidiyor ama özellikle bahsetmek istediğim şey 4,5 yıllık makinemle bile herşey kök (aa kapalı, çalıştıramadım nedense) nasıl 40-60 fps aldığım. teşekkürler konsollar. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

malik

kurtardım az önce,

yaklaşık 100 mermi, 2 frag mine, 1 tanede emp bombası yetti, öle beklediğim gibi zor değildi, adamların yarısını ilk durdugum yerden öldürüp aşa atladım baktım robot gelio yanında adamlarla, 2 frag mine, 1 emp sallayıp patlattım hepsini lol

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...