Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

S1 Arena Weapons (istenilecek honor) ve ...

Densiz

Öne çıkan mesajlar

isteyeceği honorlar nedir acaba?
Offical forumlarda yazıldımı?

Atlasloot da set görünüyor ama ne kadar doğrudur?

Birde.

Polearm ın attack Speeed 2.20 ... Axe nin de 3.60
Polearm %1 crit fazla veriyor. Hızlıda..

Neden böyle bir alakasızlık var acaba?
Dps ler aynı.
Axe yerine Polearm mı alsam :D (karakterim orc ama.. %1 lik bonusu zatten Polearm karşılıyor. Hızlı olmasıda.. Çabuk rage toplamam anlamına gelmezmi?)
Sosyal ağlarda paylaş

Karakterin Orc ama, Orc Racial bahsedildiği gibi %1 crit vermiyor, sadece 5 Expertise veriyor = axe ile yaptığın attacklarının %1.25 parrylenmesini engelliyor.

DPSleri aynı olabilir ama Polearm'ın max damage düşüktür. Axe ise max damage daha yüksektir. Tahminimce MS warriorsun, ve senin istediğin silah daha yüksek max damage olan, daha yavaş silahlar olması.

Rage konusuna gelince, hızlı silah daha fazla rage veriyor demek doğru olmaz, çünkü Rage mekanizması biraz karışık.

Silah hızına, verdiğin hasara, aldığın hasara ve levela göre değişen sabit bir değere bakar (karakter leveli baz alınır)

Silahın hızı yüksekse, verdiği hasar düşüktür. Silahın hızı düşükse, verdiği hasar yüksektir. MS warriorlar bu yüzden yavaş ve yüksek hasar veren silahlar kullanırlar.

Edit: 2hand silahlar bildiğim kadarı ile 27.000 honor istiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

evet max damage düşük. DPS yi göz önüne alarak sordum.

27k honor istenecek'i bende duydum ama.. Şuanki mavi itemler bile 30k honor istiyor.

%6 crit fazlalığı için AXE düşünüyordum (%1 racial + %5 talent bonus.)

Full Gladiator + veteran itemleriyle CRIT ne oluyor acaba?
Bu durumda AXE gereksizmi olur?
Swordmu alayım? (%5 şans.. çok düşük gibi geldi)
Mace mi (Bs deki mace yok. Bu durumda... Talentden vereceğim ile şansım ne kadar? BS deki mace olmadan... işe yaramazmı) :/

kafam çok karışık...
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi burst damage bana göre şu an sword eğer critin %30-%35 seviyesinde ise kesinlikle sword almanı öneririm.ayrıca ressilence den etkilenmeyen bir olay extra attack crite nazaran.

yani %35+%5sword spec > %40 crit bana göre. gerçi taurenim ama orc racialda %1 critte az buz bişey değil.

mace e gelince tamamen sana kalmış bişey. mace sana pvp de extra CC verir özellikle BS maceler ile ama damageını muhtemelen düşürür.bi müddet BS mace i ile oynadım gerçekten stun büyük bi avantaj pvpde ama daha sonra merciless sword ile oynamayı tercih ettim daha fazla damage verebilmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:
Sword mu axe mi çekeceğime karar vereyim.

Sword ve Axe arasında kaldıysan bariz sword daha iyi. %5 fazladan crit çok iyi gibi gelebilir başta ama millet max resilience ile geziyor , crit vurmak zaten zor. o yüzden bence swordla gelen ekstra attack yada macele gelen stun çok daha yararlı. Birde 2v2 yada 3v3 te mace 5v5 te is sword daha iyi olur bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...