Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWG geri dönse..

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
maxrep said:
Feuba Neptun ' e yine para tiplerdim. O da öpücük atardı.. Ama sonra Aceh yine basardı bana kalayı :P

--- Tüm gezegenleri koşarak gezer ve arada da herkesle tell leşirdim.
--

tüm professionlari masterlerdim...
**
aklıma ne geliyorsa yapardım...

ULA ULA FEUBA FAMİVİN KARISIYDI BE! Yakıştımı Sana Tebaaaamizdan Adamin Karısına Yazmak sdasdas feuba oyunu birakmasaydi hala evliydilerde :) ki suan msn evliligi durumu hakim olabilir :PpP
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Quel-Thul said:
hep bi geyik dönüyo soe mahfetti oyunu diye, naptı abi bu adamlar bu kadar güzel bi oyunu mahfettiler? nası bi değişiklik bu kadar güzel bi oyunu(duydugum kadarıyla - hiç oynamadım) bıraktırdı tüm community'sine?

Kendine özgü bi oyunu çakma WoW/FPS karışımı bi şey yaptı...
Sosyal ağlarda paylaş

1-1,5 yılını harcayıp açtığın Jedi class'ı başlangıçta seçilebilir hale getirdi. Bu da tam anlamıyla oyunu Jedi Academy'ye çevirdi bu bile tek başına insanı bıktıran bir durum. 40 meslek varken 9 mesleğe indirildi... WoW'a benzemeye çalışmaktansa kendi halinde kalsaydı çok daha iyi ederdi.
Sosyal ağlarda paylaş

hep derim bilinçli bitirilmiş bir projedir SWG,niye yapıldığını bilemiyorum.

Aynı ekibin EQ2'deki çalışmasını gördükten sonra SWG'yi böyle bir değişime sokmaları,bir planın parçasıdır.

Neyse,bi bakayım dedim bayağıdır girmiyordum bölüme hehe,paso eski günleri hatırlıyorum lan
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız swg pre-cu ya da dönse hiç bozulmadan devam da etseydi, şunu kabul edelim ticari başarı olarak hiç bir zaman wow ın yanına yaklaşamazdı, wow ı yerinden edecek yine bir fantasy mmo dur, çünkü rpg olayının başlangıcı aslı taa profesörün kitaplarına kadar gidersek(yüzüklerin efendisi) fantasiyle başlamıştır ilk baba single player rpg oyunlar hep fantasy di, sci-fic tarzı mmo ların belli bi kitleyi aşması zor hele pre-cu gibi aslında çok kaliteli ama karmaşık ve zahmetli bir sistemi olan bir mmo nun..sw mmo ların bir dier olayıda kitle illaki sw olayına aşina yada fan olmaı gerekli bu da kitleyi daraltıyo star wars la swg yle tanışan insan sayısı azdır bence.. ilerki günlerde görcez age of conan napcak bakalım bu arada ben Bioware in Kotor MMo sunu(eğer öyle bişey var ise) beklemeye devam ediyorum sabırla..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
hep söylüyorum ekranda benim kafadan anladıgım kadarıyla...emu geri getiriyo herşeyi...herşey eskisi gibi olucak buna cidden inaniyorum ha evet..eski dostları kardeşlerimizi bulmak zor olucak ama yeni bir macera..koca bir evren bizi bekliyor olucak...sadece biraz daha sabır...az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
WoW oynadım AoC oynuyorum deneme paketleriyle diğerlerinede bir baktım.Eve online hariç hepsi çok taklit ve yaratıcılıktan uzak.Oda bana çok uzak.
Ah swg,bu kadar mükemmel fikir bu kadar güzel konu nasılda mahvedildi.Esasında oyun baştan biraz bunun işaretlerini veriyordu.
Oyunun ismi star wars ama ne star var nede wars.Uzay seçeneği en baştan beri olmalıydı ama getiriler dedik getirdiler.Oda tabiiki müthiş derecede eksikti.Wars olayına hiç girmeyeyim.O tam bir felaketi ve hiç düzeltilemedi.Yani doğru dürüst bir pvp si olmadı.Bir imperial veya rebel olmanın hiçbir artısı olmadı halbuki hikaye neler vaad ediyordu.Benim bir imple aynı grupta olabilmem garabeti hiç düzeltilemedi.Sonra CU geldi ve oyun kaydı.Herkes ışın kılıcıyla ortalıkta dolaşmaya başladı diğer meslekler öldü.CH in kaldırılması duyumunda yapılan protesto gösterilerine bende katıldı cronette.O akşam bir rüyanın bittiğini anladım.Jedi olayı hem kendini bitirdi hemde oyunu.Buff ise tam bir saçmalıktı bence.Bir rancor lairını tek başına almak ne demek.
ama taklitçi japonlar wow u taklit etmeyi akıl ettikleri zaman olay bitti.
Son söz ;ugün pre cu SWG gelsin 0.5 salise sonra ordayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...