Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RP ftw

FightInTheShade

Öne çıkan mesajlar

Role Playing Policy'e göre Marveloth'un yaptıkları

said:
Role Play-Specific Verbal/Physical Harassment
This category includes:

*Players that specifically target Role Players for verbal/physical abuse (not limited to offensive language)
If a player is found to be targeting Role Players with the specific intent to harass, he/she may:
*Be temporarily suspended from the game

kısmına giriyor ve geçici olarak suspend edilebiliyormuş. Şikkayet durumunda. RP'yi sevmem ama eğer RP yapmayacaksamda arkadaşlarım için bile olsa rp serverda karakter açmam. Sonuçta benim oyun zevkim kadar karşındakininki de önemli. Boşu boşuna Suspend yemeninde bir anlamı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel bir düşünce olmuş sadece mage'lerden oluşan bir yapı. Sadece ufak bir sorun malesef oyun mekaniği kısıtlamaları nedeni ile bence mage'değil druid tercih edilseymiş daha mantıklı olurmuş.

Druid'lerin oluşturduğu bir guild yapılaşması çok hoş olabilir. Gerektiğinde "tank", gerektiğinde "heal" ve gerektiğinde kısmende olsa "DPS" oynayabilmesi ile RP'yi öldüren oyun mekaniğinin dezavantajlarından kısmen çözülmüş olabilirdi.

Bunun yanı sıra oyunun ilk dönemlerinde benim bildiğim sadece rogue'lardan kurulu bir guild vardı ve bunlar size gold karşılığı hizmet üretirlerdi. Hizmetlerin kapsamında sevmediğiniz bir oyuncunun kesilmesi, bir questiniz için yardım, özellikle STV'de koruma gibi opsiyonlar mevcuttu. ne oldular bilmiyorum ama içerik açısından gözüme hoş gelmiştir.

Diğer yazışmalar için de iki kelam laf etmek isterim. Lütfen bizlere tanınmış en büyük özgürlük olan seçme hakkını böyle manasızca kullanmayalım.

İyi günler
Sosyal ağlarda paylaş

RP serverde oynamak bence tamamen sacmalik girip orda birde yarattigim karakteri canlandirmak onun agzıyla konusmak falan pehhh gercekden buyuk zaman kaybi. Bana hitap etmiyor ama rp serverine giripde sirf RP yapmakdan keyif alan insanlarin eglencesini baltalamak hepden sacma ve ego tatmininden baska birsey degil. Bunu yapmaya hakkiniz var evet aylik bir meblag oduyorsunuz ama o zaman biride sizin isinizi baltaladigi zaman sesinizi cikarmayiniz be ayni olgunluka karsilayiniz. Ha unutmadan cok zeki cok firlama oldugunuzu dusunuyorsaniz yaniliyorsunuz bir zavallidan baska birsey degilsiniz :).
Sosyal ağlarda paylaş

Benden laf yemek istemiyosanız, polemiğe girmiyceksiniz. İstediğimi istediğim şekilde yazarım kimse de karışamaz. Burası özgür bi platform. Rp yapmıyorum yapana da zevk aldırmıyorum. Kim engeller? Ne biri kalkıp mesajlarımı silebilir nede yaptırım uygulayabilir. Bana hakaret edenler uyarılsın.

Burda ağzını bozanlar nedense rp yapanlar oluyo. Ee tabi insan sanal ortamda gerçek kişiliğinden farklı davranır herzaman. Siz onun bunun Lordu, kilimcinin kör oğlu rp si yapadurun. Bende eğlenmek için sizin gibileri kullanabileyim.

@Law
Biri de bizim işimizi baltalamadı ve kimse sesini çıkarmadı ki. Laf olsun diye konuşuyosun arkadaşım. Hayır laf sokucaksan bila bare birazcık zeki taklidi yapmaya çalış. Komik duruma düşüyosun. Ben ego tatmin etmek istediğim zaman gidip level 50-60 arası playerları kesiyorum. Rp yapanlarla dalga geçmek ego tatmini değildir ki.

Boşuna yüklenmeyin artık bana. Suçlu olduğumu kabul etmek gibi birşey söz konusu dahi değil. Ben haftada 90 saat oynadığım wow'un 1 saatini ayırdığım bi konu için bu kadar çene patlatamam. Hayır bide bu forumdan herhangi biri ile de oyun içinde ''repemi bozdun nuuu L2P'' dialoğu geçmediği için havayı tartışıyosunuz. Savunduğunuz şey aslında bi balon. Sadece burda tartışmak istiyosunuz, bende sizin hedefiniz oluyorum. Verdiğiniz bir zarar yok yani bana. Gereksiz insanlarla daha fazla zaman kaybetmek istemiyorum.

Bu yazı bi süre daha idare eder sizi.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler, tartışma ortamınızı rahat bırakıyoruz demek, haklı veya haksız kişilere hakarette bulunma hakkını vermez.

Bu davranışlarınız sürdüğü sürece konular kitlenecek ve eninde sonunda siz de WoW bölümünden uzaklaştırılırsınız.

Lütfen bu söylediklerimi bir uyarı olarak alın.

Konu kitlenmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...