Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Karakter Dağılımı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

axedice said:
Oyunun en karizma ırçı troll. Arkasından Tauren, dwarf ve orc geliyor. Undead ve nelf saks, human ha keza saks. Belf ve gnome oynayanlar hentai seven ezik sapıklar zaten. Draenei işte biraz ortada.

Aşağıdaki bilgiler EU Vindication battlegroupun pvp serverlarından yani TBC ile birlikte açılan yeni serverlar. Dengesizlik göz yaşartıyor

Server Horde Gayliance

Auchindoun 37.4% 62.6%
Karazhan 29.7% 70.3%
Shattered Halls 26.5% 73.5%
Sporeggar 35.6% 64.4%

o oranlar tam tersi diye biliyorum ben, Karazhan'da ally rollemiştim ancak Kara Raiding Guild bile bulamayınca kaldı güzelim elf rogue :(
Sosyal ağlarda paylaş

drenai female castign animation'ı 1. seciyorum casting animleri arasında özellikle holy atıcnamuhteşem gözüküyo, veya lightning atınca

shamanda ya troll tauren orc üclüsüne acıkcası shamnda bi öncelik veremiyorum ben.

"do the vooodoooo" shamansan troll
"Storm, earth and fire heed my call!" shamansan orc
"ancestors watch over me" shamansan tauren
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Oyunun en karizma ırçı troll. Arkasından Tauren, dwarf ve orc geliyor. Undead ve nelf saks, human ha keza saks. Belf ve gnome oynayanlar hentai seven ezik sapıklar zaten. Draenei işte biraz ortada.

Aşağıdaki bilgiler EU Vindication battlegroupun pvp serverlarından yani TBC ile birlikte açılan yeni serverlar. Dengesizlik göz yaşartıyor

Server Horde Gayliance

Auchindoun 37.4% 62.6%
Karazhan 29.7% 70.3%
Shattered Halls 26.5% 73.5%
Sporeggar 35.6% 64.4%

Isin komik yani essek kadar queue de beklemek zorundaydim horde olarak. Alliance lar pvp yapmiyorlar bu battlegroupta. Sattim priesti kurtuldum anasini satim.
Sosyal ağlarda paylaş

ne lore dan ne warcraft dan haberi olan mmocular sagolsun ally baya cok. "aa elf bunlar iyi taraf" "aa gnome cok seker" "bu undead ne ya ocu kesin kotu taraf horde" "orc bunlar kotudur kesin. tolkien sagolsun fsdf" gibi ornekler. anasini satim insanin dogasi bolucu. 2 ayri grubun oldugu yerde kesin bir iyi/kotu yada guclu/zayif olacak. ulan burda iyi de kotu de 2 taraf. sadece tek pure evil taraf burning legion gibi kontrol edemedigimiz taraf. tabi adam iyi bir mmo oldugu icin wow oynuyo diye laf soylemekte yanlis olur.

ally tarafinda coluk cocugun buyuk yer almasi, warcraft nedir bilmeyenlerin horde a gore yuksek olmasi, populer seylerin genelde hep ally tarafinda gecmesi (comics, south park make love not warcraft, cogu videolar vs..)

isin ozu alliance sucks.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...