Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

norveç maçı 11 i

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

kimse gökhan gönül için yıldız futbolcu demiyo. oftaşayken de kimsenin adını bildiğini zannetmiyorum zira 3. ligden 1.lige kadar oftaşta oynadı. ama kendini kanıtlamış ki artık fenerbahçede top oynuyor. ayrıca form grafiği de yabana atılır diye. malesef nocom gibi forma deil isme bakan insanlar olduğu sürece kaybetmeye mahkumuz.
Sosyal ağlarda paylaş

knoxville said:
kimse gökhan gönül için yıldız futbolcu demiyo. oftaşayken de kimsenin adını bildiğini zannetmiyorum zira 3. ligden 1.lige kadar oftaşta oynadı. ama kendini kanıtlamış ki artık fenerbahçede top oynuyor. ayrıca form grafiği de yabana atılır diye. malesef nocom gibi forma deil isme bakan insanlar olduğu sürece kaybetmeye mahkumuz.

umarım hep benim gibileri olurda pofpoflama huyundan vazgeçer insanlar. umarım bu gokhanı 11 de oynatırda o zaman kimin haklı oldugunu anlarsın. sana tek tavsiyem :

beşiktaş ve psv (1.ve2.) maçlarının 2. yarılarını tekrar izleyebiliyorsan bir bak.

asıl cevabı sende yazmışsın. gökhan gibi oyuncular 2.3.ligte onlarca var. her genç oyuncu emre ve nihat gibi olmuyor malesef, olsaydı türkiye brezilya gibi olurdu şu anda ...
Sosyal ağlarda paylaş

PSV macinda ikinci yarida da kac tane onemli atak kesti Gokhan, 1 veya 2 tane buyuk sayilmayacak hatasi vardi, onlar da yoruldugu icin. En sonunda Zico da yoruldugunu gordu degistirdi zaten.

Son 2-3 haftadir Aurelio ve Carlos'la birlikte FB'nin en iyi oyuncularindan Gokhan, Terim de artik ismine gore degil yakin zamandaki performansina gore oyuncu secmeye baslasa iyi olmaz mi?
Sosyal ağlarda paylaş

zaten tuncay, hakan şükür bunlar seçilmesin. ne gerek var ya ? tuncay napmış fenerbahçeden gittiğinden beri. kocaman bir sıfır şöyle: 0

wederson un oynaması fikrine de karşıyım. wederson u wederson yapan biraz da arkasında carlos un olması hehe. carlos un önünde ben oyniyim ben de oynarım o kadar kanımca. tabi bi de koşabilmem lazım o kadar.

gökhan gönül oynamalı zaten de, eğer gökhan iyileşirse yasin e iş düşmez. gökhan zan + ibrahim toraman çok daha iyi olur. solda volkan yaman iyidir. önliberoda da mehmet topuz ile aurelio, solda arda, sağda hamit altıntop, onların önünde emre, en ileride de semih.

fatih tekke son bir yıldır maça çıkmış mı ? duyan eden var mı ? ümit karan herkese saç baş yoldurtmuyo mu ? hakan şükür için kimse saç dahi yolmayacak kıvama gelmedi mi artık ? forvette durum buyken semih dışında bi başkasının oynaması tamamen fatih terim in milli takıma indirmek istediği bir başka balta olur.

kaleye gelince, rüştü ya da volkan. bu kadar kısa ve öz.
Sosyal ağlarda paylaş

nocom_was_here said:
knoxville said:
kimse gökhan gönül için yildiz futbolcu demiyo. oftasayken de kimsenin adini bildigini zannetmiyorum zira 3. ligden 1.lige kadar oftasta oynadi. ama kendini kanitlamis ki artik fenerbahçede top oynuyor. ayrica form grafigi de yabana atilir diye. malesef nocom gibi forma deil isme bakan insanlar oldugu sürece kaybetmeye mahkumuz.

umarim hep benim gibileri olurda pofpoflama huyundan vazgeçer insanlar. umarim bu gokhani 11 de oynatirda o zaman kimin hakli oldugunu anlarsin. sana tek tavsiyem :

besiktas ve psv (1.ve2.) maçlarinin 2. yarilarini tekrar izleyebiliyorsan bir bak.

asil cevabi sende yazmissin. gökhan gibi oyuncular 2.3.ligte onlarca var. her genç oyuncu emre ve nihat gibi olmuyor malesef, olsaydi türkiye brezilya gibi olurdu su anda ...

nocom gokhan gonul 4 aydir fenerbahcede oynuyor ve hayatinda ilk avrupa macina cikiyor o takimlarda cska, psv falan..adamin dizlerinin titremesi lazim ama bunu iyi atlatti cocuk helal olsun..ilk kez derbi oynuyor oda besiktas ve gerilimli bir mac kendi evindede olsada
fizik gucunu suan 90 dakikaya yayamamasi normaldir.bence gokhan gonul bir yildiz adayi, herkes oyle diyor zaten yildiz degil ve milli takimi sonuna kadar hak ediyor.kesin birsey varki bugun gokhan gonul hakan sukurden, ibrahimden, rustuden, volkandan, ardadan, emreden, tuncaydan, hasan sasdan(aslinda pek milli takima girmiyor ama..) servetten daha cok milli takimi hakediyor ve performansi daha yuksek
unutma psv macinda farfana karsi oynadi, cska macinda wagner love oynamisti dimi?.psv macinda ikinci yari ucarak attigi kafaya ne demeli?

allahini seversen neden saldiriyosun cocuga? emreyle nihatla niye karsilastiriyosun.adam daha hayatinda ilk defa 1. ligde oynuyor, ilk defa sampiyonlar liginde, ilk defa derbide , ilk defa 55bin kisiyle ilk defa avrupada deplasmanda oynuyor..

2. 3. ligde boyle adamlar bolsa servet, ibrahim falan ne ariyor 3 buyuklerde? hergun izliyormusun bu ligleri sen? yoksa fm scoutla cokmu icli disli oldun
Sosyal ağlarda paylaş

Kadro açıklandı

Servet Çetin‚ Arda Turan‚ Hakan Kadir Balta (Galatasaray A.Ş.)‚

Hayrettin Yerlikaya‚ Sedat Bayrak‚ Mehmet Yıldız (Sivasspor)‚

Volkan Demirel‚ Deniz Barış‚ Gökhan Gönül‚ Mehmet Aurelio‚
Semih Şentürk (Fenerbahçe)‚

Rüştü Reçber‚ İbrahim Kaş (Beşiktaş A.Ş.)‚

Mehmet Topuz (Kayserispor)‚
Gökdeniz Karadeniz (Trabzonspor A.Ş.)‚
Serkan Kırıntılı (MKE Ankaragücü)‚
Emre Aşık (Ankaraspor)‚
Hamit Altıntop (Bayern Münih)‚
Emre Belözoğlu (Newcastle United FC)‚
Yıldıray Baştürk (VfB Stuttgart)‚
Nihat Kahveci (Villareal)‚
Tuncay Şanlı (Middlesbrough FC)‚
Fatih Tekke (FC Zenit)‚
Serhat Niyazi Akın (RSC Anderlecht
Sosyal ağlarda paylaş

2. 3. ligde boyle adamlar bolsa servet, ibrahim falan ne ariyor 3 buyuklerde? hergun izliyormusun bu ligleri sen? yoksa fm scoutla cokmu icli disli oldun said:

Bundan önce yazdıklarına birşey diyemiyorum, ama elin yabancısı buyuk takıma gittiğinde ne ayağı titriyor nede maçın 2. yarısında yürüyerek oynuyor. en basit örneği tuncay. 50 dkk bile çıkartamıyor maçlarda. sorun gökhanın kondisyonu yada teknik becerisi değil. alttan bu ozellıklerı almadıgından boyle. 5 sene sonrada gokhan 2. yarılarda yuruyecek bundan emın ol. 3-4 gun once nuri şahin türkiyenin neden başarılı olamadıgını cok güzel bir şekilde açıklamıştı. 2-3 maç oynayıp 2 gun once abartı bir basın acıklaması yapan gökhanı tebrik ediyorum buyuk adam olmuşta acıklamalarda bulunuyor :)

alıntı içinde : onların ne aradığını 3. büyüklerin yöneticilerine sorman lazım bana değil. fm scoutla içli dışlı olacak yaşları sanırım epeyce geride bıraktım :)

gökhan yıldız adayı olabilir ama asla yıldız olamaz :)

neyse kadro hayırlı olsun, umarım galip geliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

nocom_was_here said:
2. 3. ligde boyle adamlar bolsa servet, ibrahim falan ne ariyor 3 buyuklerde? hergun izliyormusun bu ligleri sen? yoksa fm scoutla cokmu icli disli oldun said:

Bundan önce yazdıklarına birşey diyemiyorum, ama elin yabancısı buyuk takıma gittiğinde ne ayağı titriyor nede maçın 2. yarısında yürüyerek oynuyor. en basit örneği tuncay. 50 dkk bile çıkartamıyor maçlarda. sorun gökhanın kondisyonu yada teknik becerisi değil. alttan bu ozellıklerı almadıgından boyle. 5 sene sonrada gokhan 2. yarılarda yuruyecek bundan emın ol. 3-4 gun once nuri şahin türkiyenin neden başarılı olamadıgını cok güzel bir şekilde açıklamıştı. 2-3 maç oynayıp 2 gun once abartı bir basın acıklaması yapan gökhanı tebrik ediyorum buyuk adam olmuşta acıklamalarda bulunuyor :)

alıntı içinde : onların ne aradığını 3. büyüklerin yöneticilerine sorman lazım bana değil. fm scoutla içli dışlı olacak yaşları sanırım epeyce geride bıraktım :)

gökhan yıldız adayı olabilir ama asla yıldız olamaz :)

neyse kadro hayırlı olsun, umarım galip geliriz.

elin yabancisininda titriyor psvnin defans yas ortalamasi 21di yaptigi hatalari gormussundur herhalde macta.psv ile fenerbahceyi karsilastirmak sacma aslinda, butce ve baski olarak ikisi cok farkli camialar.5 sene sonra gokhan yuruyebilir evet ama bunun onlemini simdiden almak gerekiyor.adam etmek gerekiyor.ankaradan istanbula geldi bu bi cok futbolcu icin cokus nedeni turkiye'de.avrupada boyle birsey yok her sehir ayni, gece yasami kari-kiz var (biliyoruzki kari kiz muhabbeti ne kadar etkilyior futbolculari bkz. fenerli tarik) senin soyledigin nedenlerin hic biri 2. 3. ligde gokhan gibi futbolcularin bollugunu kanitlar bicimde degil.veya gokhanin kotu futbolcu oldugunu gostermiyor..gokhan ne zaman basin aciklamasi yapmis? psv macindan sonra takimin basinda fatih hoca var beni uygun gorurse alacak dedi bence gayet efendice bi aciklama
ayhan gibi aciklama yapmamis enazindan..3 yildir patlama beklenen sabriden daha iyi ve bizim sag kanat oyuncumuz yok.milli takimi sonuna kadar hak etti ve almista fatih terim zaten..ilk 11de oynayacak diye birsey yok tabi onunde cok daha tecrubeli bi futbolcu var..
Sosyal ağlarda paylaş

sivastan adam alması doğru bi tercih yapılan eleştirileri bu seferde dikkate almasaydı (papazları almamak gibi) sonu gerçekten kötü olurdu.11 de oynatmasada sivas takviyesi takıma yeni bi ruh getircektir die düşünüyorum.ayrıca orta sahanın ortası için bugün çok formda,istikrarlı ve ii anlaşan bi ikili varsa o da deniz-marco ikilisidir.ama denizin yerine yine emreye şans vericek gibi gözüküo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...