Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

12. Hafta: Beşiktaş - Sivasspor

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Baggio said:
pwnbot said:
toggie, kufur yiyiyosun her mesajinda. anana babana yazik.

Ben olsam bu super olgun ve kulturlu mesajdan sonra bu bolume mesaj yazmazdim utancimdan toggie.

olgunlugumu ve kulturumu teraziye koymadan once yaptiginiz provakatorlugu ve serefsizlige tuttugunuz alkisi koyun insanliginizla tartiya. belki berabere kalirsiniz ikincisinde, cunku ilkinde dengim degilsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ertuğrul Sağlam'ın sağlam olduğunu savunan zihniyet bir adım öne çıksın lütfen.
Kendisi ile birebir konuşmamda da söylemiştim yüzüne. Bazı şeyler için pişmek gerekir. Beşiktaş hayaldi onun için. O pişmeden hayalleri gerçek oldu.

Küçük takımı yönetmek kolaydır.
Antrenörlükte bu vardır zaten. İş; büyük takımlarda istikrarlı bir kadro kurabilmek. Genç, yerli bunlar işin detayı.

"Liverpool'u yenerken de Ertuğrul Sağlam başta idi" denmiş. Komik ve alakasız bir yaklaşım.

İstikrar olmadıktan sonra neyleyim başarıyı.
Şimdi 2-1 mi konuşuluyor 8-0 mı? Siz söyleyin.

Bu yönetim defolup gitmedikçe biz anadolu takımlarından da 8 yeriz.
Sosyal ağlarda paylaş

küfür iyi birşey değildir ama beşiktaşlının bulunduğu ortamda çarşı ve alen ile ilgili ileri geri konuşana küfür edilir, (ortam sanalsa eğer gerçekse küfür edilmez dalınır ) bu bir doğa kanunudur. Yine de Küfür e karşıyız tabii... Seviyeli koruyalım, tahriklerden kaçınalım...
Sosyal ağlarda paylaş

onurdolar said:
küfür iyi birşey değildir ama beşiktaşlının bulunduğu ortamda çarşı ve alen ile ilgili ileri geri konuşana küfür edilir, (ortam sanalsa eğer gerçekse küfür edilmez dalınır )...

* cendere cendere cendere cendere *

@dela-reloaded: Yildirim Kiviroren'e yakisir bir taraftarsin galiba, nasil da cevirdin konuyu masallah :p

Oynasin siz, paf'la bekleriz bi ara.
Sosyal ağlarda paylaş

cemad said:
kimsenin çıkıp da beşiktaş tribünleri içinde saygı duyulan insanlara sümüklü demeye hakkı yok.

sen insanların damarına basarsan cevabı da yersin. şurada kaç yıllık ortak paylaşım var ne gerek var abuk subuk laflar edip ortamı germeye

onu anlatmaya calisiyoruz, bir takim haddini bilmezler el ele verip moderasyonca "legal" hakaretleri yagdirip "rencide edip" "dalga gecerken" geri kalanlarin tepkisini cekmemeleri imkansiz.

gene zegnadan bi ton laf yiyicem ama besiktasli moderator olmadikca besiktas maclarindan sonra ortam sahipsiz kalicak, boyle tipler de sinirleri gerecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Kufur edip adam dovmeye, olay cikarmaya, yoldan gecen rakip taraftarlara/arabalara (ve hatta sari lacivert diye taksilere) saldirmaya saygi duyuluyor demek. Bu da cok hatali olmadigimi gosteriyor zaten.

Forumun ortasinda (cok zeki ve yaratici(!) sekillerde de olsa) ana baci karistirarak kufur edince mi saygi duyuluyor birikime peki? Yoksa "sanaldaysa kufur edilir, gercekteyse dalinir" seklinde kor kutuk cahil yorumlarla mi?

Biraz gorgu, biraz hazim, lutfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:
onurdolar said:
küfür iyi birşey değildir ama beşiktaşlının bulunduğu ortamda çarşı ve alen ile ilgili ileri geri konuşana küfür edilir, (ortam sanalsa eğer gerçekse küfür edilmez dalınır )...

* cendere cendere cendere cendere *

@dela-reloaded: Yildirim Kiviroren'e yakisir bir taraftarsin galiba, nasil da cevirdin konuyu masallah :p

Oynasin siz, paf'la bekleriz bi ara.
cendere ye gerek yok ben dalmam şahsen ben korkarım canım tatlıdır ama mutlaka dalan çıkar.

Baggio beyefendi:D ben küfür ederim ben dalarım demedim tespit yaptım cahilce yorum değil, kendine küfür edileceğini hesap edemiyorsan sen cahilsin. Yada başka ülkede yaşıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:
Kufur edip adam dovmeye, olay cikarmaya, yoldan gecen rakip taraftarlara/arabalara (ve hatta sari lacivert diye taksilere) saldirmaya saygi duyuluyor demek. Bu da cok hatali olmadigimi gosteriyor zaten.

Forumun ortasinda (cok zeki ve yaratici(!) sekillerde de olsa) ana baci karistirarak kufur edince mi saygi duyuluyor birikime peki? Yoksa "sanaldaysa kufur edilir, gercekteyse dalinir" seklinde kor kutuk cahil yorumlarla mi?

Biraz gorgu, biraz hazim, lutfen.

kendi kalecisini doven takim, ricardinhoyu kendi sahasinda doven takim vs. vs.

igne cuvaldiz.
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:
toggie said:
pwnbot said:
toggie, kufur yiyiyosun her mesajinda. anana babana yazik.

Yörüngeyi çok özlediysen Dela ile login olmayı dene.
offf beeee varya cem papila gibi kırmızıyı çekti valla hiç acımadan :D:D

zegna'ya sorun bu konuyu, msnden kanka toplayip eglenmeye calismayin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...