Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Liverpool-Beşiktaş

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

ertuğrul takımı geriye yaslayıp beraberliğe baştan yatarsa maç kesin liverpoolun olur ama,topu ayağında tutup kontrollü oynarsa (liverpoolun bu maçı almaktan başka çaresi olmadığını düşünerek) kontradan ii pozisyonlar bulabileceğini umuyorum.maçı alırsak içimizdeki irlandalılarıda kızartmış oluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş ilk maçta olduğu gibi kontra atakalrla yine etkili olur. Tabi gol yememesi lazım. Forvet Bobo ve Higuain'den kurulmalı. Huguain alışıyo yavaş yavaş takıma daha da iyi olacak, Liverpool'un defansınnı da yavaş olduğunu ilk maçta gördük. Yine Burak ve İbrahim Akın gibi hızlı oyuncular oyantılabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:
ilk 10dakika Liverpool 1 ve/veya üstü gol sayısına ulaşırsa...
Tecavüz olur..

benim `salak salak` melodisi ile söylenecek demem tahrikte bu değil mi? Ne demek tecavüz? Lizverpool naparsa tecavüz olur? burda amacım Eternal'a sataşmak veya onun ceza almasını sağlamak değil , bence ceza almamasıda lazım , demek istediğim forumlarda bu tarz laflar hep dolaşıyor..
Sosyal ağlarda paylaş

bjk burda liverpoola tecavüz etti resmen,
öyle olunca hepimizn gururu okşanıyo dimi he hea sizi sizi,
futbolda tecavüz= çok fena yener, süründürür, sahayı dar eder, ilker yasine yüzyılı gafları yaratır maçları anlamında. No tahrik yani.
Maça gelince biraz dengesiz bi takım bjk bi maça kazanıp sönüyo o gaz onları 4 hafta mutlu eden bi takım, ingterede bjknin yenecek gücü yok eger yenerse; futbol mucizesi olur, şans olur, bişe olur.
keşke kazansa tabi mutlu olsak hepimiz =)
Sosyal ağlarda paylaş

tellos said:
bjk burda liverpoola tecavüz etti resmen,
öyle olunca hepimizn gururu okşanıyo dimi he hea sizi sizi,
futbolda tecavüz= çok fena yener, süründürür, sahayı dar eder, ilker yasine yüzyılı gafları yaratır maçları anlamında. No tahrik yani.
Maça gelince biraz dengesiz bi takım bjk bi maça kazanıp sönüyo o gaz onları 4 hafta mutlu eden bi takım, ingterede bjknin yenecek gücü yok eger yenerse; futbol mucizesi olur, şans olur, bişe olur.
keşke kazansa tabi mutlu olsak hepimiz =)

tecavüzün anlamını bilmiyormuşum özür dilerim , benim cahilliğim..
Sosyal ağlarda paylaş

Hakikaten tecavüzdü Beşiktaş'ın İnönü'de yaptığı...
Fakat aynı performansı İngiltere'de gösterir mi derseniz hiç sanmıyorum.
Beraberlik alınabilecek iyi sonuçlardan.

Yenemez miyiz peki?
Yeneriz. 2-1 yendik, golde kaçırdık değil mi?
Değil işte =)

Orası İngiltere...
:)

suBzer0 said:

burda amacım Eternal'a sataşmak veya onun ceza almasını sağlamak değil , bence ceza almamasıda lazım , demek istediğim forumlarda bu tarz laflar hep dolaşıyor..

Fazla Ahmet Çakar izliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkcası Liverppol maçına üst oynamak demek banko emek olur. Oranalr açıklansada para yapsak biraz =)

Beşiktaşın şu kafadayken şu yorgunluktayken kalkıp da orada o sahada o taraftarın önünde liverpoolu yenmesi? Ehehe saçmalamayın abi görünen köy klavuz istemez. Liverpool liverpoolsa ilk 30 dakikada bitirecektir işi. Ne yazıkki şans tnaıyamıyorum bşeiktaşa çünkü duygusal deil gerçekçi yaklaşıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

tecavuz vs. gibi terimlerden uzak duralim. Sozluk anlamini falan anlatmissin guzel de, hepimizin kafasinda ne anlamda kullanildigini gayet iyi resmedebiliyoruz :P Turk olmasa da hic bir taraftar topluluguna veya bir takima busekilde konusmak yakisik almaz, tersi sizin takima denilse bir maglubiyetten sonra, siz de isyan edersiniz. Eternal ve diger arkadaslardan rica ediyorum burasi her ne kadar paticik olsa, kendi aramizda bir mekan olsa da ciddi bir yer ve arkadaslar arasinda kullanilan terimlere izin veremeyiz yoksa allah kerim herseye izin vermek zorunda kaliriz o zaman da burasi sahane bir ortam haline gelir :P

Onun disinda BJK ye guveniyorum, haftasonu yasadigi olayli derbiden sonra ateslenmis bir vaziyette sahaya cikip guzel oynayip en az beraberligi kurtarir gibime geliyor, taraftarlari ve futbolcular tam gaz cunku.

Insallah alir da bizi yine gururlandirir.
Sosyal ağlarda paylaş

abi nasıl yazılar onlar öyle. amma duygusalsınız :D

Beşiktaş nsıl kazanıcak yahu? neye güveniyorsunuz ki? liverpool çöküşün eşiğinde kendi sahasında kaybederse o taraftarlar neler yapar biliyormusnuz? Beşiktaş sinirli gazla çıkcıaktır belki maça evt ama liverpool dan ve chaos dan bahsediyoruz. yapmayın allah aşkına =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...