Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deus Ex: Human Revolution

arcane

Öne çıkan mesajlar

Ben ilk Deus Ex'i kurdum, üstüne şu 1.5 GB'lik high quality texture pack'i kurdum, içinde DX10 mod'uyla geliyor falan oyun gayet güzel gözüküyor ve çalışıyor :D

Ama zor geldi ya, yeni jenerasyon oyunlar öküz gibi kolay, paslanmışız.

Hangi trailer güzel olayına gelirsek bence ikiside güzel. Ayırt edemedim. Araya gaz konuşma girince çok etkileyici oluyor. Mesela Revelations'ın CGI trailer'ı çıkmadan evvel teaser'ı çıkmıştı, inanılmaz gazdı oda.

http://www.youtube.com/watch?v=CKI0Xn0Z-Uo

Abi uygun müziği bulacaksın, iyi editleyeceksin... Şaban bile karizmatik olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben multisini merak ediyorum AC3'ün, trailer gazına oyun alınmaz, single playerlarını hep sıkıcı buldum oyunun.

Bu sefer biraz daha challenging birşeyler yaparlarsa multi adına tadından yenmez.

DE3 hakkında yorum yapacak kadar bilgim yok, takip etmeye vaktim olmadı.

Onu bunu bırakın da, BF3 ne akacak onu konusalım.
Sosyal ağlarda paylaş

demian said:

http://support.eu.square-enix.com/faqarticle.php?kid=59795&ret=main&id=2134&la=2&pv=20&SQEXSC=7qllfsuh1m4mt4363djgb80jn3

SENE 2011 ANASINI SATAYIM YA

ABİİİİİİİİ

We have recently been informed by Square Enix that 'Deus Ex: Human Revolution Inc Explosive Mission Pack', 'Deus Ex: Human Revolution Collectors Edition' and 'Deus Ex: Human Revolution Augmented Edition ' on the PC format will be region locked. This means your current pre order will be UK stock and can only be activated within the UK and Eire. We advise cancelling this pre order and replacing it with the downloadable version which can be found on the below link

shoptodan gelen mail bana da
ÖF YA ÖF YA
Sosyal ağlarda paylaş

korsanlıgı meşrulaştırmak gibi bir amacım kesinlikle yok, hatta tamamen aksi yönde bir çabam var orada. hep PC kullanıcıları korsandır ayagı yaptıktan sonra (hatta bunun için 2011 senesinde region lock yaptıktan sonra) ilk torrente düşen sürümün XBOX olması komik

//screenshot da bana ait degil bu arada, /v/den ödünç aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...