Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Twinklerde buff...

Apis

Öne çıkan mesajlar

Alınmaca yok diyip yazmaz nasılsa serbest bende yazayım bişiler.
Nedense twinklere ezik diyenlerin, hep bir twink denediğini veya ben twink keserim heyooo diye girip X( olduğunu ama ne yazık ki alışkın oldukları LvL70 özellikleri olmadan saha saf veya ilkel halde PvPyi beceremeyenler diye düşünüyorum. 70 PvPsini herkes becerir ama bütün bir WSGyi mountsuz olarak koşmak her babayiğitin harcı değildir, özveri ister sabır ister.
Ama ne yazarsak yazalım siz twink sevmiceksiniz ben sevicem ve sizin normal charlarınız benim BGme girerse afiyetle kesicem. Bu mudur? Budur.
Sosyal ağlarda paylaş

ayırsalar enchant vs lerine göre derecelendirip bu twink bu değil diye , dünya daha güzel olurdu henüz level kasmakta olan benim gibi insanlar için.

asıl sorun oyundan soğuma. level kasmaktan yorulup iki el pvp yapayım dediğimde yapamıyorum, dolayısıyla iyice bunalıyorum.

yoksa twinkler premade yapsın kendi aralarında, eğlenceli oluyor diyorsanız eğlencelidir tabii ki.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Oyunda senin ve bu oyunu oynayan herkesin bildiğinden fazlasını biliyorum ve bana "tbc" de TWİNK aralarında daha eğlenceli geliyor.

Ukalalıkta da son nokta.
/clap

Ps : Lütfen yazmadan önce bir kez düşünün ne dediğinizi anlık sinirlerle diğer insanlarında tepkisini almayın üzerinize.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Nedense twinklere ezik diyenlerin, hep bir twink denediğini veya ben twink keserim heyooo diye girip X( olduğunu ama ne yazık ki alışkın oldukları LvL70 özellikleri olmadan saha saf veya ilkel halde PvPyi beceremeyenler diye düşünüyorum.

hic twink denemedim. pvp de hic bir zaman twinkle karsilasmadim. ne yaram var ne bisiy. onu bi gecelim. ilkel halde pvp? o zaman neden o lvl a gore olabilecek en iyi itemlar ve enchantlarla yapiyorsun bunu? lvl kasarken git al bakim barrens dan queue unu yap pvp ni. ilkel pvp i asil twink beceremez ki mainiyle dunya para dokup sirf epeen icin ugrasir.

said:
70 PvPsini herkes becerir ama bütün bir WSGyi mountsuz olarak koşmak her babayiğitin harcı değildir, özveri ister sabır ister.
Ama ne yazarsak yazalım siz twink sevmiceksiniz ben sevicem ve sizin normal charlarınız benim BGme girerse afiyetle kesicem. Bu mudur? Budur.

gene ayni mantik. ustteki mesajim gayet acikliyor. hic kasma abi 70 i yapariz ama low lvl da daha bi yetenek gerektiriri. twink ne yetenek ne beceri gerektirir. anca baska bir twink e karsi o kadar. autoattack ile onune geleni keseceksin 6-7 adami gulerek tanklicaksin sonra diyeceksin ki low lvl daha zor. hic kastirmadan direk soyliceksin "herkese yek atmayi seviyorum eglenceli kismi o. cunku bunu 70 de yapamiyorum".

diger arkadasa gulmekten cevap yazamadim zaten ehuea. allahtan illidan nickli fake acip "farmdayim ey aney aney" gibi atraksiyonlara girmemisin.
Sosyal ağlarda paylaş

Innuendo said:
Absolut said:
Nedense twinklere ezik diyenlerin, hep bir twink denediğini veya ben twink keserim heyooo diye girip X( olduğunu ama ne yazık ki alışkın oldukları LvL70 özellikleri olmadan saha saf veya ilkel halde PvPyi beceremeyenler diye düşünüyorum.

hic twink denemedim. pvp de hic bir zaman twinkle karsilasmadim. ne yaram var ne bisiy. onu bi gecelim. ilkel halde pvp? o zaman neden o lvl a gore olabilecek en iyi itemlar ve enchantlarla yapiyorsun bunu? lvl kasarken git al bakim barrens dan queue unu yap pvp ni. ilkel pvp i asil twink beceremez ki mainiyle dunya para dokup sirf epeen icin ugrasir.

said:
70 PvPsini herkes becerir ama bütün bir WSGyi mountsuz olarak koşmak her babayiğitin harcı değildir, özveri ister sabır ister.

gene ayni mantik. ustteki mesajim gayet acikliyor. hic kasma abi 70 i yapariz ama low lvl da daha bi yetenek gerektiriri. twink ne yetenek ne beceri gerektirir. anca baska bir twink e karsi o kadar. autoattack ile onune geleni keseceksin 6-7 adami gulerek tanklicaksin sonra diyeceksin ki low lvl daha zor. hic kastirmadan direk soyliceksin "herkese yek atmayi seviyorum eglenceli kismi o. cunku bunu 70 de yapamiyorum".

diger arkadasa gulmekten cevap yazamadim zaten ehuea. allahtan illidan nickli fake acip "farmdayim ey aney aney" gibi atraksiyonlara girmemisin.

Twink ile alakan olmadan neyine güvenip bu kadar yazdın ki?
Başkasının lafı ilie konuşmak, başkasının şeyiyle gerdeğe girmeye benzer.
Sosyal ağlarda paylaş

PVE olarak, şu oyun dahilinde varolan "her" boss u kestim. Burda yorum yazanların bir çoğu daha Naxx nedir kaç boss wardır bilmiyordur (KT kestiğimi bir kez daha belirtiyim.). Ve eminimki daha BT ye bile attune değildir(Illidan farm bunuda bir kez daha belirtiyim).

PVP olarak, 3 adet lvl-70 chara birden full merciless dizip 5k arena puan S3 için biriktirmek, "bence" oldukça iyi birşeydir.

Hem tank
Hem healer
Hemde dps
Oynamak, sadece heroicler, değil, 25 man raidlerede tüm charlarımın görev yapması, (main hariç SSC TK -ki hala buraları bitirememiş playerlar var) bu da oldukça iyi bişeydir.

Birde Twink açmışım, Twinki çok fazla beğendiğimi söyledim,
ve bu oyunda bulunan tüm olayları 3 farklı class ile tatmış olmama rağmen, kendi düşüncemi belirttim, ve "Ezik" oldum.

Bunun üzerine biraz sinirli, birazda megoloman bir yazı yazdım. Biraz haklılık payımın olduğunu düşünüyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:
aga herkes senin gibi issiz degil.

Doğru, ama bu yazdıklarımı (biraz kaba olması dışında) değiştirmiyor ki.
Sonuçta zevk meselesi biri pvp den hoşlanır, biri lvl kasmaktan, biride twink ile pvp yapmaktan. Ben twinkten çok hoşlandığımı belirttim ve küfür gibi tepki aldım. Buna sinirlenerek cevap yazdım, yazdıklarımı okumadım bile, yeni okuyorum, biraz komik geldi, ama yinede bir gerçek warki, oyunda yapılabilcek ve olan herşeyi yaptım. Dediğin gibi, işsizim ve çok vaktim var.
Sosyal ağlarda paylaş

o değil de ben mario'yu herkesten fazla biliyorum. PİRENSESİ KURTARDIĞIMI SÖYLEMEME GEREK YOK SANIRIM.

adam twink oynar, adamın boş vaktidir, ya da adamın parasıdır. bir insana neden bunu oynuyorsun diyemezsiniz ki zira oyunda böyle birşey var.

ha çıkar dersin blizzard pvp daha dengeli bir sistem kursun vs. bunu oyunu yapan adamdan talep edersin. adama sen bunla oynama demek saçma geliyor. hiç twink charım yok bu arada meraklısı değilim, ama oynama defol höt demek saçma.

hayır bu kadar aklı başında kaliteli pek çok kişiyi barındıran forumumuz var hala mahalle ağzı yapıyoruz hoş olmuyor. ZİRA TDK DA ÇALIŞTIĞIMI SÖYLEMEM GEREK YOK SANIRIM?!!11!

neyse /salute
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:
PVE olarak, şu oyun dahilinde varolan "her" boss u kestim. Burda yorum yazanların bir çoğu daha Naxx nedir kaç boss wardır bilmiyordur (KT kestiğimi bir kez daha belirtiyim.). Ve eminimki daha BT ye bile attune değildir(Illidan farm bunuda bir kez daha belirtiyim).

PVP olarak, 3 adet lvl-70 chara birden full merciless dizip 5k arena puan S3 için biriktirmek, "bence" oldukça iyi birşeydir.

Hem tank
Hem healer
Hemde dps
Oynamak, sadece heroicler, değil, 25 man raidlerede tüm charlarımın görev yapması, (main hariç SSC TK -ki hala buraları bitirememiş playerlar var) bu da oldukça iyi bişeydir.

Birde Twink açmışım, Twinki çok fazla beğendiğimi söyledim,
ve bu oyunda bulunan tüm olayları 3 farklı class ile tatmış olmama rağmen, kendi düşüncemi belirttim, ve "Ezik" oldum.

Bunun üzerine biraz sinirli, birazda megoloman bir yazı yazdım. Biraz haklılık payımın olduğunu düşünüyorum...

Komik duruma düşürüyorsun kendini. Bakın benim epiğim var döverim hepinizi der gibisin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...